Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Давно назрело!
Спасибо партии "Голос"! Наконец-то будет наведен порядок с оплатой труда учителей! Давно пора!
Клімкін
Савсун- на мило , Шарова - на палю, стадного- на дибу, Новосад - на смітник. Жарт, але буде так!!! Не сумніваюсь.
Олекса Позняк
Для Клімкін: поки сонце зійде...
Коментувати
Сергей Лимонов
Все ще дивуюся з наївності вчителів : Дорогі колеги ! Все що ми робили за доплати ( не доведи Господи ,після прийняття цього треклятого законопроєкту) - ви будете робити безкоштовно на протязі 40 годинного робочого тижня : доплати знвмуть аж бігом , а для підвищення зарплат " потрібні астрономічн суми " цитуючи Новосад!
Лариса Попова
Для Сергей Лимонов: І де це ми будемо робити? Школа працює у 2 зміни. В учительській ледве й половині місця вистачить. Класів вільних немає. Про комп’ютер годі й говорити.
Гендрик
Будемо як в індійських поїздах, пороблять на коридорах поручні і будуть стоячі місця. Ну це жарт, але тут треба діяти чітко - зошити перестати перевіряти, відмовитись всі масово від класного керівництва, зробити таким чином хаос і все. І судитись.
Коментувати
Кавецька Зоряна
Мені цікаво відколи це вчителю фізики доплачували за роботу з обладнанням??? Ніколи такого не було! Багато вчителів працюють без лаборанта, самі проводять лабораторні роботи! В 7 класі більше 10-ти лабораторних на рік,кожну з яких потрібно підготувати ,провести, забрати обладнання,перевірити зошити....а лаборанта нема!!!Прошу сказати згідно якої постанови чи закону має здійснюватись така оплата?
Лариса
Для Кавецька Зоряна: Та у міністерствах просто не знають, що робиться на місцях. Їм, поважним, не до того .Вони НУШ впроваджують.Тільки не хочуть чомусь зрозуміти,що ні найсучасніші комп’ютери, парти, кольори стін не замінять учителя.
Коментувати
Світлана
Інно Совсун, врятуйте ЖДУ імені Івана Франка, коїться щось не зрозуміле, велике скорочення годин, викладачі працюють на 0,5 ставки, 0,6 ставк тобто 1 мають не всі. Деякі особистості, або як можна назвати любімчики отримали по 1.5 ставки, отримують неправомірні нагороди. Люди втікають з вузу, бо величезний тиск та приниження зі сторони ректорату. Не виконуєшь активність, контракт не підписують, не друкуєшся із а як можна виконазвати, коли зарплати у 0,6 ставки така сама картина. Особисто у мене двоє дітей, випускниця, репетитори, одяг харчування, гуртки у молодшої дочки цього року немає, бо не взмозі оплатити на 0,5 ставки. Професори та доценти йдуть із вузу! Куди нам звертатися, які важелі написати. Зробить перевибори, або таємне голосування про задоволенність роботі. Йде масове вигорання. Писали МОН України, писали в офіс Президента, поки відповіді нуль. Будь ласка, врятуйте, благаємо.
Сергей Лимонов
Для Світлана: голос рабині- до "слуги народу !Голоc волаючого в пустелі , пам’ятаєте ?
Світлана
До Сергія Лимонова: Що маєте на увазі? Не зрозуміло
Сергей Лимонов
Світлані : в:сі ці благання і заклики до влади- марні : владі глибоко начхати на потреби простих людей ! Ще не дійшло ? Всі ці ваші " благаю" - "прошу"-виглядають наївно і по рабськи - не достойно! Жертви благають своїх катів про милість! Щодо "голосу волаючого в пустелі"- почитайте Бблію! Соромно викладачу університету не знати елементарних речей! То може і не потрібно таких профі рятувати ?
Коментувати
Сосунка
,,Міністерко", сертифікуйся сама, у дописах купу помилок зробила, позорище на всю Україну, а потім керуй освітою.
Філь ольга
Спочатку виконайте обіцянки Гриневич-Гройсмана, а потім вішайте нову локшину на вуха вчителів. Усі сертифікації, атестації зовсім не покликані підвищувати кваліфікацію вчителів, а просто сприяють черговому обдурюванню, щоб не піднімати зарплатню. На що просто не закладають гроші у бюджет, а також витрачати кошти платників податків на утримання армії паразитів від освіти і різних чиновників, які ніколи не працювали у школі, але,, які постійно вчать вчителів, як працювати з учнями. Чомусь, щоб працювати на 738000 грн. У місяць п. Діденку та іншим можновладцям непотрібно проходити ніяких сертифікацію і атестацій, а от вчителям ну ніяк без них не обійтися. Добрими намірами вистелена дорога до пекла. До 2023 року ще треба дожити, а виконайте 61 ст. про освіту з 1січня 2020 року, як обіцяли, а тоді впроваджуйте чергові пропозиції, що нікого ні до чого не зобов’язують і є черговим фейком. А от на рахунок перевірки зошитів та інших доплат:кожен вид діяльності повинен адекватно оплачувати, пропорційно до кількості учнів, але не менше фіксованих сум. А то вчитель, який навчає математиці 35 учнів у класі і вчитель іноземної, що навчає 10 учнів мають однакову зарплатню.
Сергей Лимонов
Для Філь ольга: вчитель іноземної, що навчає 10 учнів мають однакову зарплатню дорогенька моя ,відкрию вам маленьку "таємницю "-у сільській місцевості ( в маленьких містечках також ) на вивчення англійської мови вже давним давно не ділять на групи-так що 25- 30 учнів старших класів -це реалії !
Коментувати
pedagog
Тільки одне запитання. А що заважало до цього часу платити молодим спеціалістам 8000, а учителям першої категорії 13000. І чи має даржава такі кошти.
Гендрик
Для pedagog: Мають жиди-олігархи, а ми з вами ні, от почнете правильно зошити перевіряти, будете мати)
Коментувати
1
Кричуща некомпетентність вкупі з апломбом. Це про пані Совсун. Голос, я за вас голосував, але тепер радий, що вас в ВР 20, а не 100. В наступній буде 0,маю надію)
Олександр
"Відмінності ж у зарплатні між вчителями мають залежати від кваліфікації вчителя, а не від стажу чи кількості перевірених зошитів" - тобто зробити зрівнялівку - однакова зарплата для вчителя предмет якого не передбачає письмових робіт і для вчителя (особливо мовника) де постійна робота в зошиті, самостійні, контрольні... які постійно потрібно вчителю перевіряти - "дуже справедливий підхід". Щодо стажу це взагалі супер зрівняти випускника і людину яка пропрацювала 10-20 років.Пані Інна Совсун а чому така скромна ініціатива членів фракції? Пропоную більш ширше розмахнутися, відмінити надбавки за трудовий стаж ВСІМ: держслужбовцям, медикам і в першу чергу ДЕПУТАТАМ, ну і щодо стимулу професійного зростання, теж пропоную випробувати на депутатах і також нараховувати зарплату виходячи з ефективності їх діяльності.
Сергей Лимонов
Для Олександр: Манікюрницям- тамаді - дєвушкам (мальчікам )-по виклику- в основному без освіти та кваіліфікації- не соромно отримувати 40 тисяч щомісяця тупо натискаючи кнопки , а вчителям для підвищення мізерних зарплат " потрібні астрономічні суми" ( цитуючи Новосад)! Ну - ну ! Найогидніше чути із вуст чиновників ( втім числі і ЗЕпрезидента) - цинічні й брехливі слова шани та подяки на день працівників освіти ! Брехня брехньою поганяє!
Коментувати
Людмила
Я так зрозуміла, що зошити перевіряти вже буде не потрібно? Тоді вже краще їх і не заводити. Всі ж знають, що буде якщо їх не перевіряти. У цьому щось дійсно є... А то я раніше переймалася: хтось 15 зошитів перевіряє, а тут доводиться (укр. мова, мат-ка, рос.мова) по 100 штук щоденно. І ось виявляється, що наша зарплатня взагалі не буде від них залежати. Чи то радіти, чи то плакати...
Учителька української
Для Людмила: СЛАВА БОГУ!!!! НАРЕШТІ ПЕРЕСТАНУ ПЕРЕВІРЯТИ ЦІ ОСТОГИДЛІ ТВОРИ, ПЕРЕКАЗИ, КОНТРОЛЬНІ, КЛАСНІ, ДОМАШНІ. ПОТРІБНО РАДІТИ!!! ТЕПЕР СОВСУН ІЗ " ГОЛОСОМ" БУДУТЬ БЕЗОПЛАТНО ВИПРАВЛЯТИ ПОМИЛКИ . ОЦЕ НАРЕШТІ МАНА НЕБЕСНА УСІХ НАКРИЄ ЧИ ПОКРИЄ??? ( сосунам із вакарчуками видніше).
Сергей Лимонов
Учителька української : будете але тепер абсолютно безкоштовно з любові до діток!
Учителька української
Для Сергей Лимонов: Ні, любий, Я НЕ БУДУ!!!! У НОВИХ "МУДРАГЕЛЬНИХ" закончиках ПРОПИСАНО, ЩО ЗОШИТИ ПЕРЕВІРЯТИ НЕ ВАЖЛИВО. А я БУДУ ВИКОНУВАТИ це " розпорядження". ПРИЙДЕТЬСЯ ВАМ ЯКОСЬ БЕЗ МЕНЕ ПЕРЕВІРЯТИ ЗОШИТИ НА ДОБРОВІЛЬНИХ ЗАСАДАХ. ХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ У НОВОМУ БЕЗОПЛАТНОМУ ПОЧИНАННІ.
Коментувати
Олена
Вчитель фізики ніколи не отримував надбавку за роботу з обладнанням, раніше була доплата за завідування кабінетом, якої зараз немає :-(
Анатолій
В яких це вчителів і в яких таких школах, в 2019 році вища категорія мала оклад 5113 грн? В звичайних школах - 4649!
Бібліотекар
"Для цього ми пропонуємо платити за підтверджену кваліфікацію, а не просто за роки роботи". Так кожні 5 років підтверджують кваліфікацію! "Адже сьогодні єдина перспектива для них, щоб отримати вищу зарплату – це пропрацювати в школі 20 років." За кожен якісно відпрацьований рік (кількість відмінників) додавайте зарплату. Шановна Інна, прийдіть працювати у школу після введення вами новацій. На особистому прикладі покажіть як це буде здорово.
Гендрик
Для Бібліотекар: Та й взагалі вчитель не несе відповідальність за кількість відмінників, вчитель це вчитель, він вчить, у нього фах такий. А зараз учнів переназвали "здобувач освіти", тобто це проблема батьків, рівень знань їхньої дитини. Вчитель просто зобов’язаний проводити урок, а учень - або брати знання, або сидіти і клацати гризлом. Просто вчителі цього ще не "дотелепали" і чомусь мають переживати за чужі знання. У нас в диломі пише "вчитель", не зацікавлятор, не заставлятор, не результатор -вчитель. Це є дуже важливий юридичний момент. Коли кажуть "він гарний водій" - це ж не означає, що він вас має добре везти і ще й під час цього пританцьовувати)). От до такого абсурду довели освіту
Слушна думкаD
Супер!
Коментувати
Sergik
Завідування кабінетом інформатики і прочитана книжка - це небо і земля. Вчителі інформатики також читають книжки і ознайомлюються з новими темами на сайтах, на відміну від гуманітаріїв. Тобто, логіка і Інни Совсун абсолютно відсутня...
викладач
Уряд не заклав у бюджет підвищення заробітних плат вчителям згідно постанови Гройсмана, бо немає грошей, а де ж вони їх візьмуть для запропонованих змін, якщо гроші всеодно не закладені у бюджет. Пані депутат, не смішіть людей, чи ви думаєте, що одна ви з вищою освітою, а ми так ’’причипи кобилі хвіст’’. Ви своїми реформами доводите освіту до морального та матеріального зубожіння. Ще трохи і у школах не залишиться фахівців, хіба що пенсіонери, які просто вже фізично не зможуть працювати у Польщі, Чехії, Литві та ін.
Дем'янко
Закинула міністерша наживку. А тепер нещасні вчителі будуть, як дУрні, мірятися піпіськами.. Ой, шкода!!!! Нудить мене, ой, нудить...
Любов Яскал-Лосицтка
Ідеї гарні. Але виникає сумнів у спроможності будь-якого уряду, а особливо нинішнього, їх виконати. Попередній уряд запланував менші від нині запропонованих підвищення, цей же уряд не зміг їх виплатити. Введенню у штат шкіл консультантів, фахівців, що вестимуть класи, думаю, будуть радіти більшість моїх колен. Водночас це збільшить навантаження на бюджет, а цей уряд і з меншими не справляється ( пропонують купу виплат скоротити). Тому можна припустити, що нинішні доплати з вчителів знімуть, а з/п так і не піднімуть. Це буде дуже в дусі української дійсності. Боюся, озвучені пропозиції - це лише красиві, але нездійсненні, наміри. Навіть після роз’яснення залишається багато запитань: яким чином буде оцінюватися оцінка якості роботи вчителя, що мається на увазі під 40-годинним робочим тижнем, хоча ще Сухомлинський обгрунтовані недопустимість такого підходу до організації праці вчителів; як і хто здійснюватиме виховну складову, як враховуватиметься при оплаті така робота вчителя як завідування навчальними кабінетами, майстернями, навчально-дослідними ділянками, написання робіт МАН, підготовка учнів до олімпіад, підготовка до шкільних, міжшкільних заходів, участь у педагогічній раді, засідання методоб’єднань тощо?
1
Для Любов Яскал-Лосицтка: Особенно - "завідування навчальними кабінетами" - это чтоб было где ногти красить? За эти педикюрные еще доплачивай им!
Людмила
І не тільки нігті,товаришу 1. Я не завідую кабінетом , за мною він просто закріплений. І я,учитель, відповідаю(з незрозумілиз причин) за стан цього приміщення. На початок навчального року комісія з управління освіти пнревіряє його готовність до навчального року,не виділивші ні копійки ні на меблі,ні на ремонт.Зовсім. Сама перу штори,вішаю,фарбую парти,підлогу. А нігті не фарбую. Ось так.
Коментувати
Михайло Колісник
ПАНІ СОВСУН ЧОМУ НІ ЗАРАЗ НІ У ВАШУ БУТНІСТЬ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА МОН ВИ НЕ ВИСЛОВЛЮЄТЕ СВОГО БАЧЕННЯ ЩОДО РІВНЯ ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖІВ І ТЕХНІКУМІВ. БАЖАЄМО ПОЧУТИ ВАШУ ДУМКУ, А ТО СКЛАДАЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ, ЩО ВИ ПРО НАС НЕ ПАМЯТАЛИ, А МОЖЛИВО І НЕ ЗНАЛИ ПРО ІСНУВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ.... ОЧІКУЄМО ВАШОЇ ВІДПОВІДІ. ДЯКУЮ.
Володимир
Володимир+6 Загальноприйнята практика - роботу вчителя оцінюють за результатами навчання учнів та результатів ЗНО. Можливо, правильно. Тільки якось однобоко. А які учні приходять до школи? Хто визначає їх ступінь готовності вчитися та чи є у них можливості для опанування на достатньому рівні навчальної програми. Спробуйте хоч в одному документі знайти залежність результатів навчання від інтелектуальних можливостей учнів. Хто їх визначає? А ніхто!!!! Недавно один випускник з низьким рівнем знань заявив, що якби його вчили так як треба, то й у нього були хороші знання. Хоча у класі були учні з високим рівнем знань. Висновок - допоки в школі не буде спеціалістів із супроводу учнів, які визначатимуть динаміку інтелектуального розвитку дитини з 1 по 11 клас, винуватим завжди буде вчитель. особливо в умовах, коли хочуть зробити норму учнів в класі в 30 дітей