Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчителька
Працюю37 рік, але такої зарплати, як тут " середня" не бачила. Цікаво, хто отримує більше?
Анастасия
А зарплата воспитателя это вообще позор!!! За них никогда не говорят и не думают!(( Мне как молодому специалисту с ребёнком на 4000 грн, тоже не очень!!
Світоліна
Як уміло переводять стрілки на досвідчених учителів Одноразові виплати молодим педагогам "прогоріли", тепер вину скидають на тих, хто має більший стаж. Усі винні, крім самих винних. Налаштовують педпрацівників на конфліктність у колективах, а самі будуть тихенько отримувати собі, що треба.Невже в нашому світі так безнадійно з мораллю???
Ірина
Ну що вчительки? Наголосували? Наобирали? ЇжТЕ! Так вам і треба! Скоро ніхто не захоче йти в школу вчителювати.
Семен
Для Ірина: а ти останется!
Коментувати
Олександр
Дівчина молода, прийшла у нашу школу робити після університету - звільнилася через те, що умови праці жахливі, на ремонти шкоди адміністрація каже "збирай", а батьки дають те дівча мов вона їх на себе збирає. Кожного року ті програми міняєте, а навіщо? У нас країна взагалі поставить хоч якусь адекватну мету освіти? Реальну мету. Хто має вийти зі школи - де приклади успішних учнів-відмінників? Уряд у нас чим дурніше - тим значніше. Президенти то злодії, то взагалі щось відірвані від простого люду. 2 "ходки" - президент 3 "ходки" - прем’єрка. Був відмінником - стане прибиральником, а от якби прворовував-приторговував, то вийде в люди. Так нащо ті програми міняти, може варто хоч раз мету поставити?
Олександр
За понаднормові взагалі ніхто не платить. А ще у нас то якісь заходи, то мітинги, то свята у вільний час. Про те, що на відміну від країни агресора, та країн союзників у нас робота по підготовці уроків та ведення документації взагалі не оплачується. Платять лише за проведені уроки, але вважають, що у вільний час ми, немов раби, маємо готувати уроки, заходи, виступи та ще й індивідуально зростати в робочому аспекті безкоштовно. А родині час, а городину саджати, без якої ми просто не матимемо, що взимку їсти?! Але ж ми "бидло", у нас комунізм в освіті - працюйте, світле майбутнє колись настане! Це лишень мініструткам 32000 не вистачає, а вчителям і на 3600-7000 гривень має бути нормально! Надбавка 20 відсотків за перевірку зошитів - БРЕХУНИ, її отримує менше половини вчителів (лише мовники і математики), та й ті не від мінімалки рахують, а від прожиткового мінімуму (як і всі доплати).
Eugen Zimmermann
Для Олександр: це ви, ма’ть, ще проЄкт професійного стандарту для вчителів не читали))))
Олексій
Та все я читав - як і завжди взагалі-по-загалям, а інтерпретують потім як зручно. В режимі "працюйте негри, сонце ще високо" та "у вас є право виконувати ваші обов’язки"...
Коментувати
Олекса Позняк
Вакцина можливо буде після нового року. І то не у нас. У вересні наші школи перетворяться у розсадники вірусу. Адекватні батьки це розуміють переведуть адекватних дітей на домашнє навчання. У школу прийдуть ті кого удома бачити не хочуть а помре так не жалко. Створюйте нацплатформу для дистанційного навчання бо втратимо толкових дітей поки будемо нянчитись з тими що прийшли погулять у школу.
Шиномонтаж
Для Олекса Позняк: а ти ще не звільнився, прометей?
Олекса Позняк
Для Шиномонтаж: фіг вам. Отримаю відпускні, оздоровчі і тоді порадую адміністрацію
Eugen Zimmermann
Для Олекса Позняк: яка вакцина?? Добродію, ти за темами слідкуєш?))
Коментувати
Марія
8,5 тисяч. 30 років стажу. Зошити купами, олімпіади-конкурси щотижня. Дякую за перспективу зрівнялівки. Думала, радянщина позаду... Краще надбавку за престижність на рівні держави зафіксуйте.
Татьяна
Добрий день! Ви все про вчителів піклуєтесь. Це дуже добре. А як же головний бухгалтер навчального закладу з зарплатню 8000 грн."грязными"?
Олексій
Для Татьяна: молодий вчитель, півтори ставки - 5000 чистими. На колишній роботі прибиральниця за 20 годин на місяць (лише у нашому офісі) отримувала 3000 грн чистими. Чим тут збираються молодь заманювати, питання. Особливо після того як молодих вчителів відверто (пробачте, але під термін "надурили це вже не підпадає" "кинули" на обіцяні 21000грн. одноразової допомоги. Особливо смішно, це на фоні моєї сестри, що бухгалтером отримує 400$ на місяць.
Коментувати
Воллер
Де ця середньомісячна 12.300, що за брехня перегляньте, середня 7- 8 тисяч. Ось це правда, так що мало хто хоче працювати в школі. Я педагог з 15 річним стажем, вища категорія. І моя зарплата 10000 грн. І нагрузка в мене, півтори ставки і класне керівництво. Вам пофіг на вчителя. Ось це правда.
Лариса
Для Воллер: Маю 32 роки стажу, учитель-методист, завідувач кабінету і 1.5 ставки 11 тысяч. Де вони берут тауі, дані?
Олексій Іванович
Так то "брудними" рахують, без вирахування податків. Я зі своїх 7000 грн на руки отримую 5500 (23 години).
Коментувати
Микола
У нас є напівдіюча тарифна сітка. Якщо б дотримуватися норм законодавства, де 1 тарифний розряд дорівнював мінімальній зарплаті, то зарплати були б на рівні.
Zverushka
Я працюю в закладі профтех освіти і бачу таку ситуацію: вчителям загальноосвітніх предметів надбавка за престижність 50%, а викладачам спецдисциплін і майстрам 20%. Один заклад, одні і ті ж діти. Ставка молодого викладача і майстра 4000 з лишнім тисячі. Хто піде працювати за ці гроші? Лише, пенсіонери. 80% майстрів і викладачів спецдисциплін у нашому закладі це люди яким рік чи два до пенсії або уже на пенсії.
Світлана
Для Zverushka: Я теж працюю в закладі ПТО, викладач загадбноосвіткьї підготовки, але надбавка за пристижність в минулому році 5%, у цьому -10%
Zverushka
Надбавку загальноосвітникам платять з місцевого бюджету, а спеціальних дисциплін з оболастного. От виходить хто щедріший
Коментувати
Федір
Підтримую. Напрямок думок вірний, але, все має бути різниця між стажем роботи у 3 роки і в 13 років.
Клавдія Григ.
Не вірю!! Мінфін надбавки забере, а зарплати не підвищить. Було вже 3мін зарплати— 3•4176~~ 12500грн. Де це є? Брешуть грантоіди!
Ірина
Хотілося б спитати: в яких регіонах середня зарплата вчителя 12.300? Відгукніться, щасливці! А 6000-7500 максимум не хотіли? Коли вже у нас будуть такі зарплати, як ваші, шановні міністри та зами? Тільки обіцянками й годуєте! Невже на плечах педагога лежить менше задач, ніж на плечах високопосадовців? Коли вже праця освітян буде оцінена достойно в матеріальному еквіваленті?
Ігор
Фінансист який ДУУУУУУУУУУУже далекий від освіти хоче зрівняти в зарплатах досвіченого вчителя і молодого. Це приведе до падіння престижу освіти і відношення вчителів до роботи
pedagog
Зарплата учителя на місці 4000-4500 гривень. Ви серйозно плутайте цифри. Схаменіться будьте люди, бо лихо вам буде.
Надежда
Для pedagog: Все верно, в нашем городе 10000-12000 грн - доплачивает мэрия. Об этом и речь. Нужна единая тарифная сетка.
Сологуб
Для Надежда: Хороша у Вас мерія.
Vlad
Для Надежда: А у вашому місті вчителі фізики потрібні?
Коментувати