Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
налогоплательщик
Капец. Две недели карантина. Каждая писька по 4 тысячи получит ни за что! И еще надбавки им нужно заплатить!
Олена
Для налогоплательщик: Не зважаючи на карантин, вчителі ходять на роботу: ведуть необхідну документацію, готують учнів до конкурсів/олімпіад (тих що не захворіли), в окремих випадках (зокрема у м. Полтава) готують онлайн-уроки, задають домашні завдання, аби після карантину це все перевіряти (тобто відразу після карантину навантаження зросте порівняно зі звичайним). Для вчителів карантин не означає рівним чином нічого, вони все одно ходять на роботу і працюють - а повірте, робити є що і без тимчасово відсутніх дітей. Тож цілком зрозуміло, що їм виплачується заробітна плата за РОБОТУ під час карантину У ДІТЕЙ.
Олена
Для налогоплательщик: Шановний, учителі під час карантину ходять на роботу. Вони не сидять вдома так як ваші діти. І отримуєть за це тільки 50%! Що тут не справедливого?
Вчитель
Для налогоплательщик: З твого кармана? Чого ж, ти "писька" не вберегло свою дитину від карантину? Чого ж воно хворіє? Чи ти докладеш зусиль, щоб вивчити додатковий матеріал? І до речі, на роботу ходимо, всі дні відпрацьовуємо.
Коментувати
Рина
5 відсотків платили, платят і будуть платити. Київська школа, ми не бачили престижність більше за 5%.
Лісніченко
Для Рина: Київський садочок:30 за престижність.А чому у всіх по-різному в одному місті?
Коментувати
Учитель
Давно чекаємо цього рішення! Тому що на місцях з року в рік виплачують по мінімуму - лише 5%. Можливо потрібно було в законі написати не 5-30%, а 30% і проблема зникла сама по собі.
Вчитель-КА
Для Учитель: читайте правильно - місцева влада зможе - але не зобов"язана - все як завжди.
Олена
За що платити... Щоб після школи наймати репетиторів, щоб вступити. А про вихователів коли ПОДБАЮТЬ..
Вчитель
Для Олена: Я нікого не хочу образити, але одне з двох: або ваша дитина нездібна до навчання і тому потрібен репетитор, або ви, як мати, не виконуєте своїх обовязків - дитина не привчена до систематичної праці, тобто навчання, не вміє контролювати свій час і свою поведінку, не відповідає за свої вчинки і... гарно обманює. Адже ви вірите своїй дитині, коли вона каже, що уроку не було, домашки не було, вчитель нічого не пояснює тощо.
Коментувати