Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тролль-наведите порядок
Але, Совсун @ КО, готова к сотрудничеству! Здесь меня считают троллем! Историй про недоработки учителей море! О себе: много общаюсь с родителями в прошлом педагог из семьи педагогов. Куда обращаться?
Сергей Лимонов
Для тролль-наведите порядок: Куда обращаться? Напишите в"Спортлото!!
Коментувати
Наведите порядок!
Сегодня моя внучка посмела после урока математики подойти к учителю и кое-что спросить по новой теме. В мои времена радости учителя не было бы предела - вот молодец, интересуется! Сегодня так: "Я объясняла всем одинаково! Не поняла - это твои проблемы! Ищи репетитора!" ЭТО ЧТО ТАКОЕ? КУДА СМОТРИТ МИНИСТЕРСТВО? УЧИТЕЛЯ СЕГОДНЯ - ЭТО ОХРЕНЕВШИЕ ТВАРИ! Какие доплаты? За что? - они работают от звонка до звонка! И работой это трудно назвать - раздала самостоятельную, а потом доплачивай за проверку тетрадей!
Сергей Лимонов
Для Наведите порядок!: монівські тролеботи ( на кшталт міфічної бабусі - дописувачки )-просто смішні в потугах обілити недолугі псевдореформи і очернити педагогів! Ганьба і сором!
резидент
Для Сергей Лимонов: Наконец-то правильно свою работу учителя оценивать стали "Ганьба і сором" - да вот это именно оно!
Рехворматорам
Для Наведите порядок!: молодец, правильно учитель сделал, нехрен напрягаться, как платят, так и работаем, а охреневшие твари сидят в МОН и занимаются геноцидом учителей
Коментувати
Доцент
Нічого доброго від "Голосу Пінчука" ніколи й не чекав. Почитайте класиків української літератури, наприклад твір Олени Пчілки "Наша справа з жидами" (можна легко загуглить) і вам все стане зрозуміло. Нічого з тих пір не змінилося. Як тоді так і зараз усі ці пінчуки, коломойскіє, зєлєнскіє, гройсмани та інші рабіновічі тільки й думали про те, як пограбувати українців.
Алексей
Слушайте, опупевшие учителя, ну спрашивал я сколько вы получаете - ну неплохо же совсем 14 000 грн! Отпускные 19 000 грн! Что вы гоните! Капец! Работа до 14.00. каникулы все лето, весной, зимой, осенью! Что еще надо?
Вчителька
Для Алексей: У мене 24 роки педагогічного стажу, класне керівництво та майже 2 ставки навантаження. Але навіть з таким навантаженням я отримую далеко не14 тис. заробітної платні! А відпускні 19 тис??? Отримавши їх наприкінці червня, наступна зарплата в кінці вересня! Проживіть 3 місяці на ці гроші! Заплатіть комуналку, іжте, відпочивайте... А щодо довжини робочого дня: я приходжу додому десь о 17-17.30 (15 хвилин пішки від школи) та починаю готувати уроки на наступний день! І мій робочий день продовжується вдома до 20, а іноді і пізніше.
Олена
Дай Бог тебе, с-ка, нашего счастья
Алексей
Для Вчителька: Я не вру. Так зарабатывает учитель начальных классов. Не знаю кто вы. Премии в нашей школе на день учителя , новый год и т.д. 500 грн. В Киеве по 5000 грн к каждому празднику (одна переехала из нашего города в киев - рассказывала)
Коментувати
Гендрик
Як псевдосуддям і псевдопрокурорам, то зарплати піднімають до 100 тисяч і інфляції у них немає і гроші в бюджеті є і ніяких тобі атестацій-кастрацій. А тут хочуть позабирати ті нещасні надбавки, якісь космічні атестації придумати, що їх ніхто не пройде. Ну, це мабуть через те, що єдине корумпованим злом в Україні залишилась освіта. Тільки в ній всі наші біди і негаразди, в перевірених і оплачених зошитах. Якщо класні керівники відмовляться від класів, то приїде Сосун з Вакаичуком і понаписують списки в журналах і зроблять решту документації.
Петрович
Вся каламуть і маячня цього тексту, а заодно і тупість автора у прикладі з Розалінд Франклін. Вчителі зрозуміють. Гаплик школі.
Слушна думкаD
Для Петрович: ????????????????????
111
Говоримо про зарплату вчителя, але тут стільки коментарів, що аж соромно за свою професію. Чому ми українці так ненавидимо один одного???? Ми вчимо ваших дітей, працюємо за ідею та щей матами криють. Прикро за свою країну та її майбутнє.
Коментувати
учитель
Шановні дописувачі.Якщо уважно прочитати цю статтю, то все на користь педагогів. І якби справді дали таку зарплату, як тут пишуть, то було б добре "Про які суми йдеться? Інтерн отримуватиме 8 000 грн (при поточному прожитковому мінімумі у розмірі на рівні 2 тисяч гривень), учитель ІІ категорії, тобто одразу після проходження сертифікації – 10000 грн, учитель І категорії – 13000 грн, а вищої – 18200 грн." Погоджуюся і з тим, щоб зняли за перевірку зошитів - перевіряти лише контротльні та самостійні. Що дає перевірка зошитів з української, зарубіжної та математики? Лише забирає велику частину часу, бо дітям всеодно, яку оцінку поставив учитель. І не треба оцінювати учнівський зошит! Але я проти 40-годинного робочого тижня. Хоча й тут можна знайти плюси. Ми ж ходимо з дітьми в музеї, на різні екскурсії, проводимо покакласні заходи, готуємося до уроків, перечитуємо твори, готуємо до конкурсів, олімпіад і т.д. Хіба це не забирає у нас по 3-4 години в день? Не панікуйте, а добре все розсудіть!!!
Льолік
Для учитель: иди в міністерство!
Сергей Лимонов
Для учителя : міністерська прокладка що видає себе за простого вчителя-йдіть ви всі у сраку! Дістали вже всіх своїми тупими і нежиттєспроможними прожектами! Вакарчук і Совсун -до дупи тупаки !
Людмила
Що дає перевірка зошитів з української мови? Шановний,ви що ,з дуба впали,про чому тут оцінка,як навчити дитину грамотно висловлювати в письмовій формі свої думки жодного разу не заглянувши в дитячий зошит. Діти ж так і говорять:"Я Вам дом.роботу зробив" Усвідомлення того,що не для вчителя,а ,в першу чергу,для себе прийде набагато пізніше. То ,за Вашою логікою,може,узагалі перестати вчити грамоті,хай будуть темні й неписьменні.
Коментувати
ученики
Бунтуйте уже скорее, дорогие наши учителя, а то нам к ЗНО готовиться нужно - а времени нет - нужно в школу ходить, уроки отсиживать, на которых или конспектирование учебника, или контрольная, или чтение рефератов! УРОДЫ ДОЛБАНЫЕ, ИДИТЕ БАСТУЙТЕ УЖЕ СМОТРЕТЬ НА ВАС ТОШНО!
Пані Ганя
Для ученики: ідіть підручник конспектуйте! Все ж більше в головах ваших пустих буде!
Саливончик
Це коментар пресслужби Новосад( признємося).
міносвіти
Для Пані Ганя: Зрозуло як ви уроки проводете - бо у самої в голові пусто!
Коментувати
Witalina
А що, молодому спеціалісту 8 тис. це гідна зарплата???? Орендуйте житло,заплатіть комуналку.Про кіно,перукарню мовчу. А якщо сім’я, діти. Студенти, навчаючись і працюючи у вільний час,отримують стільки ж і більше. І це буде мотивувати молодь йти у школу , бути цапом відбувайлом і догождати батькам і адмінстрації???? НЕ СМІШІТЬ!!!!
Вчитель
Для Witalina: видимо считают, что шикарно, в Киеве студенты, официантами подрабатывая, в месяц имеют от 10 тыс., и эти придурки думают, что после окончания вуза, они побегут на адские условия и эти копейки.
Коментувати
Вчитель
Поскольку в бюджете средства не заложены на повышение зарплат, то одним снимут доплаты, а другим подымут на пару копеек и то, если пройдут сертификацию, доверия к ним нет, там одни соросовские аферисты, их может одно только остановить - бунт учителей по всей стране.
Веріфікатор
Чергова авантюра по одурманенню довірливих і простаків. Як можна підвищити зарплатню коли у бюджет на слідуючий рік заложені ті самі кошти , що були і у попередньому році. .
Небайдужий
Стипендії вже підвищувала ця пані. Підвищили на три копійки для 2-3 студентів, а у всі інших повністю скасували. Цю пані дуже люблять в міністерстві фінансів, бо вона всі інтереси освіти здає на ура, причому сама, навіть просити не треба. Стипендії студентів знищила, доплати доцентам знищила на пару років, тепер доплати вчителям знищить.
Козак
Для Небайдужий: совсун , новосад, шаров, стадний- слуги Сороса! Наші вороги!
Коментувати
Учитель
Навіть не дивує, що "Голос Пінчука" хоче остаточно знищити українську освіту. Я, знаєте, обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад, є в неї такий чудовий твір "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Написаний неначе про сучасну Україну. Виявляється, що тоді, як і зараз усілякі сороси, коломойські, пінчуки, фєльдмани та інші рабіновічі грабували Україну і отруювали життя українцям.
совсуниха
Вот интересно просто раньше учителя кричали ЧАСОВ МАЛО ДЕНЕГ МАЛО нате вам и то и другое что пять не так
Черненко і.
Коли закінчиться цей маразм- коли хворі на голову люди під виглядом реформ , ??перестануть винищувати все украінське?? Ця прибита совсуниха чи не пішла б ....
батьки
Прибирати надбавки вчителям або залишити потрібно питати у батьків, а не вчителів! Вчителі свою работу якісно не виконують - тому більшість батьків виступить проти будь-яких надбавок!
Вчитель
Для батьки: А забирати дітей у батьків чи ні потрібно питати у вчителів! Батьки свої обовязки якісно не виконують
Алла
Хай батьки вчать самі дітей, вони краще все знають. А вчитель тільки перехреститься, коли заберуть доплату за класне керівництво. Бо відповідати за невихованих дітей вже задовбались. БАТЬКИ, виховуйте дітей! Ну, і так, як ви краще все вмієте робити, то по черзі в школі, для СВОЇХ дітей, будете проводити бесіди, виховні заходи, водити на екскурсії. І головне ж, ще вести класний журнал. І безліч іншої роботи, "за яку платити не варто".
Местный
Для батьки: а выдавать аттестат или просто бумажку "Прослушал курс" надо спрашивать у учителей.
Коментувати
Горбань Віктор
А мою пропозицію про сім учительських категорій, які б спонукали педагога до матеріального і професійного зростання, видалили. Мабуть, вона не відповідає політиці "педагогічного Олімпу", як їх називав А. С. Макаренко.
Гендрик
Для Горбань Віктор: Що таке професійний ріст? Що це таке має робити вчитель, щоб влучно попасти у цю фразу "професійний ріст". Я розумію під професійним ростом Макдональдс, якийсь магазин, де від продавця до директора, а куди я можу дорости у школі??? Є диплом, є освіта, є діти - вчіть, подавайте матеріал, отримуйте гідну зарплату, раз на рік перерахунок в сторону збільшення, назвати це "За престижність". А що, навчитись включати комп’ютер чи працювати у групах, виграти якусь олімпіаду - це професійний ріст?))). І взагалі, всі оті конкурси, як вчитель року, оті МАНи, олімпіади, педідеї, жодного стосунку до уроку не мають, от якраз їх Сосун мала б скасувати. І на останок - перестаньте читати тих Макаренків і Сухомлинських, це пережиток історії.
Володимир
МАН-це сумнівна наука.В одній "науковій" роботі учня дуже престижного ліцею на повному серйозі стверджувалося , що ВВП України майже такий як в Італії! Без коментарів. А олімпіади- це чиста корупція , узаконений спосіб додати зайвих 20 балів до результатів ЗНО, які стають вирішальними при вступі. Учні, які знають предмет, повинні показувати результат на ЗНО. І якщо нинішня міністр не відмінить цих балів при вступі, то для мене особисто все буде зрозуміло. Краще б виділили кошти , які тратяться на їх проведення на підтримку віддалених сільських шкіл, до яких досі немає асфальтових доріг , куди не ходять ні шкільні ні рейсові автобуси.
Коментувати
Ольга Оленич
Особисто мене, як вчителя фізики, можуть вмотивовувати лише сучасні засоби навчання, обладнання в кабінеті (яким б не було років 50-70, хоча, хай старі, але ж робочі та на кожного учня по екземпляру). А поки крейда - це моє, та й коронна фраза: "Діти, уявіть собі...". Так що, не тією дорогою ви крокуєте.
Татьяна Минченко
Як же настогидли ці "актівісти" від освіти (((ісля закінчення університету активно занурилась в громадську діяльність. Працювала менеджером освітніх проектів у Громадянська мережа «ОПОРА». В 2009 році разом з однодумцями заснувала некомерційний аналітичний центр CEDOS (раніше «Центр дослідження суспільства»), який очолювала до призначення на посаду заступниці Міністра (2010–2014 рр). Діяльність Центру концентрується на дослідженні державної політики та суспільних процесів у сферах освіти, міграції та міського розвитку з метою формування прогресивних інституцій та посилення участі громадян у прийнятті рішень. ДЕ РОБОТА В ШКОЛІ? ЩО ВИ ПРО НЕЇ ЗНАЄТЕ?!
Гендрик
Для Татьяна Минченко: Так у нас, що гриневич, що новосад, що Сосун, до школи жодного відношення не мають, зате добре знають, як проводити уроки, як вчитель "мусить зацікавти дітей" і знають що зошити і класне керівництво можна "тягнути" задарма. Взагалі дивна позиція так званої нової міністерши - раз мовчить і не коментує дії цього Сосуна, значить там все погоджено
мама 3 дітей
Пише закони той , хто ніколи не працював у школі. Жах!!!
Коментувати
Іван
За весь період існування української освіти НАЙБЕЗДАРНІШОЇ особистості серед різного роду управлінців, ніж п.Совсун, не було. І, головне, завжди щось хоче змінювати. Та залиште Ви, пані Совсун, цю освіту, і без вас пропадає! Чи все-таке дуже хочеться знищити її повністю?