Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Як на мене, то ці слова тимчасових очільників МОН свідчать про спробу "сохранить хорошую мину при плохой игре". Дивився цей етер наживо (перед цим читав матеріал на ДТ). Розпач відчувається у багатьох фразах і обмовках. Двічі сказано, що вони ПОКИ стоять на такій позиції, якщо хтось (скромно опускаючи, хто ж може проігнорити їх позицію) наважиться відмінити і т.п. Тобто готують для адебтів "опорної стіни" (для яких є лише два кольори - "зрада" або "перемога" ) виправдання - мовляв ми хотіли, але нас не послухали. Справа в тому, що мати таку позицію вони можуть мати лише до кінця травня - середини червня. Потім починаються законодавчі проблеми (на частину з них вказала Асоціація керівників шкіл міста Києва), які листами чи роз’ясненнями МОН ніяк не вирішиш. Тому у Мандзій і Стадного одна надія, що кількість заражень COVID-19 суттєво піде вниз і карантин для закладів освіти скасують в травні.
Юрій
Цього і слід було чекати. Якщо Бог не дав від народження, то більш взяти ніде. Що начальниця, що заступники одного поля ягоди.
Ірина
Чи будуть здавати ДПА екстерни,які не зареєструвалися на ЗНО? Якщо будуть здавати, то в якій формі? Про це ніде не прописано.
Ніна
Для Ірина: екстерни можуть складати дпа в 11 класі в закладі освіти (Порядок проведення дпа)
Коментувати
Батьки
Автор матеріали може роз’яснити ДПА будуть сдавати 9 клас чи 11? Якась новина не дуже зрозуміла. Хтось сказав десь вважають
Алла
Для Батьки: читайте зважно: ДПА у формі ЗНО. Учні 9 класів хіба мали здавати ЗНО? Чи ви не читали, що їх звільнили від ДПА ще у березні?
Александр
Це для выпускныкiв, для тих кто закiнчиа школу у 9 класi та пiшов до колледжу, Або технiкуму
Коментувати
Вилен
Погано, коли амбіції заступника міністра загрожують здоров’ю дітей, суперечать здоровому глузду та чинному законодавству.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!