Стало відомо, які канали покажуть «Школу онлайн»

Проект забезпечить доступ до дистанційної освіти для всіх школярів з 5-го по 11-й клас

Стало відомо, які канали покажуть «Школу онлайн»

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Проект має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Трансляція проекту стартує у понеділок, 6 квітня. У межах проекту 40 педагогів з Києва фактично стануть учителями для всієї України. Наразі щодня відбуваються зйомки уроків за збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН спільно з учителями.

Викладаються такі предмети: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія та біологія.

Зйомки навчального процесу відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.

Окрім того, на зйомках уроків присутні українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени та інші. Вони відповідають на запитання, розв’язують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Відеоуроки покажуть українські телевізійні канали, які на прохання Володимира Зеленського долучились до цієї важливої соціальної місії.

Кожен клас закріплений за конкретними телевізійними каналами:

  • 5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
  • 6-й клас – ZOOM та NewsOne;
  • 7-й клас – ZIK;
  • 8-й клас – Індиго та УНІАН;
  • 9-й клас – Рада та UA: Культура;
  • 10-й клас – UA: Перший;
  • 11-й клас – М1.

Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку. Старт трансляцій – 6 квітня.

Також відеоуроки можна буде переглянути щодня на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки у Facebook та на YouTube.

Освіта.ua
31.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Освітянин
Питання. Що робити учню 8 класу, якщо в переліку т2 каналів Індіго та УНІАН немає. Купувати платний пакет. Так згідно закону у нас освіта безплетна.
Світлана
Для Освітянин: Нижче коментатор Mari виклала посилання на всі безкоштовні онлайн трансляції https://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/11-telekanaliv-ukrainy-transliuvatymut-onlayn-uroky-dlia-shkoliariv-rozklad.html
Галина
Для Освітянин: взвгвлі то Індіго є на Т2 (він настроюється в пакеті з СТБ, новим, ТЕТ тощо). Якщо у Вас ці канали не настроюються, Вам треба тридбати кращу антену а не купувати "платний пакет"
Гурман
Якщо освіта у Вас "безплетна" (дослівно), то Ваш заклад освіти повинен організувати для Вас дистанційне навчання "безплетно".
Коментувати
Mari
Тут посилання на усі канали онлайн https://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/11-telekanaliv-ukrainy-transliuvatymut-onlayn-uroky-dlia-shkoliariv-rozklad.html Може хтось шукає.
Світлана
Для Mari: Спасибі.
Коментувати
центр прием прием
Самое интересное, что теперь у учителей, ой простите, задавальщиц, полная отмазка будет от начитки нового материала. Теперь только задавать будут. Эй вы там, на каналах! А можно чтоб вы задавали и вам же сдавать? Так будет справедливо.
Сніжана
Для центр прием прием: Якби ще учні виходили на зв’язок, то б усе було чудово! Найцікавіше те, що учні "заморозились" навічно: у когось відразу закінчився Інтернет, хтось залишився тільки з теелфоно (хоча раніше і ком був), і т.д Сотня відмазок! Я і рада проводити уроки онлайн, тільки з ким?
serj
Сьогодні в мене з 15 учнів на уроці (zoom) присутні двоє... Можливо нам дійсно вистачить церковно-приходських шкіл???
времена года
Аби тільки було бажання вчитися. )) Повірте вчителі зараз витрачають часу врази більше на підготовку до занять. Бо потрібно не тільки дати завдання учням, а і підготуватися до тих занять - підібрати доступний матеріал, скласти тестові завдання, весь час бути на зв’язку.
Коментувати
serj
Скільки нам торочили про інноваційно-інтерактивно-ново-супер технології. Одним з аргументів завжди виступає діаграма пізнання і там, О ЖАХ, лекція - 5% засвоєння