https://osvita.ua/school/69340/

Уряд підвищить зарплати вихователів дитсадків

В уряді заявляють про намір підвищити соціальний статус педагогів, які працюють у закладах дошкільної освіти. Відповідні заходи відбудуться у рамках програми розширення мережі закладів дошкільної освіти, що запланована Кабінетом Міністрів.

«Починаючи з 2021 року щонайменше 10% педагогічних працівників закладів дошкільної освіти підвищуватимуть професійну кваліфікацію за новими програмами. Водночас Уряд подбає про підвищення соціального статусу педагогів, зокрема через збільшення рівня заробітної плати», - йдеться у повідомленні Кабінету Міністрів.

Також серед мотиваційних заходів, передбачених Кабінетом Міністрів, є збільшення тривалості відпустки та грошова допомога випускникам вишів, які укладуть угоду на працевлаштування.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 03.01.2020