Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єлизавета
Що значить "гнучкий графік роботи". Чому не пояснено. Цирк на дроті, та й годі. Чим далі в ліс, тим більше дров. А якщо директору більше 60?
Воспоминания.
А якщо учитель за 70 років- класний керівник? Який тут гнучкий графік?Не знаю. як і де, але розповідають, що усі вчителі пенсійного віку кинулися на класні керівництва
Олекса Позняк
Гнучкий графік це з 8 до 20 години? Друзі, я звільняюсь і вам рекомендую. Бо буде капець коли знову у вересні зберуть по 35 учнів у класі.Якщо молодий після корони вичухається то пенсіонеру капець.Розбігаємось, зараз в інтернеті досить роботи а стане ще більше бо розумні батьки не пошлють своїх дітей у розсадники корони
Оля
Для Олекса Позняк: Ти кидаєш роботу в школі вже років зі 20, та все ніяк не кинеш. .
Олекса Позняк
Для Оля: а що , я раніше казав що кидаю? Кидаю зараз бо не дурень.Бо дурні думають то інші захворіють, а хіба я можу, я буду часто руки мить. А потім лежить у гробу з здивованим обличчям - а як так вийшло що я в гробу?
Коментувати
Мамай
Був за совка такий кіногерой Хоттабич. Він щось бубнів собі, потім казав "Трах Тібідох!" і продукував нікому не потрібні чудеса.
Марія
Який гнучкий графік? В.о. міністра придумала як вигнати вчителів з досвідом "законно" . Звільнити робочі місця...
())
Такі вчителі вже не хотять працювати! Їм байдуже, буде результат, чи ні. Видсиділо і пішло додому, а діти по репетиторами бігають.
Наталія
Який гнучкий графік? Під час навчального року? Чи коли? А розклад як скласти, якщо в колективі кілька вчителів похилого віку (при всій повазі).
іван
Вона хоче колотнеч в колективах? Люди знають ризики роботи під час епідемії і їм самим приймати рішення.
Ігор
Одні будуть пахати а другі віддихати, ну то хай ідуть на пенсію раз вони бояться . А зарплату одинаково отримують що до 60 що після
60
Для Ігор: вчителів 60+ взагалі не рахують за людей: захотіли - перевели на контракт, захочуть - переведуть на гнучкий графік, Ємець тих, що мають 65 років трупами назвав, ви вважаєте, що взагалі хай ідуть геть. Дай вам бог дожити до пенсії і відчути таку "повагу" на собі. Здоров"я вам!
60
Для Ігор: а в.о. міністра освіти сама, мабуть, не розуміє про що говорить.
Василь
Для Ігор: ДО пенсію(кошти) не платять.тільки зарплату
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!