Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Як щодо умов і оплати прці та навантаження? Як класний керівник і учитель мови та літератури в 4 різних класах по12 годин на добу консультую , перевіряю, допомагаю,консультую!Очі не витримують телефонно-комп’ютерного режиму.А оплата та ж , що у вчителя трудового, музики, образотворчого, фізкультури...З цим треба щось робити.
Галина
Для Наталія: То навіщо Ви набрали стільки годин? якби мали лише ставку, то не сиділи б щодня по 12 годин.
Таня
Ви знаєте, у мене знайома- вчитель початкових класів. Годин більше ставки там на візьмеш. Проте, теж працює на телефоні по 12 годин за добу. Спочатку батькам пояснити треба як їм пояснити дитині а тоді ще й з дитиною поспілкуватись. А тоді ще ніч здає звіти і накази всілякі пише. Тому сказати, що їм стало легше на дистанційці не можу
Неважливо хтл
Любі мої друзі, ось ви такі нещасливі вчителя, в вас болять оченята, ви втомилися перевіряти домашні завдання дітей. А про учнів ви хоч трохи думаєте? У них купа предметів і кожен вчитель вважає свій - найважливішим. Годі думати про себе. Деякі не вилазять з джоїнів на урок, классрумів, зошитів, але не можуть розраховуватися з боргами, бо кожного дня отримують точно таку купу завдання, а деякім дітям ( з сільських шкіл, наприклад), нові теми навіть не пояснюють. Годі думати про себе, ви знали, на яку професію навчаєтесь. А діти, між іншим, ваші предмети (деякі, не всі) не обрали б, бо вони їм не здалися триста років. Наша освіта найкраща, бо вчителі не палають своєю роботою - вони на неї жаліються!
Коментувати
Alexander Koni
https://m.dw.com/uk/vidkryttia-shkil-u-nimechchyni-pid-chas-covid-19-shkoliari-ne-piddoslidni-krolyky/a-53206784
Павло Іванович
Давайте визнаємо правду. До дистанційного навчання країна була не готова. Якщо на початку карантину для більшості вчителів вести роботу дистанційно було маленьким шоком (можливо, крім вчителів великих міських шкіл, оснащених всім необхідним обладнанням), то поступово вчителі призвичаїлись, завдяки самоосвіті ввійшли в курс справи, почали вивчати всі доступні освітні онлайн-платформи і потроху все зрушилось з місця. З кожним днем вчителі удосконалюють свою роботу.Тому, НЕ ДАЙ БОЖЕ, якщо доведеться в майбутньому знову перейти на дистанційне навчання, то це вже не буде шоком для вчителів і учнів.Це буде просто ВАРІАНТ №2 для роботи. Напевно мене підтримають педагоги, що всі ті курси, які ми проходили в ІППО були мало ефективні, бо вони нам практично нічого не дали. Нас треба було готувати саме до роботи в умовах дистанційного навчання, садити за комп’ютери, знайомити з роботою різних освітніх онлайн-платформ.Надіюсь, що в майбутньому, керманичі від освіти звернуть увагу на це.
Василь Бабич
Працюй не працюй , матеріальної допомоги не буде. Зе відмінили, зате депутати на округах будуть дарувати непотріб ніби від себе, за наш рахунок.
Зоряна
А я вважаю, що це вірне рішення. Я працюю в школі, спілкуюся по телефону з учнями, і бачу, що діти вже й самі налаштовані, щоб навчальний рік закінчився дистанційно. Тому нічого страшного не відбувається. Перестаньте весь час лити бруд на МОН. ВОНИ ПРИЙМАЮТЬ ПРАВИЛЬНІ РІШЕННЯ. ЗДОРОВ`Я - ВАЖЛИВІШЕ.
Олександр
Для Зоряна: ви це серйозно? Відправити учнів нинішніх 11 класів (які закінчать навчання дистанційно ще до кінця травня) на військові збори на ОСІННІХ канікулах - це правильне рішення? А зігнати (3-4 рази по 3 години) більше 350 тисяч учнів в масках та рукавичках у прожарені серпневі класи це також правильне рішення направлене на збереження здоров’я? А не надати літню відпустку викладачам 11 класів (і не забудьте про підвішених 30 тисяч інструкторів ЗНО) через те, що вже надрукували зошити для ЗНО/ДПА? А те, що у вересні в кожній школі буде по ДВА 11-А, 11-Б і так далі класи, це теж нормально?
Зоряна
Про які військові збори Ви говорите? Зошити для ЗНО вже надруковані, якщо ще не знаєте. І чому це у вересні в кожній школі буде по ДВА 11-А, 11-Б? НІСЕНІТНИЦЮ НЕ ПИШІТЬ!!!
Олександр
Для Зоряна: це не я говорю, а тво міністра. А триденні навчально-польові заняття (збори) проводяться наприкінці навчального року для учнів 11 класу в рамках предмету "Захист України" (Наказ Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року). Наприкінці травня, наказами директорів шкіл, учнів 10 класів буде переведено до 11 класів. А де по вашому будуть учні нинішнього 11 класу, якщо Свідоцтва про закінчення школи за другим сценарієм МОН їм видадуть у другій половині вересня? Тому поспішні висновки про те хто пише нісенітниці я б не робив.
Коментувати
Лариса
Про ніщо...Загальні фрази.На дуууууже багато питань немає відповіді.. Повністю підтримую тих,хто пише про непотрібні нікому відділи соціально - гуманітарного розвитку при ОТГ. На посади призначені особи без педагогічної освіти,які просто не мають чим зайнятися на роботі, не знають законодавства України,порушують Статут навчального закладу, не можуть(а, може, й не хочуть!) припинити зловживання службовим становищем директора школи,не надають відповіді на заяви вчителів... Очолюваний п.Любомирою департамент освіти Львівської ОДА також не перевіряв факти, наведені у зверненнях, а надавав,як під копірку, одну й ту ж саму відповідь зі слів тих, на кого скаржилися освітяни.Складалося враження, що для юристів департаменту не існує інших законів, крім ЗУ,, Про загальну середню освіту’’ Тому й не дивно,що цей закон України дискримінаційний і антиконституційний. Цинічний закон, який МОН України підтримує й зобов’язує директорів негайно виконати (у час карантину!) переведення учителів-пенсіонерів на контракт.А ще згадка про педагогічну раду, яка може також щось вирішити, змушує задуматися,як її провести у цей непростий час.А ще шкода тих діточок, у яких дома немає інтернету, комп’ютера, планшета чи мобільного телефону...
Alexander Koni
Все загальне, ніякої конкретики. Типу "давайте жити дружно". По всіх класах, крім одинадцятого, зрозуміло - можна не вчитися. По одинадцятому - з незрозумілих причин тримаються за ДПА у формі ЗНО. Без жодних пояснень. Просто з причини впертого невизнання власних помилок. При такому поєднанні невідомо коли випусники отримають атестат. Це коту під хвіст всі плани по навчанню у закордонних закладах освіти. Це дикунство і кріпацтво.
Сергій
А чому б непровести ЗНО для 11 класів у своїх школах, чомусь на виборах на дільниці доставляють бюлетні а тут що слабо? Це б вирішило купу проблем, дітям нетреба нікуди їздити, меньша кількість. Ну а контроль вже якось організували, якщо своїм вчителям недовіряють. Як завжди міністерство у нас самоусувається від вирішення проблеми, для нього ЗНО провести любой ціною, тільки от яка вона буде.
Аня
Чому б не відмінити дпа для 11 класу кількість дітей на зно зменшиться відсотків на 20. Цим 20% воно як козі баян, бо вступати не будуть. Чого МОН боїться рішучих кроків.
yevgenia
Для Аня:Гарна думка. Але на жаль тут нас не почують. Потрібно йти на прийом до МОН, писати листа, бо по іншому діла не буде
Коментувати
Іііяя
Коли закінчиться навчальний рік? Як буде проводитися вступ до технікумів, училищ?
Аня
Для Іііяя: для всіх крім 11 Кл до 15червня видадуть документи
Коментувати
Наталія
Особисто мене цікавить питання як бути з дітками, які ходять у садочки? Про це тед нічого не повідомляють. Я так розумію що вони теж як і школярі, до осені мають сидіти вдома?
Аня
Єдине, що можна вважати позитивом в даній ситуації це те, що якщо не допомагали організувати дистанційне навчання, то хоч не вимагають звітності. Хоча дивним є і заява на третьому тижні навчання, що виявляється потрібні оцінки за кожен дистанційний урок. Типу-схаменулись. Про об’єктивність навчання говорити недоречно. Зі свого досвіду скажу, що вже рада да будь-якій роботи дітей, навіть зробленій з батьками. Інше питання, що робити з тими, хто принципово не робить нічого,адже такі несвідомі діти та батьки є і від цього нікуди не дінешся. Для себе зробила висновок, що МОН і близько не розуміє що робити в цій ситуації. Скинули відповідальність на "менших". Щось поставим і якось рік закінчимо. Оцінки-формальність. Але чи тільки в мене відчуття, що сценарій цього жаху, з якого ми ще не вийшли, може продовжитись, чи то знову початись з вересня. Тому порадила б МОН рішучіше та організованіше приймати певні плани дій, або в противному випадку-брати за бездіяльність відповідальність на себе.
Павло Іванович
Для Аня:ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ ВАС.
Ганна
Я не знаю де це не вимагають звітності....Нас вже дістали! Заняття проведи а потім ще звіт - що з кожною дитиною робив.(((( Та ще й скриншот додай!!!
Тетяна
У нас дистанційне навчання зведене до того, що вчитель скидає завдання на тиждень по предметам, а ми скидаємо виконані завдання в вайбер або на електронку-ВСЕ! Ніяких оцінок, ніяких контрольних-нічого. Дитина в четвертому класі, як будуть атестовувать не зрозуміло.
Коментувати
Людмила
Скажіть, будь-ласка, чому говорять тільки про школярів, а як бути студентам вищих навчальних закладів? Дякую!
Василь Бабич
Для Людмила: заплати гроші і поїдеш далі
Тетяна
Для Людмила: студенти вишів складатимуть сесію дистанційно, про це говорилося ще на початку другого етапу карантину.
Коментувати
Зорина Миколаївна Гомон
А для учнів які навчаються в ліцеях, коли закінчиться навчальний рік? Скажіть будь ласка.
Vlad
Для Зорина Миколаївна Гомон: аналогічно до інших шкіл
Коментувати
Сидор Петренко
Любомира Мандзій справляє враження як повністю адекватна людина.
Для П.И. и ...
Полностью согласна с Павлом Ивановичем! Учителя бросили как слепого котенка в ведро с водой ((. Никакой, повторюсь, никакой помощи в обучении онлайн не было!!! А спрашивать гаразд! И то не так, и это не так, всё не так! Шок! Знаний не будет (( ТК реально ученик, не умеющий считать, вдруг стал на 12 сдавать работы!(( Вопрос, кто учится?? Понятно, родители!!! Вот реальные достижения дистанционного обучения. Меньшинство детей учится самостоятельно! Хотя, это и есть целью " товарищей"- каких , образованные люди понимают.
Дмитро
Для Для П.И. и ...: треба начити вчитись дитину. А це спільні зусилля вчителів і батьків чи тих, хто їх замінює.
Інна
А Ви вважаєте, що важко тільки вчителям ? ДІтям так само важко адаптуватися до дистанційного навчання, їх так само як і вчителів покидали, як сліпих кошенят і коли батьки приділяють увагу у вивчені домашнього завдання це є не найгірший спосіб... Є вчителі, які не виходять на зв’язок з учнями, а дають тільки завдання, а коли батьки самотужки намагаються пояснити дитині, то ще ідуть дорікання, що дитина списала з ГДЗ . Діти дуже загружені з дистанційним завданням і для них це так само не легко, тому шановні колеги ставтесь до цієї ситуації з розумінням. Бережіть себе. Будьте здорові.
Наталія
Все правильно, батьки жарять картоплю і цілий день роблять уроки по телефону бо комп’ютера не має і їсти нічого не має.
Коментувати
Сократить штаты ОТГ
А ещё разогнать т.н. " отделы образования" при ОТГ! Штаты раздутые,зарплаты,премии фантастические, эффективности- ноль! Их работу никто не проверяет. Голова- в доле махинаций с бюджетом.
Тамара
Для Сократить штаты ОТГ: На жаль, Ви праві. Зараз на керівних посадах в освіті в ОТГ працюють або родичі когось з керівників ОТГ, або куми і кумасі. Але хто їх буде скорочувати? Бджоли проти меду?
Коментувати
Павло Іванович
Висловлю свою думку. Так, виступ Мандзій мене не вразив (могла виглядати краще). Але, сподобалась її демократичність. Не було, як це роблять працівники райво, директори, тої безглуздого навантаження на вчителів. Не було у її виступі критики, не відчувалось якогось негативу до педагогів.Приємно, що людина стоїть на боці вчителів, дітей, а МОН не навантажує їх, а навпаки закликає не навантажувати дітей, педагогів. Але я не про це. Я хочу сказати про інше. Яку допомогу вчителям у дистанційній роботі надали методисти райво? Що запропонували вчителям, щоб полегшити роботу вчителя? А інститути ППО, модернізації освіти тощо?. Саме карантин показав їх непотрібність. Зібрати нараду, або в онлайн-режимі повідомити вчителів про те, що вони вже давно прочитали в інтернеті, продублювати МОН? Абсурд. Зібрати звіти про роботу вчителя, плани може директор. А де звіти працівників райво? Нехай вони покажуть вчителям свою роботу. Знаю, що будуть образи, що вони не мають звітувати перед вчителями.
Ольга
Для Павло Іванович: У Львові вчителі отримали усю допомогу. Навіть зараз є постійна допомога в організації навчання.
Павло Іванович
Пані Ольга,а можна дізнатись в чому полягала ця допомога? Я ТЕЖ З ЛЬВІВЩИНИ.
Дмитро
В обласних центрах все нормально. А ось поза ним, особливо, у селах багато проблем з лсвітою і не тільки.
Коментувати
Олександр
Дивився я цю онлайн конференцію... Це просто ЖАХ. Жодної нової інформації. Для кого тво міністра зачитувала (точніше - намагалася) лист МОН тижневої давнини про закінчення навчального року? Чи директори разом з вчителями їх не могли самі прочитати чи ще не прочитали? А ті експромти, які спробувала з себе вичавити пані Мандзій ну вкрай невдалі. Вона, наприклад, запропонувала перенести військові збори нинішніх 11 класників на ... осінні канікули чи якісь вихідні. Ну, а які "шикарні" паузи безпамяцтва. Їх навіть суфлер чи "опрокинутая" чашка не змогли згладити.
Дмитро
Для Олександр: кумедно
м.в.
м.в.
м.в.
Не вмієш виступати у прямому ефірі - зроби запис. Жах!!! Є про що поговорити батькам, педагогам. Такий сьогодні рівень керівництва МОН?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!