Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия Дубович
А хто підскаже, як можна отримати "це" і куди потрібно звертатись, бо писати, то пишуть, а по факту - тиша
Сергей Лимонов
Для Анастасия Дубович: ти ба яка моторна ! Вже й гаманець придбала либонь здоровезний ! Ну шо за люди ! Мало вас (нас усіх) най...ли ? Це лише проєкти від "зелених" брехунців! А ви вже чергу забиваєте! Ну й народ!!!!
Коментувати
Ольга
Просто нехай би була та тарифна сітка, але з достатніми для життя окладами. Навіщо "придумувати велосипед" ? Так , молодь повинна отримувати менше, бо у неї немає досвіду. Так, люди з досвідом і категоріями повинні отримувати більше, це їхня багаторічна праця. Хочете заохотити молоді кадри - дайте при виході на роботу "підйомні" і підписуйте угоду, що має відпрацювати певну кількість років.Бо під гроші зараз підуть працювати, а отримавши - розрахуються.Знову зловживання... Верніть можливість виходу на пільгову пенсію для педагогів, та хоча б маючи 30 років стажу і без прив’язки до віку.Нехай ця пенсія буде і невелика, але людина ще може знайти підробіток, з роками просто необхідно змінити діяльність, поберегти здоров’я , яке лишилось ... Працюю в дошкіллі, зарплата не покриває навіть харчування родини- на чотирьох потрібно 6000 на місяць, у мене 4300 .Чоловік з ранку до ночі працює, щоб я могла мати час на дітей. Зрозумійте, держава за нас не подбає. ..Я 27 років працюю в дитсадку- з кожним роком гірше ...Вже чотири людини з мого оточення за останній рік покинули освіту, і не шкодують. .. І я задумуюсь. ..
Учителька з 13-річним стажем
Підтримка молодих і все таке... Але цікава така межа - 10 років, чому не 5 чи 15, наприклад? Якщо молодий вчитель насправді чогось вартий, за 10 років уже може мати вищу категорію й звання старший учитель. Я прийшла працювати в школу в 2006 році на 4,5 години історії, потім мені додали ще 2. Після трирічної т. зв. "декретної відпустки", постала перед проблемою, що зрештою в школі, де 4 вчителя історії, я як та, котру прийняли останньою, попаду під скорочення, мусила своїм коштом навчатися на філфаці, бо в школі були вільні півставки укр. мови. 2013 року я проатестувалася на 2 категорію, а 2016 - на вищу, бо мала право на позачергову атестацію з порушенням порядку присвоєння категорій як учителька, котра підготувала переможців республіканських етапів інтелектуальниз змагань (лише за 2015 рік підготувала 3-х переможців). Так, потратила чимало зусиль на роботу з учнями, на канікулах не пила чай з колегами, а працювала з учнями з 10 і до 14-15 години, тому щороку мала переможців якщо не ІV, то хоча б ІІІ етапу олімпіад чи Міжнародного конкурсу ім. Шевченка або МАН. Брала класне керівництво, щоб мати надбавку до зарплати. За бажанням могла б атестуватися й отримати звання "старший вчитель" уже в березні 2019, але не було охоти займатися додатковою паперотворчістю, тому цього разу піду на чергову атестацію. До чого я веду? Щоб чогось досягти треба працювати. А надбавки і премії повинні бути за реальну роботу й реальні здобутки. Переконувала молодших колег, які "сидять" на зарплаті 2 категорії, підготувати учнів до обласного етапу олімпіади, щоб мати право на позачергову атестацію. Куди там - це ж стільки роботи!...
Оленка
Для Учителька з 13-річним стажем: У мене подібна історія. Вийшла із другоі декретноі відпустки у 32 роки спеціалістом, хоча на той час мала дві вищі освіти. Отримувала за ставку менше, ніж технічка у школі. Хіба не образливо?Адже наші любі директорири знаходять причину, щоб не дати навіть другу категорію, бо у тебе батько ніхто, чоловік не начальник і гостинці ти не носиш. За 9 років я проатестувалася 4 рази і із спеціаліста перетворилася на учителя вищоі категоріі із званням учитель-методист. Але я теж не мала часу на чаі, бо готувала учнів до конкурсів, МАН, олімпіад.Моі 11 класи на репетиторство не ходять, на початку року даю завдання на тиждень, працюють самостійно. А останні 3 місяці проводжу додаткові заняття-безкоштовно!От і маю результати ЗНО. Просто хай працюють наші молоді учителі і будуть мати. Закріпити усе в атестаціі і не треба відкривати велосипед. Розумні потягнуть, а слабкі просто звільняться. Я і зараз встаю зранку о 4.30-5.30, щоб нормально підготуватися до уроків. Це не рахую час вечірньоі підготовки і перевірки тестів лпбораторних і практичних, сотні листків паперотворчості, яка так і не залишає заклади освіти.
Сергей Лимонов
Господи як таких дураків земля носе! Через таких "супер вчительок" наші можновладці плювати хотіли на рівень наших зарплат і падіння престижності педагогічної праці ! Такі дурепи не будуть боротися за свої права, а ще й доплачувати ладні аби була робота ! Ну ну! Оленка! Думаєш здоров’я надовго вистачить працювати в такому режимі - а тоді кому ти будеш потрібна з купою хвороб та копійчаною пенсією і вітальною листівкою від профсоюзу ( якщо не забудуть) на день учителя! Висновок : без фанатизму! Батьківщина тебе не забуде! Три ха -ха -ха!
Коментувати
5.10
Партія 5.10. Єдиний вихід з теперішньої критичної ситуації, всі ваші проблеми від бідності і безгрошівя. Не полінуйтесь ознайомитися з програмою і з лідером партії Геннадієм Балашовим. А то все вибираєте ідіотів з загальними фразами: збільшити зарплати, знищити корупцію, жити по- новому! Нічого конкретного, пусті загальні обіцянки-цяцянки, на які ви завжди ведетесь . На противагу всім іншим політикам, партія 5.10 чітко розписує і пояснює, що і яким способом буде мінятися. А ні, то сидіть і далі скуліть! Ви маєте рівно стільки, скільки заслуговуєте. І знаєте рівно стільки, скільки вам показує зомбоящик, і це в 21 столітті при теперішніх можливостях, коли майже в кожній хаті є інтернет, відкривайте і дізнавайтесь, але не забувайте при цьому аналізувати.
Наталія
Кожна людина має право на те, щоб її праця оцінювалась достойно. Піднімаючи з/п вчителям, повинні піднімати і іншим працівникам школи. Туалети не повинні прибратись за 3000 грн. І взагалі чому завжди питання щодо підвищення з/п йдеться лише вчителям, лікарям, а всі інші не люди, вони вже нікому не потрібні?!?! Що ми будемо робити без прибиральниць, продавців, електриків, водіїв і т.д
Ганна
Для Наталія: Продавець вже отримує більше, ніж вчитель вищої категорії, що працює на ставку ( як і повинно бути)
Юлія
Якщо у продавця більше як у вчителя з/п, то хай ідуть працюють продавцями, продавати легше!!! Мої знайомі вчителі мають з/п 8-15 тис, а продавці 3-7 тис. А ,взагалі, з/п вчителям потрібно збільшувати, в залежності від оцінювання їхньої роботи, перевіривши знання учнів щороку! Якщо 90% учнів знають шкільну програму, то добавить 1000 грн, якщо через рік знання учнів після перевірки лише 50%, то зменшить з/п на 2000 грн. Може б хоч так почали працювати, а не вимагати з/п по 30000 тисяч і нічого не роблячи!!! І навчіться цінувати всі професії, там працюють такі ж люди як і ви, і вони теж заслуговуть на достойну з/п. Всі люди хочуть їсти і пити! 30 років тому такої різниці між з/п не було, були всі рівні! А зараз, нажаль, кожен цінує лише себе і свою працю(((
Коментувати
Катерина
То може ті хто мають 30-40років стажу поступляться, нарешті, своїм місцем для молодих спеціалістів? Хіба не ганебно не давати молодим робочі місця, і можливість заробити на пенсію? Це нормально, коли "сидять" і не "вступаються". А на рахунок "болячок", взагалі дурня, завжди педагоги нещасні, хворі, малі зарплати і т. д., може двірник чи базар ник здоровіші, чи може ті хто на заводах чи будовах працюють здорові? Вы ж ПЕДАГОГ, і мали би розмишляти, як інтелегент, еліта... І не писати нісенітниці:" заслуговує і обійдеться", тільки на рахунок себе, якщо обурилися, то мали бы за всі ланки нашого суспільства! Всі викладачі їздять на моря "лікуватися", мають безліч вихідних, свят і взагалі весь соцпакет, повагу від батьків та учнів, короче, почувають себе" людиною", на відміну від прибиральниці та інших... І мало хто, з інших галузей, може дозволити собі те саме! І це я пишу вам, як ПЕДАГОГ, з досвідом 16 років! Чудова реформа! Молодих потрібно підтримувати!
Олексндр
Для Катерина: У нас в районі катастрофічний брак вчителів математики та інформатики. Пожилих вчителів уговорюють не йти на пенсію. Молодь навпаки здебільшого не хоче йти працювати вчителем. Пітримувати треба всіх без вийнятку, не тільки молодих. Сама професія вчителя повинна максимально стимулюватись з боку держави. Така разова подачка окремим молодим і не завжди (бо стаж до 10 років може мати і людина, якій за 40) тільки додасть чвар і заздрощів в пед. колективах. Причому сильно чорних заздрощів. Особливо будуть заздрити ті, в кого зараз стаж 9-10 років, а на момент видачі коштів буде 11-12.
Михайло
Для Катерина: То яка ж у вас зарплатня? Можливо тис. так 25- 27? Можливо надмірна повага з боку батьків і суспільства? Чи можливо вам здалося? Як можна вижити за зп. 4- 5 тис.. Куди поїхати відпочивати?! Підкажіть? За мізерну заробітну плату. Зараз в учнів телефони від 20 тис. Яка повага!
Руслан
Для Олексндр: У вас у районі, напевно, молоді люди, які мають педагогічну освіту, живуть заможньо, тому їм і не потрібно іти працювати.
Коментувати
Молодий вчитель
Шановні вчителі з досвідодом, ваша жадібність зашкалює!!! У вас, ваших грошей ніхто не забирає!!! Ви ж і так отримуєте більше ніж молодий вчитель, а працюєте однаково!!! Неповагу до вчителя, на прикладі, що описана нижче, виховали ВИ!!! - вчителі з досвідом!
Мария
Для Молодий вчитель: Ви не забувайте.що вчитель з досвідом також був колись молодим вчителем і працював на інтузіазмі та на утриманні своіх батьків і нам зараз по 45 років.То що нам іти в прибиральниці ? Щоб вас жаба не задавила .що ми отримуємо по 7000 при умові повного навантаження.А ще у нас є той самий досвід про який ви говорите і ми навчались без репетиторів і взяток викладачам в інститутах.
Руслан
Для Молодий вчитель: Це не жадібнісь, а відсутність критичного мислення, яке нівілювалося часом, який вони називають ВЕЛИКИЙ ПЕДСТЖ. Це не стосується педагогів, яких діти згадують добрим словом після закінчення НЗ.
Местный
Для Молодий вчитель: а я молодой преподаватель в ПТО (6 лет стажа) и меня данная новость тоже не радует, ибо опять учителям, а остальных педагогических работников не существует для министерства...
Коментувати
Надія
Дурнішої та ганебнішої ідеї ще не було . Ганебна тому, що принижує вчителя з досвідом, ділить колектив на тих , хто "заслуговує", і тих, хто "обійдеться", бо він нібито отримує більше. Так куди нам подіти свій досвід? Вчитель , пропрацуювавши 30-40 років, "заробив "купу болячок, на які йде левова частка зарплати. особисто я витрачаю на щоденні ліки до 900 грн на місяць. Так дайте нам на ліки! Але це не головне, хоч важливе. Головне -приниження! Визнання державою нашої моральної меншовартості!
Руслан
Для Надія: Свій досвід передавати молодим педагогам, а кошти на ліки, на жаль, витрачають усі, хтось більше хтось менше.
М
Для Надія: не хочу Вас образити , але з віком у всіх є болячки , не обов’язково робити вчителем. Дайте нам на ліки -то має бути страховка медицина .Людина яка працює -має мати зарплату , щоб жити .Яка не може працювати , повинна бути допомога .
М
Для Михайло : не рівняйте роботу ( відповідальність) вчителя і лікаря ( хірурга, акушера-гінеколога і т.д.). Лікар постійно повинен думати , а вчитель вчить по на.бутій схемі .Якщо дитина не буде знати -то від того ніхто не помре , якщо треба буде поступати - репетитор. Лікар -має бути без помилок .Чомусь якщо Ви пішли до лікаря раз -він вам не допоміг -Ви шукайте другого.
Коментувати
Микола
Дуже справедливо - працівник, кваліфікація якого фактично ніяк не оцінюється, який не несе ніякої відповідальності за результати своєї роботи, який має можливість як завгодно безвідповідально проводити уроки, користується трьома вихідними на тиждень і йде додому зразу по обіді щодня, матиме зарплату більш ніж людина що реально працює на виробництві, несе велику відповідальність і робить кваліфіковану роботу, часом проводячи на робочому місці далеко за стандартних 8 годин (який вчитель працює хоч стільки?) , ніж лікар, від якого залежать життя та здоров’я людей, ніж поліцейський, що мусить щодня контактувати з всякими покидьками суспільства і так далі. Найдивніше, що цим людям совість ще дозволяє обурюватися. Не шановні вчителі, уявіть собі, що було би, якщо люди, які проектували ваше авто, виконували б свою роботу так само відповідально і ефективно як ви.
Михайло
Для Микола: Іди попрацюй вчителем, Побачиш відповідальність, а також ставлення до вчителя. Чудак
Микола
А в чому відповідальність? За що вчитель відповідає і чого коштує його помилка? Чому один вчитель сумлінно проводить уроки, а інший під час уроку п’є каву і приходить за 10 хв до кінця? Власне чому сама система середньої школи дає вчителю можливість роками "працювати" саме таким чином? Де тут відповідальність?
Фуфу
Миколо, йди у лупу!!!
Коментувати
Воллер
А в кого стаж 11 років. Іти гуляти ім непотрібно нічого до платити, вони вже на пенсію. Мудаки ви шанвна нова влада????
Олександр
Кричуща неповага до вчителів зі стажем!!!Той хто роки проробив що вже не заслуговує на заохочення?! Дурацька ідея!
Гость2
Ох і заохочення! Як собаці кістку.... Дайте безвідсотковий кредит на житло, наприклад, сім’ї молодих спеціалістів ,у державному банку, безкоштовне навчання на держзамовленні з умовою відпрацювати в школі ...
Згадалася казочка,
як один хазяїн заманив до себе молодих овечок і все робив, щоб вони прижилися в нього, ситно годуючи їх. Але їжі на всіх не вистачало, і через це інші особини його отари зимували ледь не впроголодь. Тож весною вони вирішили покинути свого хазяїна. А разом з ними пішли від нього і молоді овечки. "Чому ж ви йдете? - звернувся до них хазяїн. - Адже я так всю зиму доглядав за вами". "Це правда, - відповіли йому молоді овечки, - але наступного разу ти заманиш до себе інших, і тоді вже нам доведеться всю зиму голодувати". І залишився хитрий хазяїн без овечок.
Микола
Скільки не дай зарплати, все одно потрібно наймати репетиторів дитині для вступу до вузу
Гость
Ця 21 тисяча в кінці року покриє різницю в зарплаті молодого і досвідченого за рік. Якщо в місяць різниця була 3 тисячі, то просто за рік молодому заплатять , як досвідченому. 3•7=21. За сім місяців віддадуть цю різницю. І за рік молодий отримає так само, як учитель із 30річним стажем.
Гость
Отвлекают внимание от важных проблем? Или проверяют педагогов на бдительность , на реакции, на активность ? Что-то тут не то...
Мар'яна
А про вихователів як завжди забули. Працювати повинні як вчитель, а зарплату получати як прибиральниця.
Вадим Третяк
Для Мар’яна: так, моя дружина має стаж 10 років, працює вихователем гпд і отримує 4 тис.
Коментувати
Вікторія
У МОН проблема: молодь не йде на малу зарплату. То для них збільшимо... А ,,старі" мовчать і терплять? То хай мовчать , їм нікуди дітися. Це і є заохочення, що з роками зарплата зростає. Учитель 10 років заробляє надбавку 20 відсотків , через 20 років буде надбавка 30 процентів від окладу... Добавте молодим хоч по 10 тисяч для заохочення, але відповідно й досвідчені вчителі повинні заробляти більше, ніж недосвідчена молодь! Або для всіх міняйте оплату, бо касири і охоронці супермаркетів більше заробляють , ніж учитель із 20- річним стажем. А пенсія 1600 грн у вчителя. Як це може бути? Дайте гідну пенсію і поверніть пільгову пенсію за 25 років - і самі досвідчені звільнять місця для молодих. Жодне міністерство до такого не додумається, як найрозумніші люди країни - у МОН: молодь заохочувати, а вірним досвідченим працівникам - пенсію 1600 ? Соромно і сумно. 21 тисяча гривень - стільки за класне керівництво отримує вчитель за 30 місяців, без податків, чистими (700 грн на місяць)
Люба
Це нічого, що ті вчителі, які пропрацювали більше, як 10р. вони теж працювали за малу зарплату і далі продовжують.Їм тоді було дуже добре (бо треба було залазити в кредити, щоб вижити, бо така зарплата була )і зараз нічого не світить!?
Зоя
Той факт, що ,,молодий учитель отримує менше на 3 тисячі за досвідчених педагогів" є нелогічним, на думку МОН? Досвід нічого не вартий? А може, молодим дати обіцяні 4 тисячі євро? Їм же і пенсію треба заробити. Враження, що досвід не потрібен. Так-так, вони , молоді, навчать... Ті, хто не складають успішно ЗНО, ідуть до педвузів, бо там конкурсу немає і беруть усіх. Ось вони нададуть якісні освітні послуги... Це сон?! Чи жарт? 3-місячну зарплату досвідченого вчителя дати просто так для заохочення?! Шановні, це абсурд.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!