Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Здравствуйте. Скажите пожалуйста учитель Детской Школы Искусств входит в эту категорию. Стаж 8 лет
Вікторія
А АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ ВХОДИТЬ У ЦЮ КАТЕГОРІЮ, СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ, ПСИХОЛОГ? Чи тільки вчителі. Чому не прописані усе детально?
Вікторія
Добрий вечір.я вчитель.У мене 2 років вчительського стажу маю.Чи можу получати допомогу,?
Ольга
Для Вікторія: добрый день!а вам на работе не говорили ?как и когда получить ?
Коментувати
Віктор
У мене 10 років вчительського стажу виповниться 20 квітня 2020 року. Яким чином рахуватимуть стаж для виплати 21 тисчі, станом на яке число?
Наталiя
Для Віктор: Добрий вечiр! Вам дали вiдповiдь? В мене на 1 жовтня 2020 р. буде 10 рокiв стажу. Дякую.
Коментувати
Олександр
Аде справедливість, коли я 9 років працював вчителем, громада закрила школу і потрапив під скорочення. Тепер працюю позашкільником на ще нижчу зарплату, ніж мав. Я вже не говорю про набагату меншу відпустку і про те, що маю добиратися за 20 км до міста з села за свій рахунок. Де справедливість !?
Мирослава
Для Олександр: Ви як учень, де справедливість? Та її НЕ має ! Справедливо - не справедливо , все суб’єктивно! Шукайте роботу,яка дозволила ,отримувати більшЕ. Змінювати не хочете - працюйте мовчки !
Коментувати
Ада Гирб
Де справедливість? Чому тільки тим,хто працює в школі???? Я прийшла працювати в колежд викладачем за смішні гроші...4000, коли за навчання (11років) платила по 20тис в рік??? А тепер думаю ,як вижити від авансу до зарплати???? !!! Чому нам не дадуть по 21 тис? ХІБА МИ НЕ ВЧИТЕЛІ????
Сминтина
Для Ада Гирб: голосував проти лівих- хавай!!
Witalina
Для Ада Гирб: Я скажу Вам ТАК!!!! Нічого працювати за смішні гроші !!!! Ви що ні до чого не здатні??? Змінюйте професію, роботу. Щось робіть, а не скигліть. ПРОБАЧТЕ! але в школі працювати - себе НЕ ПОВАЖАТИ!!! Якщо людина без освіти отримує більшу з.п. то, як кажуть: "Без коментарів!"
Коментувати
Ада
Де справедливість? Чому тільки тим,хто працює в школі???? Я прийшла працювати в колежд викладачем за смішні гроші... !!! Чому нам не дадуть по 21 тис?
Violina_8@ukr.net
Добрий вечір! А як буде з тими педагогами, які на час 2019-2020 навчального року перебуватимуть у декретній відпустці? Якщо теж педагогічний стаж не досягнув 10 років чи отримають вони таку доплату?
123
Для Violina_8@ukr.net: Хіба коли-небудь "дикретники" отримували якусь зарплату? Як буде? Ніяк не буде. Це ж не кошти соцстраху. Це так само, як грошова винагорода. Працюєш - отримуєш. Сидиш в декреті - сиди.
Коментувати
Марія
Скажіть будь-ласка, коли почнуть вихователя вважати педагогом? Коли працювати не буде кому. Чому їм зарплата майже мінімальна, виплати нема.
Лена
Добрий день! Скажіть будь ласка я педагог -організатор стаж 1,5 років чи отримаю цю виплату???
Павлович
Для Лена:У постанові , яку написав якийсь двієчник, немає терміну "педагогічний працівник", а є термін "вчитель ЗЗСО". Тобто, згідно запису в трудовій книжці та наказу про призначення Вас ТІЛЬКИ на посаду педагога-організатора, можуть і відмовити Вам у цій виплаті. І не тільки Вам, а й вихователю ГПД,практичному психологу,соціальному педагогу.
Коментувати
Марія
вчителі? чи всі педагоги? а як же психологічна служна? чому завжди обходить стороною все тих людей, які відповідають за позитивну атмосферу школи?
Марина
А молоді вихователі отримають 21 000 тис.грн.Чи про нас знову забули? Завжи піклуються тільки про вчителів. А ми
Орися
Люди! Схаменіться! Це тільки презентація бюджету була. Тому, не факт, що це все буде у новому бюджеті 2020.
Olga
Чи можу я розраховувати на на 21 000 , якщо працюю вчителем за сумісництвом (ставка), а основне місце роботи вихователь ( пів ставки)?
Василиса
Це щось! Платять тільки за те, що ти молодий спеціаліст! А як щодо якості? Ми підвищували свою кваліфікацію, заробляли категорії, щоб отримати більшу зарплатню. А тут нічого не треба. Хоч "байдики бий", а доплату отримаєшь і чималу.
Alex
Для Василиса: А де візьмется та якість без досвіду і, до речі, Ваші кваліфікації і категорії не більше ніж "фількіна грамота", всі прекрасно розуміють як вони отримуються, що нічого надприродного там не робиться, платяться гроші за розробку матеріалу, платяться гроші за оформлення елекронних посібників і т.д. А потім наші старші колеги кричать, що ми спеціалісти з великої букви, а самі навіть інформацію за допомогою пошукової мережі знайти не можуть, за те мають вчителя-методиста....
Коментувати
Анатолій
Дурнішого рішення не придумаєш. Молодих цим в школу не затягнеш.
Ірина
Чи отримають доплату ті вчителі які працюють не по спеціальності??? Наприклад, якщо по освіті ти вчитель початкових класів, а викдадаєш у старших, отримуючи освіту на той чи інший предмет??
Людмила
А вихователі днз зарплата як у приюиральниці. А відповідальність?по 30 дітей в групі.
Светлана
І виходить, що працюєшь понад 30 років так в сумі ти получиш меньше ніж молодий вчитель. А де заохочееня для вчителів, які працють понад 30 років, поклали на це своє здоров я і в підсумку отримають , як молодий спеціаліст. Тоді виплачуйте всім
Колишній Вчитель
1. Гроші ще не виплатили, а срачу - більше, чим достатньо. Думав, що вчителі - мудрі люди. 2. Людина - не дерево. Якщо погано працювати на педагогічній ниві, то легко можна змінити місце проживання/роботу/кваліфікацію. Тепер майже всі знання світу доступні в інтернеті і кордони відкриті. Все що потрібно - час і бажання. 3. Працюєте в освіті - погоджуєтесь зі всіма правилами. П.С. Чекаю того моменту, коли не буде кому працювати в освіті і вчителів будуть шукати, пропонуючи високі зарплати.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!