Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рєзнік Альбіна
Що потрібно брати з собою на онлайн навчання? І де будуть для 6 класу домашнє писати?
Незнайомець
Скільки буде тривати урок?Для всіх класів (5-11 ) укрок триватиме однаковий час?НАдіюсь , мені дадуть відповідь. Дякую!
Олекса Позняк
Дайте планирование, мы должны состыковать ваши уроки и нашу дистанционку
Правдолюбка
А у гімназіях програми мають відмінності від програм загальних шкіл. Як бути із цим?
Чому лише ці уроки
Чому не передбачені уроки інформатики у жодному з класів? У другому семестрі якраз викладається тема "Алгоритми і програми". Самостійно опанувати тему для певної частини учнів не так то й просто. Було б дуже корисно долучитись до таких уроків учням тих шкіл, де комп’ютерна техніка у школах вимагає покращення і на один комп’ютер припадає більше, ніж один учень.
Alexandra
Для Чому лише ці уроки: Доброго дня! Можемо поділитися досвідом Хмельницьких вчителів інформатики, створили спільну ментальну карту, де розміщуємо відеоуроки вчителів за класами та темами https://coggle.it/diagram/Xm9n-mVe05y6PSZR/t/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-5-11-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D1%83-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%BE%D0%B4-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%83/485b5f57e3e843b8da868b957f45dd92497bc0f978d11f31e815899c0a95dd55
Юлія
Вчителька інформатики з нашої школи Інна Володимирівна вже створила сторінку в Фейсбуці для спілкування з учнями та допомоги, викладає відеоуроки для учнів на каналі Youtube (для 5го класу точно). Це дуже допомагає засвоїти матеріал. Завдання викладає в "Гугл клас."
Чому лише ці уроки
Для Чому лише ці уроки: Для Alexandra. Спасибі Вам за корисні посилання.
Коментувати
Технология
У кого нет в доступе ТВ каналов (заблокированы). Покупайте любую приставку Т2. По Т2 транслируются все каналы без блокировки. Достойная инвестиция в образование ребенка. Антенну можно сделать самому из антенного кабеля, нужно 3м. Как сделать. смотрите на youtube - " Цифровая антенна своими руками за 5 минут."
Разум
Для Технология: ЗАЧЕМ людям покупайте любую приставку Т2? А может людям надо кушать, средства дезинфекции или оплатить интернет, комунальные услуги!!! У людей есть тарелки и до 24 января - мы смотрели каналы - забрали такую возможность(беЗплатно) у людей - ну и ладно, но почему у детей - забрали возможность смотреть и учиться - ведь читать они уже не хотят и не будут!!!... дети должны быть в равных условиях, а не 5 класс - 2 канала, а 11 класс - заблокированный М1.
Наталья
Потому что, один ищет возможности, а другой оправдания. Вас не заставляют, эта инфа для тех у кого нет тв
Мама
для Наталья: та причому тут возможности-оправдания??? подумайте сама - для 11-го класу не знайшлося каналу телебачення для трансляції уроків! для 11-го класу! той що знайшли -ЗАБЛОКОВАНИЙ! а більше вільних у доступі каналів НЕМАЄ? Наприклад, еспресо, 1незалежний, Україна24, uanews. підтримую РАЗУМ - якщо щось важливе робити - то передбачити всі варіанти - а не шукати виправдання недопрацюванням!!!! та хоча б це було , 6 чи 7, 8 , 9 ,10- вони прийдуть в наступний клас, а то 11 - вони в 12 НЕ ПРИЙДУТЬ!!! ЦЕ ЗРОЗУМІЛО??? для дітей 1,2,3,4 і 11 класів вчитись непотрібно?
Коментувати
незадоволений батько
Мені дуже цікаво: як дитині 11 класу подивитися?? ті уроки на ЗАБЛОКОВАНОМУ каналі М1 - ну і де той РІВНИЙ доступ ДО якісної ОСВІТИ? Для прикладу: у 9 класі - відмінили ДПА, але для уроків обрали 2 (ДВА) канали, кожен з яких працює в нормальному режимі! Той, хто визначав канали для трансляції, - про це не знав?? чи не думав?? Пропоную - один з каналів для 9 класу взяти для трансляції уроків 11класникам! Допоможіть! Будь ласка!
Игорь
Для незадоволений батько: Ниже подсказка: По Т2 транслируются все каналы некодированные. Простейшая приставка Т2 от 315грн (сеть магазинов Аврора) и выше, в интернет магазинах так же недорого. Смешная сумма для инвестиций в образование! Антенна - смотрите на ютубе как сделать из куска кабеля самому, сделал, работает!
незадоволений батько
Дякую за пораду, але мова йшла про РІВНИЙ ДОСТУП ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ! мабуть 6,7та будь-якому іншому класу дуже важливе навчання, а от 11 класу Т2,АНТЕНА - зроби своїми руками і т. д . і т.п. мало у нас каналів, де можна показати уроки дітям??? якщо починати онлайн-школу - то потрібно продумати було чи всі канали працюють із вказаних для навчання!!! може ви ще й маски - робіть своїми руками, бо резерв масок - пропав(вивезли), самі не виробляємо, завезти немає звідки...для чого наприклад мені "Антенну можно сделать самому из антенного кабеля, нужно 3м. Как сделать. смотрите на youtube - " Цифровая антенна своими руками за 5 минут." - якщо у мене є супутникова антенна і ще не всі канали заблоковано??? для чого мені купувати приставку Т2??? - може я куплю дитині їсти, а не приставку Т2!!!(або мило, дезинфікуючі засоби чи яблуко, цибулину чи часник, лимон)!!!
Анастасія
Ці уроки також можна дивитись онлайн на YouTube, тому я не розумію такого невдоволення. В всіх нас є інтернет і ми можемо це подивитись.
Коментувати
Игорь
Расписание немного отличается от школьного. Отсутствуют предметы - русский язык и зарубежная литература, 10 класс. Видимо, ТВ обучение ориентировано на предметы для сдачи ЗНО. На youtube будут все предметы школьной программы или такие же как по ТВ?
Ірина
Таким повинен бути розклад не тільки під час карантину, а і під час занять в школі. Всі інші предмети вивчати як факультативи, гуртки , клуби за інтересами і т. д. Руханки по 10-15 хвилин.
незадоволений батько
Для Ірина: підтримую на 100% перше речення!!!! щодо другого -. так можна перейти до 3-4 предметів, а решта - ? який факультатив, гуртки і клуби - тільки уроки і БЕЗ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ, як у Франції!
Коментувати
леся
у мене заблоковані канали, де я маю шукати ті уроки? 11 клас М1 у нас не показує,інтернету нормального немає.І що я маю робити?Навіть немає де купити,бо все закрили.
Стас
Для леся: А от для написання коментаря можливість у вас є? Інтернет-магазини вам в допомогу, вони точно не закриті.
Economic
бабло некуда девать, у меня телевизора даже нету лол
Коментувати
Надія
А чому не має таких предметів, як основи здоров я та мистецтво? Чи ми й досі вважаємо, що вони не такі вже й важливі для розвитку і зжоров я, особливо під час карантину?
Р
Для Надія: тому що краще їх не вчити. Ту дурню, яку вони викладають, то не про здоров’я. То "гражданская оборона", яку треба забути як страшний сон. Але якщо хвилює, є хороші онлайн тренінги, безкоштовні, про надання першої невідкладної допомоги, про медицину для не медиків. І все по сучасним протоколам
Коментувати
Сергій
Що це за предмет "Руханка" в роскладі? В навчальній програмі для учнів 10-11 кл. вказано предмет "Фізична культура".
Игорь
Для Сергій: Руханка - это разминка. Их несколько штук в течение учебного дня. Нельзя сидеть перед телевизором ребенку столько часов без движения. Надеюсь, урок "Руханка" будет веселым и динамичным.
Сергій
По-перше, відповідь треба давати тільки державною мовою - українською. Я знаю що таке "Руханка". В роскладі "Руханка" вказана як предмет, а не розминка. Предметом є "Фізична культура" про яку в роскладі не згадується.
Анастасія
Сергій, з чого ви взяли, що "Руханка" - це предмет і чому ви вирішили на цьому так закцентувати увагу? Предмету як "Фізична культура" впринципі не може бути в розкладі онлайн уроків, адже для цього потрібен спортивний зал. Також, будь ласка, обгрунтуйте своє висловлення, що відповідь треба давати лише державною мовою.Як на мене - це дивно... P.S. Не "роСклад", а "роЗклад"
Коментувати
ксенія
А скільки триватиме кожен урок,по 15 чи по 45 хвилин?
Ярослав
А де можна знайти час коли урок починається коли закінчується?)
Марина
А навіщо два канали? Для чого деяким класам два канали? Поясніть будь ласка! А якщо з двох каналів тільки один, що тоді???
Сергій
Для Марина: один кодований- один у вільному доступі (не усі в україні мають платне ТБ)
Игорь
По Т2 транслируются все каналы некодированные. Простейшая приставка Т2 от 315грн (сеть магазинов Аврора) и выше, в интернет магазинах так же недорого. Смешная сумма для инвестиций в образование! Антенна - смотрите на ютубе как сделать из куска кабеля самому, сделал, работает!
Таня
Індиго та УНІАН немає.
Коментувати
Ніна
Правознавство- предмет, набагато важливіший в повсякденному житті, ніж хімія чи фізика чи англійська. Та чомусь у МОН не вважають за потрібне поставити його в розклад 9 класу. Семимильними кроками ідемо в Країну Дурнів.
Lawyer
Для Ніна: могу помогать вашему ребенку с правознавством. Пусть напишет мне свои вопросы на vipadvocate@gmail.com Помогу. У меня много материала для подростков в свободном доступе.
Сергій
Чому відповідь російською?
Тетяна
А вам пропонують російське правознавство ((
Коментувати
Яна
Руханка - це активна перерва між заняттями, тобто розминка (може бути танок або якісь вправи).
борис
Для Яна: В одиннадцятому класі та на останньому уроці.
Коментувати
борис
Це ж треба в розклад написати "руханка", щоб потім вся Україна розмірковувала, що це таке.
Дмитро
Для борис: + я згоден що це за руханка ніхто не знає. Може хтось підскаже?
Іра
руханка - це фізкультхвилинка, не можуть діти висидіти кілька урокув біля екрану телевізора, в школі для цього є перерви
борис
Розумна ви моя, а для чого ж цю руханку ставити у одиннадцятому класі, тай після уроків щодня?
Коментувати