Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Мотивувати потрібно не вчителя, а учнів - меншими нагрузками, цікавими програмами... Дайте дитині час зрозуміти, осягнути матеріал, який ми доносимо до незрілого мозку. Але ж ні, давай вперед і вперед до накопичення великого обєму інформації, іноді вкрай важкої або нецікавої. Мотивувати потрібно батьків, мотивувати до спілкування з власними дітьми, до виховання власних дітей. Діти не хотять, в більшості своїй, навчатися і пора вже всім це сприйняти як факт, всім, окрім вчителів, бо ми з цим стикаємося щоденно, але лише своїми зусиллями нічого зробити не можемо.
Віталіна
Для Вчитель: А давайте ми взагалі відмінимо уроки в школі! Бо жодна дитина не бажає на них сидіти! Будемо грати, співати, вицигикувати... А потім наші учні "стройними рядами" попруть батрачити на поля. викуплені своїми та іноземними олігархами! Головне - у них не буде ніяких запитань і "мучений", бо ми їх відучимо ДУМАТИ.
Вчитель
Для Віталіна: Я мала на увазі, що потрібно щось з цим робити, а не кидатись у крайнощі
Коментувати
unforgiven 2
© Багато "галасу" з нічого... А не простіше зрівняти ставку міністра, яка набагато некомпетентнішна у своїй справі, ніж учитель-інтерн і цим підвищити престижність праці учителів? Зрозуміло, що учителі вищої категорії та вчителі-методисти повинні отримувати набагато більшу зарплату. Певно в "славка" (він же Святослав Вакарчук, голос Пінчука, "пінчучий" син), щось не в порядку з головою. А його слухали і цінили за: "Квітка", "Ти вийшла заміж за весну", "Холодно"... Але політика робить із людей ідіотів.
капець
У такому випадку мон паралельно скасовує обовязкові перевірки зошитів.Хіба що контрольні залишити. Відповідальність за кабінети і літні ремонти в них наказом перекладаємо як мінімум на департаменти освіти. Ключі здали і у відпустки, а потім не вони в нас приймають школи , а ми в них.Ну а класне керівництво ,на депутатів та їхніх помічників.По перше їх до холери, а по друге у них є робота в так званих округах. Нехай приїзжджають тиждень через два і пишуть списки в журналах,перевіряють щоденники,виписують табеля,електронні табеля,рахують пропущені дні /уроки за семестр,шукають прогульників,ну і ще по дрібницях пару папок зі звітністю.
Людмила
Для капець: Було б непогано))
Коментувати
Саня
Вчителі це топи суспільства типу? Чому всі зациклені на вчителях? Давай підвищим зп лікарям, держслужбовцям і всім іншим.
Невшупа
Совсун наглюча особа. Ніколи нікого не слухала і не буде. Ніде на практикі не робила і нічого не петрає!! Пуста, як дзвін!!
Ірина
А класне керівництво? Це надбавка, чи засіб для збільшення заробітньої плати? З дітьми творчо працювати нема часу, бо кожного дня купа звітів, інформацій, які нікому не потрібні. Якби наші реформатори працювали в школі (хоча б декілька місяців) та скуштували цього хліба, то запропонували б ,щоб "класний керівник" був не додатком для збільшення заробітної плати, а окремою посадою
Валентина
Абсолютно скрізь(на всіх роботах люди одержують за стаж-вислугу років).А вчителі не такі люди-члени суспільства?А скільки років пані Совсун працювала в школі?
Наталка
Підтримую повністю пані Інну Совсун. Скоріше б відбулися зміни. Краще отримувати реальну зарплату, ніж якісь доплати за різні види робіт.
Сергей Лимонов
Для Наталка: монівська троляка- геть звідси !!!
ГОЛОС
Для Наталка: ДУРЕПИЩЕ...
unforgiven 2
Для Наталка: яка "насосала", в свій час, на посаду заступника міністра освіти і науки України?
Коментувати
Ірина
Депутати не мають уявлення, як " роздаються" категорії у школах. Коли члени атестаційної комісії, не відвідавши жодного уроку, присвоюють категорії вчителям. Тобто найближчі друзі адміністрації мають найбільшу ймовірність підвищити категорію( працювати необов’язково).
Небайдужий
Пропоную тоді всі зошити передавати на перевірку пані Совсун. Раз за нетворчу роботу платити не потрібно, то нехай її робить пані Совсун.
Слушна думка
Для Небайдужий: Підтримую!
Коментувати
Аня
Іконографіка показує, що партія "Голос" дуже далека від розуміння того, що є сьогоденням школи і за що вчителі отримують гроші
в чем же дело?
Вроде бы и зарплаты высокие обещают... А учителя все равно боятся реформы зарплат... В чем же дело? Наверное в аттестации независимой комиссией, боятся свои знания показать (скорее их отсутствие). Так выслуга лет идет, директору лизнул - и все нормально - надбавочка какая-никакая!
Так он воно як!
Для в чем же дело?: Та справа, мабуть, в тому, що ще жоден "реформатор" не поділився деталями пропонованої реформи - наприклад, чи ЗАБОРОНЯТЬ таки вимагати купу звітів з будь якого приводу і без приводу з безумовним звільненням з посади без права працювати в управлінні освітою пожиттєво за порушення цієї заборони; чи буде ця пропонована "незалежна комісія" достатньо компетентною і справді незалежною і за якими програмами буде проходити атестація, наскільки ці програми відповідають університетським програмам підготовки (точніше, повинно бути навпаки, але у нас же все не як у людей). Також не зрозуміло, як це «більше грошей за креативність» - хто і як буде оцінювати цю креативність? Та й щодо "реформаторів" - то пані Совсун сама має спочатку визнати, що вона сама НЕ Є КВАЛІФІКОВАНОЮ в управлінні освітою (до прикладу, як виявилося на одній з нарад, будучи ЗАСТУПНИКОМ МІНІСТРА не мала найменшої уяви про систему управління освітою!). Тому й недовіра і до реформи, і до реформаторів.
Коментувати
Сергей Лимонов
Совсун ! Вчитель має бути не вмотивованим а нагодованим в першу чергу !Совсун ! Вчитель має бути не вмотивованим а нагодованим в першу чергу !Совсун ! Вчитель має бути не вмотивованим а нагодованим в першу чергу !
Сергей Лимонов
Совсун ! Вчитель має бути не вмотивованим а нагодованим в першу чергу !Совсун ! Вчитель має бути не вмотивованим а нагодованим в першу чергу !Совсун ! Вчитель має бути не вмотивованим а нагодованим в першу чергу !
Людмила
Зошити перевіряти потрібно,що б там не говорила партія Голос. І це окремий вид роботи,і за нього потрібно окремо платити,бо не всім учителям випадає таке"щастя" : перелопачувати щоденно кілька десятків учнівських робіт,псуючи зір і витрачаючи кілька годин. Це не мазохістське бажання вчителя,а необхідність. Як можна навчити дитину орфографії,пунктуації,стилістиці й граматиці , не перевіряючи написане учнем,не працюючи потім з дитиною над виправленням помилок і удосконаленням якості писемного мовлення? В уявленні шановних депутатів учитель тільки дбає,щоб за поля не заступали? Ці люди в школі не вчились? Чи це тільки їх так навчали(допис міністерки Новосад з купою помилок наштовхує на такі думки) ?!
Ірина
ІБільш немає над чим працювати- треба школу знищити...А експерти хто? Попрацюйте хочаб місяць в школі і- може щось зрозумієте. Вже перевірка зошитів заважає-нехай діти виходять зі школи-невміючи писати , а може й читати.... тоді буде все добре в Україні.... Деякі мріють знищити українську освіту. А хто запитав освітян- практиків? А хто в педагогічні виші заглянув-що там?
Педагог
«Голос» пропонує комплексно подивитись на питання формування заробітної плати вчителів. Ну подивляться, ну знімуть все, що можна і не можна, а в школи як не йшли молоді вчителі працювати так і не йдуть! Доведуть до того, що й та "кагорта" вчителів яка зараз працює піде шукати кращої долі. Не там треба шукати вихід з даної ситуації.
Мирослава
п.Совсун, найбільше впливає на якість освіти мотивація дитини,бажання вчитися та інтелектуальні здібності .Мій син завжди надавав перевагу майстрюванню чогось ,любив ремонтувати, щось робити, а не сидіти з книжкою. А донька навпаки - вчитися! І ти вчитель,зоч лоба розшиби, зто не хоче вчитися - не навчиш. І високі результати ЗНО не всі можуть мати. НЕ знаючи історії можна бути прекрасним електро газозвалювальником,т?... ?карем,механізатором... чи агрономом.
Мирослава
Для Мирослава: ПРобачте за орфографію, НЕ перечитала
ммм
Для Мирослава: це не означає. що ваш син "хоч на голові теши", до нього просто не знайшли підхід. можна підійти до дити з боку його інтересів.
Галина
Для Мирослава: Ви вірно кажета, але, якщо дитина талановита в майтруванні але не здатна до навчання та не може здати ЗНО, вона може обрати будь-яку чудову робітничу професію і заробляти з нею куди більше ніж ті, хто має вищу освіту. Просто не треба пхатись всім до університету! А не здане в ПТУ ЗНО жодним чином не впливає на отримання диплому автослюсаря, кухаря, електрика або швачки.
Коментувати