Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Навіть не дивує, що "Голос Пінчука" хоче остаточно знищити українську освіту. Я, знаєте, обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад, є в неї такий чудовий твір "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Написаний неначе про сучасну Україну. Виявляється, що тоді, що зараз усілякі сороси, коломойські, пінчуки, фєльдмани та інші рабіновічі грабували Україну і отруювали життя українцям.
Горбань Віктор
Дійсно, різниця в оплаті між категоріями невелика, можна її збільшувати, а можна збільшити кількість категорій, наприклад, до семи. Тому. що різниця між слабким вчителем і професіоналом - ВЕЛИЧЕЗНА. Талановитий вчитель у звичайній школі, який надихає учнівську молодь йти в педагоги, не менш важливий для суспільства, ніж талановитий викладач університету. Праця таких повинна СПРАВЕДЛИВО і ЯСКРАВО відзначатися! Сьома категорія - це пракрасний стимул для самовдосконалення.
Юрій
Для Горбань Віктор: Пані депутат, до вeашого відома доводжу, що оклад вчителя ІІ категорії становить 4073 грн, а оклад техпрацівника 4176 грн. Громадянину, який буде працювати в школі вчителем потрібно 5 років навчання в університеті, а працівник може працювати без нього. Мити підлогу можна без вищої освіти. Хто з цих громадян несе більшу відстань? За зошити отримують доплату вчителі початкових класів, мови, математики, а інші ні. За кабінет з місцевого бюджету в якому велика діра. Про яку середню зарплату ви говорите у розмірі 7349 коли я вчитель вищої категорії з усіма доплатами отримую у розмірі 6640.
Горбань Віктор
Для Юрій: Я вчитель фізики і географії і не депутат навіть сільради. При сприянні начальства вищу категорію можна отримати до 30 років і категорійний стимул для зростання зникає. Тому я і пропоную багато категорій, щоб було до чого прагнути. У радянський період я відслужив 10 років прапорщиком в армії. Звання "прапорщик" присвоюється одразу після піврічних курсів і потім як не служи, і скільки не служи - все одно залишишся прапорщиком. Одна з головних причин поширення п’янства серед прапорщиків була відсутність кар’єрного зростання. Коли немає руху вперед, то наступає рух назад!
Ната
Пропозиція стосовно консультанта- класного керівника- чудова.Працюю у школі з інклюзією,де на одну дитину з особливими потребами передбачено асистента хай з мінімальною,але 100% зарплатнею,а класний керівник змушений працювати з хтозна якими особливими потребами( і не в одного),виконувати купу обов’язків( іноді по 50-70% часу),а за це- 700 грн. Щодо кабінетів- погоджуюсь,аби не платили,але й ремонтуіати- прибирати- оснащувати самостійно я його не зобов’язана( хай про це подумає адміністрація та міська влада).Що ж до атестації- сертифікації працівників,має бути створена абсолютно інший підхід від наявного: у нас безпроблемно сертифікують,і на вищі категорії зі званням лизоблюдів,які ні грама не петрають у сучасних педтехнологіях,а далі кочують від лікарняного до вихідних,набравши по 22-25 годин
Коментувати
Оксана
А чому не починають з депутатських доплат? Потрібно з себе починати такі реформи. А там можливо і з викладачів не потрібно буде знімати.
ГОЛОС
НУ ТИ Й ДУРЕПИЩЕ, БУДЬ ПРОКЛЯТА НА ВІКИ ТИ Й ТВОЄ КОРІНННЯ !
Юрій
Випий отрави, тварь. Чи то отвари трав. Не пам’ятаю))))
Тетяна
РОБОТА В ШКОЛІ ДУЖЕ ВІДПОВІДАЛЬНА! ХТО ЗНАЄ СВІЙ ПРЕДМЕТ, ТОЙ І БУДЕ ПРАЦЮВАТИ. А ЯКЩО МОЛОДИЙ ВЧИТЕЛЬ НЕ МАЄ ДОСТАТНЬО ЗНАНЬ, ТО І ЗАРПЛАТА НЕ ЗАЦІКАВИТЬ!
Лілія
Для Тетяна: Мені дуже шкода. Ви помиляєтесь. Я і вся моя сім’я-вчителі. Причому мій молодший син мій учень. І саме завдяки моєму прикладу він став учителем. Обидва моі сини отримали по дві педагогічні освіти, стали фаховими і справді добрими учителями, яких поважали в колективі, любили учні. Повірте, я знаю, що кажу. Але низька зарплата не дозволила ім утримувати сім’і, які зростали. От так і залишилися ми в школі удвох з чоловіком
Коментувати
Вчитель
Давайте мінятися місцями. Вчителів у Верховну Раду а депутатів в школи на такі ідеї працювати. Розповідаєте про захмарні суми. Перестаньте брать середню зарплату. Ви розповідаєте одразу про вчителів з категоріями. Але багато хто щойно прийшов без категорії, як їм бути,? Коли потрібно платити за комунальні послуги дитячі садки що казати підожжіть я получу кваліфікацію. А які зараз діти бачили ? Ви прийдіть до школи та подивіться там з батьками потрібно ще працювати а не з учнями.
Галина
Для Вчитель: Так написано ж, що інтерн отримуватиме 8000
Юрій
Не відразу, а після сертифікації, до якої мінімум два роки,а максимум 5. Якщо вона відбудеться. Оплативши 150 годин додаткових курсів. Знов таки якщо ще пройде, то тоді за наявності фонду заробітної плати.))) А про 8000 , да, писало - але це тоді, коли виконає хтось там умови Закону. Тобто десь у 2024 раці. Але й то теж не все.Цього року з 440 тис педпрацівників спромоглися "охватити" 860, маю маленьке питання- а 550 років для першої хвилі сертифікації - то не є якось трохи довго...?
Вчителька
З батьками треба працювати, це точно. І ще одне:батьки, наприклад, думають, що ми в канікули відбочиваємо,, так само, як і тоді, як у дітей закінчуються уроки. Ніхто навіть не задумується про ще багато складових вчительської роботи. А це, між іншим, суспільна думка, яка формується державою, ЗМІ і т. д. Звідки ж взятися повазі до вчителя, особливо враховуючи повальне невігластво?
Коментувати
Что Вы курите?
А у меня возник вопрос. А что будет с заменами? кто будет замещать в случае болезни ? Или же это тоже будет входить в наши обязанности? И в неограниченном количестве? И за бесплатно?
Роман
Скільки уроків на тиждень повинен провести вчитель при такій оплаті? Хто буде заміняти відсутніх вчителів? На кожну годину уроку повинна бути година підготовки. При теперішній ставці це 18*2=36 годин. Залишається 4 години в тиждень на перевірку зошитів, наради -семінари. Це при відсутності класного керівництва.
Любов
Як вам не соромно? Вибрали нову владу ! Ви лізите туди, де давно століттями все прописано і випробувано. Вчитель не шахтарь , щоби працювати 40 годин . І не треба нам нічого добавлять і віднімать, просто не заважайте нам вчити і виховувати дітей. Допоможіть школам, виділіть гроші на технічну базу, на обладнання, на меблі , на підручники. Їх просто нема !!! Те, що ви не маєте з чого підвищіти зарплату , то ми зрозуміли. Просто не заважайте, це найкраще , що ви зможете для нас зробити. От така наша думка.
Ірина
Думаю,що щось в цьому є , наприклад, розрив між категоріями,це правильно, а все решта - марення. Дайте вчителю свободу ,нехай сам вирішує,чи перевіряти зошити ,виховувати дітей щось інше робити ,або не робити зовсім ,а якість освіти ,а внутрішній моніторинг ,а ЗНО,ДПА і бла ,бла...
Алла
Дуже шкодую, що голосувала за таких бездарів. Це все, що ви можете покращити? Прийдіть хоча б на тиждень до школи і попрацюйте. Де ваша совість?
Юхим
Для Алла: Ви ж розумна людина? У вас же ж вища освіта? І ви голосували за поганих акторчиків, керованих Кололмойським? Ну, ви ж це знали, так? Ви ж не на місяці живете, так? Ви ж самі голосували, так? Не під примусом? Оцими самими руками, так же ж? Знаючи це все. усвідопмлюючи і - голосували? Вам казали - "не голосуйте!", а ви голосували? Ну так їжте тепер молчвки! Це - ви, ви і ніхто інший прирекли країну на катастрофу. Але спочатку її відчуєте ви. І це правильно.
Коментувати
Обурена філологіня
А оця панянка, колишня заступник міністра, взагалі усвідомлює кількість робіт, які перевіряє вчитель укр мови та літератури. Це не тільки домашні роботи, як вона каже. Це класні роботи, безкінечні твори, перекази, контрольні. Цей коловорот не закінчується просто ніколи. Зараз за цю перевірку хоч щось платять. А будемо все рівно перевіряти, бо як навчити дітей орфографії, не перевіряючи їхній рівень засвоєння матеріалу письмово. Усно? Це щоб вони тупо зазубрювали правила? Чи як? І який із цього сенс?За новою оплатою праці за перевірку купи робіт філологу будуть платити, як і вчителю біології за переглянутий реферат, тобто - нічого. А твори і перекази, твір на зно з програми також приберуть? А як я зможу дітей навчити писати їх, якщо я не буду перевіряти написане? Звісно, як перевіряла, так і буду. Тільки за оцією реформою оплати праці я буду просто в рабстві. Біолог перегляне реферат і буде книжку читати, відпрацьовуючи свої 40 годин, а філолог буде безкоштовно свій зір псувати, ретельно виправляючи всі помилки. Для чого ця уравніловка?
Л
Для Обурена філологіня: А Я НЕ БУДУ ТОДІ ПЕРЕВІРЯТИ, ХАЙ ЦЕ РОБИТЬ МІНІСТЕРСТВО!!!!
Вчитель біології
Для Обурена філологіня: Ви філолог? ФІЛОЛОГИНЯ, тьху на Ваші знання, аж верне!
Біологиня
Для Обурена філологіня: Біологи перевіряють лабораторні, практичні, контрольні... А також самостійні, тому що поточний контроль ніхто не відміняв. І за це ніхто ніколи нічого не доплачував. А ще треба на уроки назбирати то насіння, то коріння, то рослинок, то тваринок... Не варто розповідати, що хтось дуже перепрацьовує, а інші нічого не роблять. У всіх має бути достойна зарплата. І у вчителів, і у лікарів, і в людей всіх професій, бо кожен хоче отримувати зарплату таку, щоб можна було прожити, а не думати, як вижити.
Коментувати
Dewelopment
Совсун намахана особа. В неі манія, хвороба така все відміняти, реформувати і почувати себе царицею. Воно жодного зошита не перевірило, ні одноі лабараторки не провело, ніколи не було класним керівником і просто нічого в цьому не петрає. А буде так- надбавки відмінять, а зарплату не піднімуть!! І чого Воно скрізь оце теля соросівське лізе??! А придивіться ще- вона як рідна сестра Новосад.
Оракул
Інна Совсун вже нічого не вирішує і до її пропозицій мабуть ніхто не прислухається. Тому писати можна багато чого, але читати нема кому. От і пише для себе.
Володимир
Загальноприйнята практика - роботу вчителя оцінюють за результатами навчання учнів та результатів ЗНО. Можливо, правильно. Тільки якось однобоко. А які учні приходять до школи? Хто визначає їх ступінь готовності вчитися та чи є у них можливості для опанування на достатньому рівні навчальної програми. Спробуйте хоч в одному документі знайти залежність результатів навчання від інтелектуальних можливостей учнів. Хто їх визначає? А ніхто!!!! Недавно один випускник з низьким рівнем знань заявив, що якби його вчили так як треба, то й у нього були хороші знання. Хоча у класі були учні з високим рівнем знань. Висновок - допоки в школі не буде спеціалістів із супроводу учнів, які визначатимуть динаміку інтелектуального розвитку дитини з 1 по 11 клас, винуватим завжди буде вчитель. особливо в умовах, коли хочуть зробити норму учнів в класі в 30 дітей
Віта
Як можна приймати закони про середню освіту, не попрацювавши в школі а ні дня? Інклюзію ввели. А де підручники для слабозорих? Роздатковий матеріал купи за свою зарплату, підручники купи, зошити до підручників знову ж за свою зарплату купи, плакати, таблички купи. Знову ж за свої гроші. Ось зарплата і закінчилася.
Варка
Для Віта: а де робила Совсуниха!?? Спину чухала Квіту.
Коментувати
Володимир
Депутатка Совсун! А не хочете внести в Закон положення про те, що, якщо держава не зуміла забезпечити роботу вчителя, особливо сільської школи. всім необхідним, то такому вчителю відразу встановлюється оклад на рівні народного депутата з усіма доплатами.
Володимир
Порахував. На сьогоднішній день вчитель ІІ категорії без різних доплат отмуватиме на 1 годину 248 грн. при навантаження 18 годин. За пропозицією Совсун вчитель ІІ категорії отримуватиме 250 грн, але умовах 40-годинного робочого дня. Зашибісь, реформатори. Ну що, наголосували
щ
Для Володимир: Сейчас 248 грн за 1 час горловых, а после реформы и за методический час тоже
Татьяна Кравцова
Погодите! Какие 248 грн за 1 час? 60 грн!
Володимир
Згоден, це за 1 годину на тиждень
Коментувати
ха-ха-ха
Будет скоро вам нормальная зарплата предложена 18200 грн! (высшая категория) - только хера вы на нее сертифицируетесь! Добились своего, придурки - повыгоняют половину!
Анна
Для ха-ха-ха: Некого выгонять будет. Кто работать будет по таким раскладам? Люди поувольняются.
Вчителька
А кто ж детишек учить будет. У Вас много таких знакомых? Что-то очереди из желающих не видно. Подумайте над этим и тогда хахахакайте
Коментувати