Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Так я теж молодий вчитель і звами згідна тому що молодь дуже часто задумуються про те щоб залишати школу. А як вигнати старих вчителів на пенсію якщо молоді робити за 4 тис. Не будуть. А нічого що молоді получають отпускні як вчитель старший зарплату. Але першніш давати такі гроші ще потрібно проводити чи дійсно громада дасть їх кожному молодому вчителю і не заберуть на якісь ремонтні бо у нас уміють ділити на чорні і білі. А яка мова про медиків вистачає вам і те що вам і в карман кладуть бо не покладеш то ви не порухаєтесь
Вчитель зі стажем
Для Учитель: Цікаво, скільки років ви вже вчитель? І як ви склали ЗНО з української мови та отримали диплом вчителя? Помилок. Мені соромно. Ви мій колега.
наталья
Вчителів треба молодих.Світ йде вперед.А про зарплати треба подумати для робочого класу(шахтарів ,металургів...) від зарплат яких залежні вчительські зарплати....
вера
забыла написать ремонты на наших плечах еслиб не воспитатели все уже развалилось бы а когда нет няни на рабочем месте работаешь за двоих бесплатно
Коментувати
Раїса
Треба державі займатися над престижем професії вчителя, в тому числі і достойну зарплату. Але знову "двійка". Молоді вчителі повинні отримувати більше досвічених? Абсурд! Такого в жодній країні світу не існує. А після 10років стажу ви у них теж відберете надбавку? Тут треба починати зі знань та від якості їх надання.
Зуб Світлана
Викладачі університетів отримають цю суму у 21000 грн, які мають стаж до десяти років?
Логопед
А про дошкільників як завжди, навіть не згадали! Чому вся увага до вчителів. Чи вихователь в садочку це не педагог? Або усім виплати, або нікому. А то ця різниця..
Доцент
Я молодим викладачам в вишах??? Провчитися в аспірантурі, захистити дисертацію, надрукувати наукові праці, пройти закордонне стажування, скласти іспит з англійської мови на рівень В2, отримати атестат доцента, виконанти ще безліч вимог законодавстваі працювати за 8 тис.грн.!!! Чому шкільним викладачам більша увага? Чим вони такі особливі??? Закінчили внз і вже працюють, в чому особливість???
вчитель
Для Доцент: ми хоть не пресуєм учнів перездачами, відпрацюваннями, пачками бумаги, флешками, тд. тп. Букет дали на перший дзвінок - все КОРУПЦІОНЕР №1.
М
Для Доцент: старші вчителі , (я маю на увазі хто скоріше закінчив училище )молодших класів - не всі мають вищу освіту( перший , другий клас в школі працюють до 3 години , хтось скаже що ні ?), скоріше ще мали один день вихідного серед тиждня -кілька років назад відмінили .Тепер хочуть в школу вчителів молодших класів з вищою освітою.В мене таке саме питання , чому саме вчителі шкіл їм підняти зарплати , дати гроші , і ті інші вчителі які працюють в садочках ,школах і т. д.-вони, що не хочуть їсти ? А люди , які мають вищу освіту , працюють в них робочий день довший -вони навіть такої зарплати не мають .
Коментувати
"без досвіду"
молодь не йде в школу !!!- їм одноразову допомогу. А ви, шановні "з досвідом" звільніться масово із школи - то може і вам щось підкинуть. Противно слухати грязь ,яка ллється з вуст вчителів. І якщо пишете , що з досвідом, то хоч менше помилок робіть.А то я ,хоч і "без досвіду"і без "стажу" , це помічаю. Заздрість і ненависть зашкалює
Галина
Для "без досвіду": Шановна, ви теж пишете з помилками...
Коментувати
Суспільство
Вчителі !!!! Ви такі не дружні, що свого загризите! Це и не дивно, що вас суспільство так не любить!!! Накинулись на того молодого вчителя наче він у вас гроші з кармана вкрав. Та пораділи б, що хоч комусь доплатять, що не факт!!!
Галина
Для Суспільство: Ви - це суспільство? Цікаво, напевно у вас манія зверхності. Це тільки думка одного суб"єкта. А вчителі радіють, що держава, хоч про частину, із них подумала.
Коментувати
Альона
Тобто медична сестра,яка допомагає рятувати життя новонарожденим діткам повинна не спити 24години, їсти 1 раз на день, вибачте за відвертість але й до вбиральні йти не коли захоче,а коли є вільна секунда, повинна працювати за 3000-3200.? Не вже здоров’я так знецінилось? Чи ми не хочемо гідної зарплатні? Чи не варті уваги з боку уряду???
Ірина
А чому медсестра завжди на мінімальній зарплаті????Коли вже оцінять її роботу так як треба?Коли вже їй буде підвищення???
Лидия
А почему про воспитателей никто не думает??? Неужели только на учителя должны равняется и идти учится??? Сначала идёт дошкольное образование...и если сейчас острая нехватка воспитателей,то может о них тоже нужно подумать и повышать зарплату?!!!
Л
Набридло слухати, про "в школу йдуть не найкращі студенти". А давайте подумаємо, подумаємо на "страшних" предметах фізика/математика. Ось є у нас прекрасний студент, відмінник, знає всі теореми, може їх довести, закритими очима розкладає ряди і розв’язує тензори... А в школі ви хоч чули щось про тензори? Не всі викладачі стають викладачами після педагогічних, і не всі педагогічні навчають педагогіці як треба. Але якщо студент на відмінно засвоїв свої предмети в школі, і хай посередньо закінчив університет (таке ж може бути), то він може стати найкрцтішим викладачем в школі.
Вчителька в декреті
Такі емоції тут киплять! Через одноразову примарну виплату. А я хочу зарплату 21 тисячу! Невже це так багато? Як же мені шкода, що ми такі бідні, що за п’ять цифр у рядочку ладні зжерти один одного(( Щодо мене, то поки що 860 грн - це те, чим маю поки що задовольнятися(дякую державі, що дбає про малих діток), насправді вдячна своєму чоловіку, який "вкалує" за двох, щоб прогодувати чотирьох.
Кіт у чоботях
Для Вчителька в декреті: тюлюлюнькай чоловіка, більш не народжуй, бо п’ятьох буде ще важче прогодувати. Ти ж на щось розраховуєш, якщо хочеш родити? Радій і 860грн, бо не у всіх високорозвинених країнах дають і це...
Пересічна громадянка
У високорозвинутих країнах на 100 євро можна на тиждень харчів закупити. В США більшість сімей має по 3 і більше дітей і вони не обмежені ні в харчах,тні в одязі(не секонд), ні в освіті. А нам з вашим підходом радіти треба буде за те, що дихаємо, бо не у.всіх країнах і повітря.незабруднене.доступне.
Емігрант
а те , що вони всі живуть в кредит вам не розповідали. Більшість сімей все купляють з кредитної карти.
Коментувати
Наталя
Я чесно відпрацювала 10 років . А з 3 жовтня пішла в декрет дуже шкода, що виплату не отримаю;((( Хоча з 19 років пропрацювала в інтернаті.
Местный
Ничего нового... мало, что откровенное бла бла бла (уже про 4000 баксов наслушались), так и ещё снова делят педагогов на 2 сорта: учителя и все остальные...
Катрич Наталія
Дійсно, сьогодні престиж у нашої професії занизький. І молодь реально не іде до школи. Гірше того, у вчительки зараз ідуть здебільшого не найкращі учні (учениці). Бо зарплатня педагога для ринкової замала. А ще й вчитися треба все життя, кваліфікацію підвищувати, а ще самоосвітою постійно займатись, щоб бути справжнім учителем. Тому зарплату вчителю взагалі треба піднімати. Так було у 80-х: педколективи неприйнятно постарішали, зарплатня була абсолютно неприваблива. Тому її підвищили майже удвічі, і це навіть для молодого вчителя з середньою освітою. Результат - у вчителі ринулися відмінники, конкурс у педучилище в 1987 році був 10 чоловік на місце. Серед моїх однокурсників переважна більшість залишилися в освіті. До речі, лише в групі у мене було 10 відмінниць зі школи. Вони прекрасні професіонали, грамотні предметники. Це ті, до кого ви ведете своїх дітей на репетиторство. Коментарі типу "погано навчають" вважаю недоречними: спочатку заберіть у дітей коштовні іграшки-смартфони і навчіть їх відповідальності, бо цінності формуються в родині, а нам залишається лише коректувати їх, наскільки то можливо.
М
Для фуфу: якщо Ви вчитель і пишете такий коментар , що Ви можете навчити дітей? Другим вчителям повинно бути встидно як за свого колегу .Тут кожен висловлює свою думку , але не в такий спосіб .
Юлія
Чи маю я право претендувати на виплату,якщо я йду в декретну відпустку? Стажу на сьогоднішній день 8 років.Підскажіть будь ласка
Марта
Підтримую молодого вчителя.Добре, що виплатять хоч 21 тисячу.У молодих вчителів є малі діти, сім’ї. Хіба за таку зарплату молодь піде в школу? А кому завидно, що молодому вчителю хочуть підвищити зарплату, хай іде і попрацює у сучасній школі.
наталья
Для Марта: Я відпрацювала в школі 14 років....мені 35 років....Я вже стара? В мене діти "дуже" дорослі? Родини немає.... Я працюю в сучасній школі.... Чим я гірше тої людини, яка працює лише 5 років? Чому я не можу отримати такої виплати???? Підіть самі попрацюйте в "сучасну", бажано сільську школу.і тоді заговорите зовсім по іншому...
Коментувати
Буряк Юлія Віталіївна
Нехай спочатку нададуть належні знання нашим дітям, а потім отримають таку зарплату. Відсидіти 40 чи 45 хвилин, а у дітей знань 0, то про яку 21тис. можна говорити.
Софія
Для Буряк Юлія Віталіївна: Ви навіть не уявляєте яка то каторжна праця-праця вчителя.Чому ви ставитеся до вчителів як до обслуговуючого персоналу?Де взагалі поділась повага до вчителів? З таким ставленням до педагогічного персоналу,шановні батьки,навчати ваших дітей буде нікому!
Вова(не той..)
Поділась туди, куди і знання у дітей, а тепер щей молодих педагогів. Самі ж і "випедагогували" таке відношення.
Микола
Пусті слова. В чому оця сама каторжність полягає? Може вчитель важко працює фізично, як шахтар? Ні. Може, він напружено працює інтелектуально, як інженер, програміст чи науковець? Теж ні, його робота ніяк не пов’язана із створенням якогось інтелектуального продукту. Може, його робота несе якусь небезпеку, як робота поліцейського чи пожежника? Очевидно, теж ні. Можливо, у нього ненормований робочий день? Очевидно, ні, жоден вчитель не працює навіть стандартних 8 годин на добу. Може, він хоча би несе відповідальність за результати своєї роботи? Абсолютно ніякої, вчитель може сумлінно проводити уроки і пробувати чогось навчити учнів, а може сидіти й пити каву під час уроків й приходити за 10 хвилин до кінця і йому за це зовсім нічого не буде ( менеджера чи продавця, який не приносить фірмі доходу, турнуть з роботи дуже швидко, вчитель натомість може просиджувати штани роками, не даючи учням ніяких знань). Тому єдиним справедливим способом підвищення зарплати вчителям було би встановлення градації за результатами роботи. А давати всім вчителям одночасно зарплату вдвічі більшу за середню по країні - це плювок в душу мільйонам людей.
Коментувати
Юля
як завжди за вихователів ні слова, що за ... ну як завжди скажуть це з міського бюджету. дискримінація.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!