Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
А скільки суб’єктивних факторів буде закладено в новий закон? Вже маємо інформацію про те, що вчителі, які беруть участь в цьому році в сертифікації зустрічалися з представниками комісії, які висловлювали незадоволення та незгоду з формами контролю вчителя і нав’язуванням портфоліо як єдиної об’єктивної форми контролю за якістю знань учнів. А чому професійний рівень вчителя повинен оцінюватися учнями та їх батьками, які не є компетентними в питаннях навчання та виховання. Самі не можуть дати лад одній дитині, проте оцінюватимуть роботу вчителя, який працює з 30 учнями.Вже не говорю про оцінку роботи вчителя з боку учнів через різні анкети. Чому в країні відсутнє опитування хворих, яких лікують лікарі? Крім того, хотілося б знати, а яку заробітну плату планується встановити директору закладу та від чого залежатиме її розмір. Як оцінюватиметься його робота в умовах, коли засновники закладу не віділяють коштів, крім заробітної плати, енергоносії та харчування дітей пільгових категорій.
Ольга
Вже зараз у бюджетi немає грошей для виплат. А де візмуть ще більшу суму? Як завжди - хорошо все на бумаге да забыли про овраги. ПС Дякую Совсун, дізналась що отримую гроші за роботу з обладнанням. Піду до директора та запитаю де ці гроші
Інна
Звідки ви взяли 5113 для вищої категорії? Ми що в іншій країні живемо? Навіть перевірила 4649 . Ви що цифри забули чи так аби сказать
Галина
Для Інна: +10 відсотків згідно Постанови з січня 2018 року. Тому і виходить 5113. Від цієї суми і нараховуються всі надбавки пропорційно до навантаження.
Ірина
Це не стосується педагогічних працівників, наприклад, дошкільних закладів. Де доплата з місцево бюджету 10 відсотків здійснюється окремо з 1.09.2019 р. А посадовий оклад залишається 4649. Відповідно всі надбавки і обчилюються відповідно до цього окладу. Тому, як кому....
Anna
В нас і такого немає!!!Де такмй оклад?
Коментувати
Таміла
Запитання. А що буде з учителями І, ІІ, вищої категорій, які працювали в сільських школах. Як відомо, сільські школи під питанням закриття. От, і відповідь. За рахунок більшості, буде зарплата вчителям міст. Добре розумію яка "якісна" підготовка молодих вчителів.
Бен Ладен
Атестація - це кумівство. Пережитки совка. Необхідно прискорити сертифікацію. Перед цим анулювати категорії.
фывапро
Для Бен Ладен: Зачем вы подписываетесь именем этого страшного человека - он виновен в смертях десятков тысяч
Олекса Позняк
Для Бен Ладен: А сертифікація не та ж атестація? теж приїдуть коханки начальства перевірять уроки.У кожної в голові свої таракани як проводити урок а хто не так проводить того на вильот
Коментувати
Володимир
Запитання: 1. Яке тижневе навантаження планується встановити вчителю? 2. Який оклад пропонується консультанту за класне керівництво? 3. Сертифікація раз на три роки чи на інший термін. 4. За рахунок чого планується підвищення? 5. Яка роль учнів та їх батьків на результати сертифікації?
Володимир Мініч
Буде, насправді, так: надбавки і доплати скасують, розриву у відсотках між категоріями не буде. Приклад: Закон України ,,Про освіту’’. Пам’ятаєте скільки мають платити вчителю? Отож. Скасують доплати, потім постановою кабміну призупинять дію небачених радостей для вчителів у вигляді зарплати через відсутність коштів. Отак буде!!! Ви вже стипендію підняли. Пам’ятаєте? Тепер по тисячі отримує 2-3 студенти з групи, замість незначно меншої, яку отримували ВСІ студенти державної форми навчання, що успішно здали сесію. Покращили? От приблизно так покращити і для вчителів. Відбираючи в людей синицю, обіцяєте не зовсім впевненого, точніше зовсім невпевненого журавля.
Лариса
Для Володимир Мініч: В Законі (з приводу зарплати) написано 3 мінімальні зарплати або 4 прожиткових мінімуми, дивлячись яку статтю читати - цитата Совсун -:)
Anna
Я Працюючи в ЗДО ОТРИМАЛА ЗАРПЛАТНЮ 3800 з двома вишими освітами,стаж 9р Про вихователів ніхто не дусає
Коментувати
Людмила
Про те,що класним керівником має бути окрема людина вже говорено-переговорено. Але немає грошей і у вишах не готують спеціалістів за цією професією. Набагато простіше за 25% від посадового окладу( чистими 800-900 грн.) накласти цілодобову відповідальність (у всіх аспектах життя ) за учнів ввіреного вчителю класу. І класний журнал ,і особові справи,і виховна робота,і робота з батьками,і організіція дозвілля,і щоб усі бесіди з техніки безпеки. Дитина з батьками відпочивала,травмувалася,а перевіряють,чи класний керівник усі бесіди провів. На класному керівникові за дітей більша відповідальність ніж у батьків. І це щастя за символічну ціну .
Людмила
Зазвичай, коли говорять про освіту, мають на увазі вчителів. Чи передбачені зміни в опдаті плати викладачів вишів?
Palamar
Не зрозумів, якщо чесно. Мало відбутися перестановка доданків і в сумі мала виходити така ж зарплата, як зараз із всіма доплату ми але в Совсун звучать зовсім інші цифри - більші. То звідки вони візьмуться, якщо в бюджеті не передбачено значного збільшення зарплат. Чи може вона говорить про перспективу через декілька років?
я так думаю
Для Palamar: Все после прохождения сертификации на новую категорию, а не просто так. Хотят, наверно, действующие категории обнулить
Інна
Скажіть, буду ласка, яка зарплата буде на ставку у спеціаліста, без категорії. Дякую!
Гість
10000? 5400 ставка+ кл. керівництво з усіма надбавками, стаж 5 років.
Коментувати