Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ПЕДАГОГ
"4-1. Установити, що у зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням". ДРУГИЙ АБЗАЦ ЗАЙВИЙ!!!
Oleksii
Для ПЕДАГОГ: Чому ?
Геометрія
Бо, коли тій дитині і хто буде видавати документи про освіту?
Коментувати
Ольга Александровна
Очень правильно освободить выпускников в этом году от обязательного прохождения ДПА. ЗНО тогда будут сдавать только те, кто хочет поступать. Так гораздо меньше людей заразятся коронавирусом!
Андрій
Добрий вечір в мене таке питання, я студент 2 курсу коледжа, і я не збираюсь поступати в університет, я лише хочу перейти на 3 курс. ПІДСКАЖІТЬ МЕНІ БУДЬ ЛАСКА ЯКЩО ЦЕЙ ЗАКОН ПРИЙМУТЬ ТО МЕНІ ПОТРІБНО ЗДАВАТИ ДПА У ФОРМІ ЗНО ЧИ НІ??? ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!!
Олег
Для Андрій: Згідно пояснювальної записки виставленої на сайті верховної ради Зеленським, учні(студенти) які закінчують здобувати повну загальну середню освіту можуть самостійно вибирати як їм завершувати навчання (річне оцінювання, дпа, зно)
Валентина
Для Андрій: "4-1. Установити, що у зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації." Це цитата із законопроекту. "Здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти" - це не тільки школярі.
Коментувати
Якось так
Виконувачка обов’язків міністра освіти й науки Любомира Мандзій на засіданні Кабінету міністрів заявила, що "законопроєкт не скасовує обов’язкового ЗНО, він робить добровільною здачу державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання". Вона також розповіла, що кошти учасникам пробного ЗНО, яке не відбудеться, повернуть найближчим часом – через ПриватБанк (на картку).
Сторонній спостерігач
Клоун, падло ти жид.вське, поверни вкрадені тобою і твоїми "слугами" гроші за пробне ЗНО!
morgenshtern
Для Сторонній спостерігач: сказали же, что вернут деньги. Не думал, что Украина настолько бедная страна, что за 300 гривен готовы убить
Коментувати
Даша
Так, не зовсім зрозуміло. Перечитала законопроект за посиланням в цій статті, і все одно неясно, яке це таке власне бажання і чим це бажання нам буде світити????. Вже б пояснили якось конкретніше.
Вчитель
Для Даша: Випускник має право отримати свідоцтво про закінчення школи без ДПА і ЗНО. Тобто в ньому будуть оцінки за рік і все. В даному випадку вступати до вищого навчального закладу він не зможе. Якщо захоче - наступного року може здавати ЗНО і поступати. "Має право" - це не значить обов’язково. Він може все здавати і в цьому році за бажанням, навіть якщо не збирається поступати.
Олександр
Для Вчитель: якщо Ви не розумієтесь на питанні, то краще не коментуйте. Чому Ви вважаєте, що без оцінок ДПА в Свідоцтві не можна вступати в ЗВО?
Коментувати
Світлана
Що значить: мають право пройти державну підсумкову атестацію за власним бажанням???
Анна
Первая леди госпитализирована в связи с короновирусом. Желаю скорейшего выздоровления ей и всем кто борется с этим заболеванием!
Учень
Дякую, містер Президент! Вы наша остання надія! Я вважаю, що це неправильно у цей час піддавати величезну кількість людей небезпеці. У цей час у выпускників має бути выбір. Хтось поступає у Європейскі виші, та їм потрібно якомога бистріше получити аттестат, а хтось просто не має наміру більше навчатися. І це я вважаю дуже добре, коли у дітей є вибір. Ще раз дякую!