Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Підтримую! Відміна ДПА в період карантину - це дійсно мудре рішення і на вступ до ВНЗ не вплине.
Вікторія
Сподіваюся, ніхто нічого не відмінятиме. Кожного року оце ниття...А тут з короною просто пощастило ниючим.
Марго
Для Вікторія: дай Бог, щоб ваші сподівання не здійснилися.
Бабушка выпускника
Для Вікторія: Вас жизнь очень обидела! Или вы с этого что -то имеете. Если каждый год ноют, значит система несовершенна. Надо анализировать и находить лучшее, а не тупо утверждать: состоится точно, но когда - не знаем. Да и ещё кучу денег можно съэкономить, если отменить ГИА
Vano
Все правильно,Вікторія.Вже дістали ці ниття і соплі.Вчитись їхні діти не хочуть і не можуть,а мамачкі і бабушкі волають-рєбьйонак патєєт,рєбйонак устайот!А ті діти он без масок вештаються містами,пють півас і норм.
Коментувати
Юлія
Дуже підтримую і дякую освітянам м. Києва.Ніхто ж не просить звільнити від ЗНО лише від ДПА. Нехай діти спокійно закінчать школу в цьогорічних особливих умовах. Хтось, читала хвилюється,що почнуть продавати свідоцтва, ну це смішно і образливо. Прогляньте умови вступу і зважте, яку цінність має бал атестату, можна сказати нульову. А ЗНО врешті отримає ту цінність з якої воно й розпочиналося - рівні умови вступу, а не рейтинг закладів загальної середньої освіти. Пожалійте дітей!!! Чим же діти 11 класу відрізняються від 9 класу???
Александр
Бла, бла, бла. Как же все зашевелились и задергались. Ой бедные и несчастные.. Разговоры про отмену ЗНО ведутся давно, а тут как раз прекрасный повод "карантин". Сейчас еще подтянутся директора училищ, техникумов, колледжей с теми же воплями. МОН и УЦОЯО не поддавайтесь на подобного рода "закидоны". Они не имеют ничего общего с реальными попытками срыва и отмены ЗНО в этом году, а возможно и впоследствии.
yevgenia
Для Александр: при чем здесь отмена ЗНО????
Марго
Олександр - людина далека від школи, поняття не має чим відрізняється ДПА від ЗНО. ЗНО треба проводити тільки для тих учнів, які планують поступати до Вишів. По перше, ДПА - це бездумна трата грошей. 1) Це кошти на підвіз 2) Це зарплата інструкторів 3) Це зарплата екзаменаторів 4) Це трата грошей на друк зошитів, бланків і т.д. 5) Це зарплата поліцейських 6) Це витрачені кошти на транспортування матеріалів до пунктів ЗНО. 7) Це кошти на Апеляційні комісії. Якщо будуть здавати тільки ті, хто бажає вчитися у Вишах, то можна затратити тільки третину коштів. По друге 1)Оцінки з 3 предметів на середній бал атестата не дуже вплинуть. 2) Середній бал атестата буде виставлено необ’єктивно. Якщо проводити ДПА, то з усіх предметів. 3) Сертифікат дійсний тільки 2-3 роки, а оцінка в атестат - довічно. Оцінювати знання учнів однією роботою - дебілізм. Висновок: ДПА - це корупція на рівні МОН та УЦОЯО
Коментувати
СТАНИСЛАВСКИЙ
ОТ всі збираються до закордонних закладів. А хто вас туди пустить?. деякі країни на рік закрили кордони для в’ізду іноземців)/
Михайло
Та яка різниця, діти ж всеодно здають ЗНО, якщо вони до нього готуються, то нічого страшного немає. Як тільки відмінять ДПА, то почнеться розпродаж атестатів, а для кого потрібен ідеальний атестат? Правильно, для тих, хто поступає в інші країни. Якщо ви кажете, що діти може не хочуть вступати, то яка їм різниця, на яку оцінку вони здадуть ДПА?
Олександр
Для Михайло: какая разница? І це Ви вважаєте серйозним аргументом? Уточніть, будь ласка, як впливає умовно нижча оцінка ДПА на річну оцінку в атестаті?
Марго
Для Михайло: Різниця в тому, що витратиться тільки третина грошей. Різниця в тому, що оцінювання все рівно необ’єктивне: оцінки з трьох предметів не зроблять погоди для середньої оцінки атестата. Різниця в тому, що сертифікат дійсний 2--3 роки, а оцінка в атестат за ДПА - на все життя. Різниця в тому, що можна получити атестати на основі річних оцінок вже до 15 червня і далі шукати своє місце під сонцем, а не жити в очікуванні: може в червні, може в серпні, а може і пізніше. І ще дуже багато різниць
Коментувати
Вікторія
Ви не думали якщо всі діти по приїжають здавати ЗНО в заклади це буде те саме скупчення дітей на ЗНО, ви не думали що батьки переживають за своїх дітей, що їм важливе здорова дитина чи ЗНО подумайте трохи.Що краще здорова дитина чи ДПА-ЗНО.
Для Вікторія:
Вам нагадати, як проходили вступні іспити до ЗНО? Чи може брати за принципом, хто більше заплатить? ЗНО і вступні екзамени це речі котрі не можна зрівнювати.
Вікторія
Звичайно, здорова. То нехай не здає нічого. І не вступає. Так буде краще?
Марго
Вікторія, тут мова про вступ не ведеться. Але вступати планує тільки третина випускників. От для них треба провести ЗНО. А ДПА - це випуск зі школи. Невже оцінки з трьох предметів сильно вплинуть на середній бал атестата? А грошей для ДПА тратиться дуже багато
Коментувати
спец
Питання до керівників шкіл. За що ваші учителі отримують зарплатню? Чому ситуація крайня, всі звітують про вдале проведення дистанційного навчання? Карантин тільки від середини березня, що ви робили до того часу? Ви самі визнали свій низький рівень професіоналізму. Направити після карантину у школи Києва перевірки з метою дослідження рівня професійної здатності таких керівників. Мова не про порушення алгоритму. Це крайність, які керівник не може допускати.
Vlad
Для спец: Спец чи спець? Чем кумушек считать трудиться не лучше ль на себя кума оборотиться?
Лариса Попова
Ах, смельчак! А слабо рот открыть к депутатам и министрам? У нас же все отрасли в идеальном состоянии. А тут учителя посмели на карантине деньги получать, ведь это же они его ввели. Видно, что работать не умеете, только проверять.
Бабушка выпускника
Спец - ты тупой? Понятия не имеешь, о чем идёт речь в обращении. Но надо вставить свои 5 копеек, обосрать всех. Наверное, депутат.
Коментувати
Ольга
Відмінити ДПА для випускників і зменшити час тестування до двох годин , було б правильним рішенням. Три години в масках - це нереально .І не потрібно передруковувати зошити. Наприклад, з української мови , можна б було не писати твір.Це б зменшило час на тестування , час на перевірку , кошти для оплати викладачам, які перевірятимуть ці твори.
Марго
Для Ольга: Абсолютно вірно. І ще багато коштів зекономлять.
Галина
Було б правильне рішення в сьогоднішніх умовах.
Тетяна Яськевич
Однозначно , що у цьому році потрібно здавати ЗНО з української та іноземних мов БЕЗ ТВОРУ!!! Це зменшить час написання тесту, зменшить час перевірки з двох тижнів до 3-5 днів, зменшить кількість апеляцій, вивільнить вчителів, які провіряютть роботи, тільки комп’ютерна перевірка!!! Я ці пропозиції пишу п.Мандзій кожного разу, коли вона проводить брифінги, але, на жаль, безрезультатно!
Коментувати
Olga
Зменшення кількості учнів, які здаватимуть ЗНО, приведе до зменшення кількості пунктів тестування. От і доведеться сільським дітям добиратися до обласних центрів. Вам цього хочеться?
Марго
Для Olga: Для чого зменшувати пункти? Потрібно кількість дітей зменшити в аудиторіях
Коментувати
Дана
Також це полегшить життя учням,які планують вступати за кордон.Адже,їм потрібен тільки атестат!А ЗНО це привід для хвилювання,найкраще цей час приділити для підготовки до вступу та покращення рівня знання мови яка потрібна для вступу!
Михайло
Для Дана: Тільки ж тоді у атестаті будуть виднілися 11-12, а насправді в голові буде пусто... ДПА це, як зріз знань, щоб об’єктивно оцінити усіх випускників шкіл. Не буде ДПА - процвіте купівля атестатів...
Олександр
Для Михайло: А Ви в курсі, скільки оцінок в Свідоцтві (атестаті)? А зі скількох предметів здається ДПА? Чи цей чисто умовний контроль тільки для вчителів з предметів ДПА? Ще питання, а Ви вкурсі, що в атестаті ставлять річну оцінку за вивчення предмета? А ДПА (ЗНО) охоплює матеріали, які вивчаються в 5-11 класах? Поміркуйте над цим.
Валерій
У цьому році ситуація непроста ,і батьки і діти стомилися від очікування,то нехай дітям як і 9 класам дадуть атестат,і зменшать кількість зно,і тих хто на нього планував їхати.Нам треба їхати 50 км в один бік,щоб здати зно три рази,як ви думаєте,з різних сіл діти,у нас є хворі в селищі люди на ізоляції,що тоді буде ,чи вам всеодно,бо ви не батько випускника.
Коментувати
Оксана
Нарешті, всі зрозуміли. Можливо і МОН дійде до розуму!???? Це давно вже потрібно було зробити і зняти напругу серед дітей та батьків.
Олена
Однозначно правильна думка і розумний вихід із ситуаціі, що склалася ! Повністю підтримую !
Олександр
Скільки ми обгрунтовували необхідність цього кроку (скасування ДПА і вчасна видача Свідоцтв), але МОН чомусь ігнорує, не просто думку переважної частини вчителів, батьків та учнів 11 класів, але й здоровий глузд. Ну не можуть надруковані МОНом зошити вартувати більше ніж загроза здоров’ю сотен тисяч випускників та ще більшої кількості контактних з ними осіб.
Марго
Для Олександр: Подумайте, кому це треба? Здорового глузду немає, значить там правлять гроші. Витратили на зошити, то треба ще витрачати і на інструкторів, екзаменаторів, охоронців, перевізників і т.д. Хтось там має хороший навар
Коментувати
Юрій
Повністю підтримую. Дай Боже очільникам нашої багато страждальної освіти дослухатись до розумної думки.
Бабушка  випускника
Для Юрій: Бо якщо не дослухаються, то або в них немає клепок в голові, або там крутяться чималі корупційні схеми. Інакше це не назвеш.
Коментувати