Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чи хрестик зніміть, чи штани одягні
Верніть ДПА у 9 класі. Та і в 4 можна написати. З 22 травня ж адаптивний карантин. Які були підстави звільняти від ДПА у 3 і 9 класі? І чому тоді немає підстав звільнити в 11 класі? Самі собі протирічать. Понабирали дурнів у міністерства....
Виктория
Для Чи хрестик зніміть, чи штани одягні: в этом году 9 класс закончила дочка президента. Значит в 9 классе есть основания отменять дпа а, в 11 ни в коем случае
Коментувати
Вадім
Або переннсить на серпень або скасуйте так буде правильно і не задовбуйте дитей з своїми дпа
Сторонній спостерігач
Для Вадім: о, ще один свідок секти "страшного коронавіруса".
Коментувати
Олена
Таке враження, що всі батьки випускників Києва у єдиному пориві вирішили підвищити показники захворюваності. І це неважко, маючи своїх людей в медицині. Не розумію я вас, кияни — то у вас скепсис, і ви вимагаєте роботу всіх закладів і вільне пересування, а то, раптом, — ой, Боже, усі хворі, "Мы все умрем". Визначтесь, будь ласка!
Вадім
Хто нікуди не поступального в університет ни в училище їм нефіг там сидити відайте атестати про середню освіту і не морочте голову дітям
Сторонній спостерігач
Для освіта-Київ: хворих на коронавірус немає ніде. Навіть в лікарнях. Це я вам відповідально кажу, як медичний працівник, що має купу знайомих медиків. Дійсно, після того, як нам пообіцяли 300% доплати за роботу з хворими на коронавірус, ми почали писати цей діагноз направо і наліво. Чхнула людина - коронавірус! Піднялася температура - коронавірус! Кількох чоловік ми навіть спеціально убили, щоб збільшити статистику по-смертності. Причому зробили це цілком легально. Справа в тому, що ті ліки, які внесені в протокол лікування коронавірусної інфекції, як обов’язкові - це експериментальні засоби з купою побічних ефектів. Ці ліки навіть не кожна здорова людина витримає, що вже казати про пенсіонерів з купою хронічних хвороб. Нажаль, нас, як завжди, обдурили. Ніхто з лікарів так і не отримав обіцяних 300% надбавки за роботу з коронавірусними хворими. Тому я, наприклад, знову пишу в діагнозах правду: грип, гостре респіраторне захворювання і т.д. замість "коронавірусу".
Маргарита
Для Сторонній спостерігач: Ну й сволота ж ти, ще й хвалиться, за надбавку в 300 відсотків людей на той світ заганяти. А не дали обіцяного, став чесним правдолюбцем? Гнида!!!
Сторонній спостерігач
А що з вами дебілами ще робити? Тільки убити заради надбавки в 300%. Більше нінащо ви свідки коронавірусу не годні.
Eugen Zimmermann
Для Сторонній спостерігач: Якщо ти дійсно лікар: а хто зробив з людей свідків коронавірусу? - ви лікарі і зробили + влада наша та інших капіталістичних країн, які прикрили свої сраки від економічної кризи, умудрившись під страшилки про коронавірус, три десятки яких постійно циркулюють між людом разом з грипом, викинути на вулицю МІЛЬЙОНИ людей абсолютно безнаказано. А дебіли в даній ситуації - це якраз лікарі, які хотіли продатися за тридцять срібляків, наганяючи на людей жах - а їх тупо кинули як лохів. Але рано чи пізно люди перестають реагувати на страшилки, вони звикають, особливо тоді, коли страшний коронавірус лютує у телевізорі та інтернетах, але все ніяк не вийде звідти на вулиці. Особливо великий диссонанс виникає, коли порівнюєш новини з інших країн, та дописи простих людей у соц мережах з цих країн - у новинах - мобільні морги, братські могили, сотні тисяч померлих, а у людей в соцмережах - нормальне життя, жодної смерті, якісь побутові та соціальні проблеми... і їм показують що у інших країнах - треш-угар-коронавірус... -не-виходь-з-дому-бо-вм... реш!...
Коментувати
Вадім
Перенесіть зно на 25 серпня по 17 вересня так будет правильно і справедливо а хто не вступає до вищіх вопще щоб не здавали їм це не потрібно я так вважаю
Сторонній спостерігач
Для Вадім: йоптєль, ще один свідок "коронавірусу".
Ольга
Для сторонній спостерігач: вы на службе у МОН? Уж очень подозрительно тут всех оскорбляете
Коментувати
Татьяна
Пани Мандзий, у нас в городе карантиннные ограничения не сняли, за сутки +21 заражённый, а 15.06. пробное зно!!! Вы в своём уме? Что вы творите? Просидеть в закрытом помещении в 40-градусную жару, в масках 3 часа и неизвестно все ли дети приедут здоровы! Тем более мой ребёнок не собирается в ВУЗ, он учится на 2 курсе в техникуме, зачем ему это нужно? Ему через 1 год на роботу устраиваться. Оставьте детей в покое. Зачем ставить под угрозу их здоровье и здоровье близких! Это не человечно!!!
Сторонній спостерігач
Для Татьяна: ідіоти, навіщо ви носити маски в сорокаградусну спеку?
Сирок
Для Сторонній спостерігач: це є однією з вимог проведення ЗНО в цього року
Татьяна
Для Сторонній спостерігач: сам дебил! Читай условия проведения зно.
Коментувати
Геометрія
Ст 10. п.3 Закону про ЗСО: "Освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в межах навчального року, що розпочинається у День знань - 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року." Які підстави для продовження навчального року, такі підстави і для скасування ДПА
Вікторія
Не могу только одного понять, у пани Мандзий своих детей нет?! Почти 700 заражённых за сутки- это нет оснований?!!!
Ольга
Для Вікторія: Вот тоже так мыслю. Как они могут так говорить, что нет оснований? Кроме того поставили в самую жарень эти тесты, а они ведь не коротенькие. Как в масках их писать?
Коментувати
Анжела
А як бути тим районам, де ще не зняті обмеження, де кількість хворих не зменшується?
Саша
Для Анжела: Для Ольга: хай ти хто не іде вступати зно не писали немае що там скупчювататися дайте атестати і досвідос
Коментувати
Alexander Koni
Вже задовбало це її сміттєве слово "безперечно". Вона що, вважає себе істиною в останній інстанції? Абсолютною правдою? Богородицею чи Самим Господом? Чи як мінімум Конституційним Судом у повному складі?
Олена
Для защиты, всех кто принимает участие в ЗНО ( детей, преподавателей, медиков, водителей школьных автобусов) необходимо провести тестирование методом ПЦР за 2-ое суток до ЗНО. За счёт государства. Вот тогда ЗНО будет «безпечним»
Олександр Степанович
Пані Любомира, скоріше за все, не знає про те, що наказ ДОН КМДА цілком відповідає нормам закону, бо вони виконували наказ Постійної комісії з питань ТЕБ та НС, яка має такі повноваження звільнити від ДПА: https://docs.google.com/viewer?embedded=true&url=https://kyivcity.gov.ua/img/item/general/5555.pdf
Ольга
Сегодня рекорд по заболеваемости короновирусом. Ситуация ухудшается, а они ДПА обязательно. Нужно сделать исключение в этом году, ввиду эпидемиологической ситуации и отменить обязательное ДПА. Оставить ЗНО, как выбор своего будущего только для абитуриентов. Не совершайте преступление против жизни и здоровья выпускников!
Андрій
Любомира мандзій вопщк немае совісти як можна здавати зно коли такій важкій пік епідемії ви шош думаете в голові перенесуть зно будь ласка на 25 серпня і по 17 вересня я вважаю так будеть правильно коли ситуація нормализуеця і
Коментувати
Антон Жила
В Броварах коронавірус в дитячому садочку не дивлячись на дотримання всіх протиепідемічних заходів, то де гарантія що після ЗНО не буде спалаху. В дитячому садочку чомусь протиепідемічні заходи не допомогли.
Ольга
Для Антон Жила: точно будет вспышка и те, кто первые сдаст к последним может поболеть. Чем это министерство думает?
Коментувати
Оксана
У 47 статті Закону України «Про повну загальну середню освіту» мова йде про ЗНО, а не ДПА
Антон Жила
Наше МОН не знає що конституція поверх всіх інших законів, а в ній чітко сказано про збереження життя та здоров’я.
Ольга
Сегодня рекорд по заболеваемости короновирусом. Ситуация ухудшается, а они ДПА обязательно. Нужно сделать исключение в этом году, ввиду эпидемиологической ситуации и отменить обязательное ДПА. Оставить ЗНО, как выбор своего будущего только для абитуриентов. Не совершайте преступление против жизни и здоровья выпускников!
Ольга
Як це немає? А короновірус? Хто не хоче ризикувати своїм здоров’ям залишуться без атестата? Хворих за добу на сьогодні найбільше за весь час епідемії. Немає слів. :( А ви не боїтеся, що після ЗНО набагато збільшиться кількість захворюваних? Я вже мовчу...про спеку і маски. Це знущання!
Lyudmila
https://news.dtkt.ua/society/community/63011?_ga=2.175331938.1137196554.1591865641-1903937906.1588697482 Мандзій не в курсі???