Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Колеги,скоро вибори, раз заговорили за нашу зарплату. Працюю вже 22 роки і все жду якогось покращення і змін. Вже нам обіцяли і 4 прожиткових, і 3 мінімалки , і 4 тис.дол.,і молодим 21000,а віз і нині там. І все обіцяють і обіцяють, а насправді нічого нема. Тільки черговий раз налаштовують людей.
Профсоюз образования
Пан Ермоличев Рома - представитель грантожеров. Вредоносное существо. Поет под дудку Совсунихи . Это чистый обман. Эти сволочи уже убрали из Закона положение об индексации зарплаты учителей к средней в промышленности. А она ныне под 17 тысяч грн. ? Теперь хотят убрать доплаты за классное руководство, проверку тетрадей, стаж... Во всех странах мира это есть. Год назад десятки тысяч педагогов освистали идиота Вакарчука и Совсун возле парламента. И это никого не волнует- соросята дали приказ и продавливают свое. От и роль сорособанды!!!!?
Павло Іванович
Я це чую ( про необхідність підняття зарплат вчителям) усі роки моєї роботи в школі. А працюю я вже 34 роки в ній. І тільки бла-бла-бла... Впевнений, в найближчому майбутньому, великої зарплати у вчителів не буде, щоб можна було достойно жити. Щось добавлять, а через місяць ціни цю добавку з’їдять. Робота наша специфічна. Ми в постійному шумі, після уроків - педради, самоосвіта, перевірки зошитів тощо.У вихідні теж.А коли жити? Не бажав би своїм дітям і внукам працювати в школі, бо залишать там найцінніше - здоров’я. Розкажу один епізод із своєї роботи. Повіз хлопців на медогляд в поліклініку. Дітей багато, лікарі приймають їх по черзі.Хлопці розмовляють пошепки під дверима...Так кілька разів вибігав лікар, щоб замовкли, бо йому шумно, заважають працювати...Не витерпів я і кажу: ,,Так вони дуже тихо розмовляють, не можуть 2 години тут мовчки стояти.Вас би в школу на один день..." Відповідь лікаря:,,Я б там і день не працював, навіть якби мені платили подвійно." Ось так.
Арсен Заброда
Це біль і ганьба української освіти. І у вузах, ящо не родич, платять також копійки.
Оксана
А мы тренера спорт. школ, мы вообще не понятно как получаем мы и не позашкольные учреждение и не учителя, хотя наш карательный орган районов, мы вообще что то среднее , а если ещё и в сельской местности находимся так это вообще копей зарплаты, а требования ужасно не реальные короче тренерам простых сельским спорт. школам тоже несладко, зарплаты от 4.5 тыс. до. 5.5 тыс. а нагрузка не как в школе 18 часов, а 24 часа, как вам?
Пані вчителька
Ой, середня зарплата 12 тисяч. А 5 не хочете? А 3 тисячі? Майте совість. І нічого. Працюємо. І стараємось, дбаємо, і на матеріали, і на папір, і на копії, і на дорогу витрачаємо з тих 5 тисяч. А якщо хочеш пільги чи щоб повернули гроші за дорогу. То " ви що???". Де таке є???? Хоча в законі про освіту чітко написано про відшкодування, і про надання житла, і пільг на світло, газ. Але немає нічого. Бо що ж тоді будуть красти.
Анатолій
А у нашому районі районна рада вже ліквідувала РМК. Про яку зарплату можна ще говорити ? УРА !!!
Надія
Це добре, якщо ще нараховано стільки. (То може так в приватних школах) В більшості випадків нараховують і менше. А потім відніміть всі податки, військовий збір, профсоюз - то взагалі працюєш за 6 тисяч гривень. А ще порахуйте претензії батьків, які кожна мама пред’являє. Бо ж на сьогодні всі вчителям розказують як їм працювати. А ми взагалі найнижча ланка суспільства на сьогодні. Мати -"одиначка" з п’ятьма дітьми на горілку має більше, і права вона має виховувати вчителів. Скоти, ви....так оцінювати вчителів
Орест
Де ти чмо бачив 12.000 зарплату, а 6.7 ну зівсіми надбавками 8000. Брехливі скоти !
Andrian Conrad
Ага вже 21000 молодим вчителям заплатили.Нема слів!! Чиє ррнлдззхааитлшгаввсрлд
Eugen Zimmermann
Скільки-скільки середня зарплата?
Віктор
Мені теж цікаво звідки взяли середню зарплату вчителя в 12 тис. грн??? Це смішно - 1,5 ставки - 8500 максимум!!! Люди, не обманюйте - сволочі на вчителях виїжджають!!!
Світоліна
Читаю й дивуюся. Усі сперечаються, шукаючи винного серед невинних. Потрібно запитання ставити шановним міністрам, депутатам і т. д. Адже серед тих, хто керує країною, є і пенсіонери, і молоді. Для них усе можна, їм вистачає грошей і на зарплати, і на пенсії, і на достойний відпочинок, і на все, чого душа забажає. Кожного разу все більше дивуєшся "винахідливості" наших міністрів - "кочівників". У них девіз - народ усе стерпить.
Леонід
Для Світоліна: на всіх не вистачить.
Коментувати
Vlad
Для Ганна та інших, яким вчителі пенсіонери "не дають" працювати в школі: Кто хочет работать — ищет средства, кто не хочет — причины. “ — Сергей Павлович Королёв.
Местный
По 700% надбавок и доплат для чиновников = ОТЛИЧНО. Мелкие доплаты для педагогов = НИ-НИ-НИ, НИЗЯ, айайай.
Раиса Ивановна
Для Местный: Точно! А если сравнить з/п учителей с з/п коболевых,лещенко,найемов, депутатов ВР,,судей,прокуроров,то вообще получится 2700% надбавок. Плюс сколько бюджетных денег разбазаривается на проекты типа " Кузюки"- хватило бы не только на повышение з/п учителям,
Коментувати
Марина
На форумi самi педагоги. Я як мама учнiв не згодна, щоб вчителям платили бiльше мiнiмалки пiд час карантину. Завдань дiтям накидали, нiяких пояснень, а батьки в цей час платять репетитором. Це всеодно що людина визвала сантехнiка, вiн у вайберi написав "треба замiнити трубу" ви самi мiняэте, а йому платите грошi. Де логiка? А хтось з педагогiв запитав у батькiв де вони беруть кошти на додатковi заняття?
Вікторія
Для Марина: А Ви всіх не порівнюйте! Багато вчителів відео уроки проводять , та ще такі, щоб цікаві дітям були! Тести розробляють до ночі! А 120 робіт перевірити, слабо? Та й завдання надсилають і вночі й уранці. А ще, є так батьки, які тобі ще на вихідних напишіть, що в них щось не виходить, чи пароль уже недійсний, або після уроку зателеіонують та пред’являть претензії, що синочка мало питали під час уроку! А інші погрожують, що директора підуть, якщо вчитель не "відчепиться " від дитини під час дистанційного навчання.
ЛМ
Я не згодна, щоб тобі взагалі щось платили, бо ти ду репа
Вікторія
О, дуже подобаються самокритики! Та й ще невиховані. Тому, в нас і країна така???? Нехай Вам щастить, ображена на життя пані????
Коментувати
Олекса Позняк
Доречі поганець путлер суттєво підвищив зарплати не лише лікарям але і учителям на час карантину . Ми в зоні великих ризиків
Местный
Для Олекса Позняк: Вас ждёт ещё одно разочарование, когда узнаете зарплаты коллег-педагогов в Крыму)
Рогулям
Для Олекса Позняк: вы не в зоне великих ризиків, а в жопе. Когда вам, кастрюлям, уже дойдёт? Про выплаты по 10000 в России в период карантина детям до 16 лет не слышал? Про количество тестов, которое делают в день в России, что превышает все сделанные у нас за 2 месяца тоже не слышал. Про кучу построенных в России больниц? Как вы достали, рогули убогие....
Олекса Позняк
Для ка4апскимРогулям: Связался с коллегой в Петербурге. Пообещали поднять учителям и врачам вдвое. Но платежей пока нет. Даже если и в 5 раз будут больше платить я Украину на лапотную не променяю. Россия страна выродок
Коментувати
Наталя
Цікаво, а де ви знайшли середню зарплату вчителя 12,3 тис.грн? Якщо я працюю на 1,5 ставки, то отримую 11тис.
Ольга
Для Наталя: я працюючи на 1.5 ставки за 7950 грн. стаж 8 років.
Анна
У мене 1,5 ставки + 3 год фактичних, тобто всього- 30 год, то після січневого підвищення отримувала 8 500, а зараз, коли немає фактичних годин, 7790. Маю вищу освіту, 2 категорію і 9 років стажу. То про які 12000 іде мова, взагалі невідомо.
Коментувати
Катерина
Усім педагогам потрібна достойна заробітна плата, не тільки вчителям. Щоб ця професія була конкурентоспроможна підніміть заробітню плату та міняйте систему нашої освіти на всіх ланках.
Оксана
Чому всі перижавають і говорять тільки за вчителів? А інші що не люди? Іншим як жити? В школах і в вищих навчальних закладах є ще й спеціалісти тобто бухгалтери їм як жити на мінімалках? В них нема доплат, ні вислуги років, ні пристижності? Зарплата прибиральниці і бухгалтера на рівні, а сторожа мають і більше. Прийшла шваброю помахала і ніякої відповідальності. Де тут справедливість? Чому сьогодні в бюджетних установах бухгалтерська робота на низькому рівні? І про це ніхто не говорить? Цього що ніхто не бачить?
Олексій
Для Оксана: ніхто не применшує заслуг інших працівників, але бухгалтери потрібні не лише у школах, а будь-де. З учителями складніше - тут специфічний ринок праці (приватних школ не так багато ті й більшість громадян не готові оплачувати реальну ринкову вартість навчання). Окрім прямих обов’язків, вчитель відповідає також за життя і здоров’я дітей, виконує роль сімейного психотерапевта, а з деякими батьками і психіатра. І все це не в тиші, а в зоні підвишенного шумового навантаження бо на перерві, часто немає можливості бути в учительській чи кабінеті (шкільну перерву можно за гучністю порівняти з машинобудівним заводом або льотовищем). Звідси і доплати, але ж вони реально становлять 200-400 гривень. Як бухгалтер Ви маєте знати - без доплат та надбавок реальна заробітня плата вчителя становитиме менше мінімальної.
Eugen Zimmermann
Для Оксана: бухгалтер в школі? Це щось новеньке!
учитель
Для Оксана:у нашій країні практично ніяка праця не оплачується гідно, але погодьтеся, що рідко хто сторонній почувається комфортно у шкільних коридорах на перерві (повністю згодна з Олексієм). І якби середні зарплати були хача б такими як вказані у статті, то мабуть не було такої нестачі кадрів. Складається враження, що суспільство умисно налаштовують проти вчительства, дуже прикро....
Коментувати