Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина Костюк
Чому людина, яка не була у малокомплектних школах і знає про них лише на слух, дозволяє собі робити завідомо неправильні висновки і ображати сільських вчителів?! Кожна школа у селі - це душа громади, це той магніт, який ще тримає і не відпускає людей від землі, від релігії, від нашої самобутності і культури. Хіба ви не розумієте, що у мегаполісах усього цього вже давно немає? А щодо рівня знань, то в малокомплектних школах є можливість з кожною дитиною проводити особистісно-орієнтоване навчання, тобто навіть із "середнячка" робити хорошого учня. У великих класах таких дітей, зазвичай, не помічають. Тому з 30 школярів там 10, а то й більше становлять баласт. Та про це говорити не вигідно! Легше закрити , ніж думати, як розвивати і творити...
Сергей Лимонов
Безграмотна - відірвана від реалій- пихато-зарозуміла панночка : вгадайте про кого це ?
Н
Для Сергей Лимонов: І звідки, думаєте, цієї розумниці коріння? З села! Навіть знаю де це, бо недалечко живу і родичів її так добре знаю! Виходить, в міських школах також погану освіту дають, судячи з того, як наша міністерка знає українську мову)
Коментувати
Вчитель-КА
Смешно читать. Она скольких научила? Где можно посмотреть мастер-класс? Пусть проведет открытый урок. Поржем.
Рита
Міністр, яка не має ніякого поняття як живе школа сміє своім дурним язиком образити тисячі вчителів. Ганьба! І чогого ж іі, в міській школі ненавчили елементарних правил українського правопису? Впевнена, вчителі тут нідочого- учениця нездібна була.
Ira
Шановна пані міністерка , скажіть дякую , шо є вчителі які хочуть працювати в сільських школах. Бо ви таке нареформуєте , що самі будете працювати у селі!!!
unforgiven 2
Для Новосад: Так зроби багатокомлектну школу. Чи тобі щось заважає це зробити? Напевне, повний нуль в управлінській діяльності на посаді міністра? Так вали звідси в школу. Покажеш, як треба працювати.
Юрій
Треба подати на неї до суду за поширення завідомо недостовірної інформації. А також за шкоду діловій репутації вчителів, які працюють у малокомплектних школах.
Квіточка
У мене малокомплектна школа. У минулому році за результатами ЗНО мали 11 місце в області і 3 в районі після гімназіі та ліцею та увійшли у 200 шкіл Украіни з математики. Цього року теж 3 в районі і увійшли до 50 в області. Три роки поспіль випускники підтверджують медалі. А опорною школу хочуть зробити учні якоі не складають на прохідний бал. От вам і реформи. В ОТГ наша найекономніша школа по газу і електроенергіі, кваліфіковані вчителі, розташована в центрі ОТГ, але це все не враховується. Так що пані міністерко у малокомплекних школах дають добрі знання, наші учні конкурують з учнями із міст, вступають на бюджет.
вчитель
Пані міністерка була у малокомплектні школі? Чи перевіряла рівень знань учнів? У малокомплектні школі, навпаки дають знання. Тут нема репетиторів і учитель по декілька раз пояснить матеріал, а у великих що?