Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коля
Спочатку вчителів навчити потрібно,потім піднімати зарплатню і не тільки їм.Ловити людей які на будовах працюють і не зареєстровані як працівники.
Освіта
Для Коля: якщо до ВИШів вступатимуть на педагогічні спеціальності особи з найнижчими балами, то вчіть їх чи не вчіть, - матимемо те, що маємо. Треба дбати про престижність педагогічної праці, а не перетворювати педагогів на жебраків, забезпечити справжню сертифікацію, але не ту, яка здійснюватиметься працівниками методслужб райво чи міскно. Неприпустимо, щоб радники міністра стверджували в ефірі телеканалів про те, що в сьогоденні знання не потрібні, а необхідні компетентності. Хоча саме знання є основою компетентностей. От коли позбавимо освіту від самодурства (чиновників від управлінь, директорів і т.д.), зрозуміємо цінність освіти у формуванні особистості та розвитку держави, то з часом ...
Оля
Для освіта: не принижуйте вчителів сертифікаціями: вчитель, який себе поважає до кожного уроку готується сумлінно і сертифікацію у формі ЗНО він напише. Краще задумайтесь, як підвищити мотивацію учнів до навчання, бо як би вчитель не старався він нічого не зробить для підвищення успішності в школі: місця на бюджет отримують ті, хто є переможцем конкурсів МАН, розумію пільги для переможців Міжнародної олімпіади, зробіть вступ без конкурсів МАНу, після закінчення вузу більшість випускників бере торбу на плечі і їде за кордон на заробітки, зарплати мізерні, роботи нема. До чого тут сертифікація?
Освіта
До пані Олі. Ви здивуєтеся, але з вами цілком згоден, - ми про одне й те саме. Погодьтесь, що поряд з Вами перебувають (саме так!!!) цілком "випадкові" людини, які не працювали й не працюватимуть. Вас й мала захистити сертифікація, але в такій формі, яка схвалена, саме "випадкові" її й пройдуть, адже вони вміють виживати... тому сертифікація стане справжнім приниженням для хороших педагогів, які змушені будуть доводити комусь (а судді хто?) свою професійність. Щодо торби за плечима, то і в цьому випадку з хорошими знаннями набагато легше (знаю, що стверджую!!!)
Коментувати
Вчитель-пенсіонер
Скільки можна дзвонити про те, що ніби колись буде. Ця суцільна брехня вже дістала. Давайте поговоримо про зарплати депутатів, суддів та іншого ""бідового"" люду, де дійсно є реальний прогрес.
unforgiven 2
Реальним потрібно зробити не лише підвищення зарплат, а й забезпечити школи якісними підручниками, комп’ютерною технікою, обладнанням для кабінетів. Звичайно, можна продовжувати бездарну політику Гриневич, переклавши свої обов’язки на плечі простих учителів. Але навіщо тоді міняти "шило" на "мило" і виникає питання в необхідності посади міністра освіти і науки України.
Вчитель
Хочу свої 4000 долларів зараз. Для цього і голосував за Зеленського. Дуже сподіваюсь, що таку зарплату зроблять найближчим часом
Коля
Для Вчитель: вчителі і так не працюють цілий день.Тож можна й не піднімати.
учитель
вчитель працює не лише на уроці. щоб провести урок якісно, потрібна чимала підготовка: потрібно врахувати особливості даного класу і т.п., а ще зошити, плани, самоосвіта...
Наболіло
Так, звичайно, учителі не працюють цілий день - вони працюють цілі сутки! У школі проводять лише уроки, а щоб підготуватися до гарного проведення уроку - потрібно витратити на підготовку 2-3 год (на один урок, бо це конспект, презентація, роздруківка карток і т. п.) А у вчителя мінімум 3-4 уроки на день. От і порахуйте. А якщо учитель-філолог - то прочитати новий твір (так сторінок на 200-300); у кого зошити (так пачок 3-4 і в кожній по 20-25 зошитів, а якщо контрольний твір у 10-11 кл. - то 4-5 год на одну пачку зошитів!!!). Мовчу вже про безкінечну "папероманію"... А ще різні папери класного керівника (непотрібні протоколи батьківських зборів, комітетів, різні звіти, анкети - і все це в друкованому вигляді, в кольорі, бажано із різними фото). А доба учителя теж має лише 24 год. Вчителі ж не працюють цілий день. Можна й не піднімати їм заробітну плату ... А Ви, Коля, у школі працювали?
Коментувати
Роман
Директори совки,пенсіонери за 60 років нічого міняти в освіті не хочуть і не будуть. Профспілка в багатьох школах просто лягла під дирекцію і тільки радісно попискує при кожному слові незамінимого. Ніякої нової школи в Україні без звільнення директорів пенсіонерів не буде. Потрібен закон, що радянські директори йдуть на заслужений відпочинок.Інакше буде так як сьогодні, коли діти на 3 рік Нової школи масово кажуть "школа це тюрма".
Реалии
Для Роман: в тот же список необходимо включить: ректоров, проректоров, деканов, зав.кафедр и прочих пенсионеров, которые как клещи вцепились в кресла и никакая сила или законы, которые они мастерски обходят, не заставят уйти. С Киеве многие из руководства вузов работают с двумя трудовыми - в вузе полторы ставки и при НАН -ставка, на работе раз с неделю, хм них отмахивают доценты и ассистенты, одним словом, творится совковый мрак с системе образования. Добрый
Witalina
Для Роман: НЕвже Ви, справді, думаєте ,що пенсіонери є головною перешкодою до змін ???? НЕ буде керівників-пенсіонерів і всі проблеми вирішаться . З’явиться нова матеріальна база у школах ( інформатизація і т.д.), молоді вчителі, зміниться в учнів мотивація до навчання,підвищиться якість освіти. і школа стане місцем свободи і територією прав дитини.???? НІ! НЕ БУДЕ!!! Для цього потрібен час, якісні зміни в суспільстві і зміна менталітету!
Witalina
Для Роман: Хоча, я теж вважаю ,що директорам -небожителям не місце на посаді ! ПРИ всій моїй повазі до них !
Коментувати
Пророк
Нова команда міністерства- це ознака повного знищення держави. Якщо країні начхати на осердя духовності , майбутнього- то що це таке? Сонмище вбогих....
Іван
Читаєш як директор гнобить вчителя і дивуєшся.По перше,18 годин він зобов’язаний дати всім,а якщо немає такої кількості годин то працівник особисто пише згоду.Немає згоди-години треба шукати.А ще.Можливо ви такий працівник,що директор дає чисту ставку? Серед вчителів є чимало урокодавців,які пулею вискакують з уроків бо ’відмучився’! А ще.Міністр до розподілу годин має таке відношення,як вчитель до життя блох.У вас є профспілка,рада школи,райво,облуно-напишіть чи зверніться для початку хоч туди.Є нова служба ДСЯО нарешті. А пописувати на анонімні сайти найпроствше.Тут завжди з’являться підтримувальщики,але від того ні холодно ні жарко.
Роман
Для Іван: Директори совки,пенсіонери за 60 років нічого міняти в освіті не хочуть і не будуть. Профспілка в багатьох школах просто лягла під дирекцію і тільки радісно попискує при кожному слові незамінимого. Ніякої нової школи в Україні без звільнення директорів пенсіонерів не буде. Потрібен закон, що радянські директори йдуть на заслужений відпочинок.Інакше буде так як сьогодні, коли діти на 3 рік Нової школи масово кажуть "школа це тюрма".
Коментувати
Вчена рада України
Пані Міністр! Ось і покажіть суспільству , як Ви дбаєте за галузь: ідіть до президента, прем’єра , парламент. Аргументуйте!! Ато Ваш хворенький Єгорка говорить , що він скоротить витрати на вищу школу?!?? Для цього розуму не треба. А Вам довіра!!
Олекса Позняк
Для Вчена рада України: цьом нову мамку в дупу. Де український Айфон, дармоїди?
unforgiven 2
Для Олекса Позняк: З поверненням на грішну землю!
Коментувати
Іван
Вітаю. Підкажіть будь ласка закон за яким вчителі втратили право оголошувати оцінки на увесь клас. Дякую.
Коля
Для Іван: а для чого наголошувати ,щоб одні діти з інших насміхались.
Коментувати
гривна
Ну и слава Богу, хоть инфляции не будет из-за этих учителей.
НАКИПІЛО
Для гривна: Ти в школу ходив(-ла). Чи вдома мамка вчила? Мабуть, останнє. Коли ж ви нарешті залишите в спокої зарплати вчителів? Коли в школу приносять довідки про статус "Малозабезпечені" мами- одиначки, у яких є батьки їхніх дітей, але діти мають прочерк у розділі "Батько" у свідоцтві про народження, ті , хто народив 5-6 дітей, а годувати їх повинна ДЕРЖАВА, ніхто ніколи не цікавиться, який відсоток із своєї заробітньої плати віддають вчителі у бюджет, щоб ЦЯІ група "МАЛОІМУЩІХ" БЕЗКОШТОВНО ХАРЧУВАЛА СВОЇХ ДІТЕЙ, МАЛА СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ ТА ЩЕ Й ОТРИМУВАЛА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ. Так що, шановна гривня (далі додумай сама).
Л
Для гривна: ТОРОХНУТЕ НА ВСЮ ГОЛОВУ.
Коментувати
Роман
Коли нарешті з’явиться хоч мінімальний контроль над кастою небожителів - недоторканих директорами. Годин дають скільки кому хочуть "прибліженним" по максимуму, а неугодним що залишиться.Чому ніхто з прекрасномудрого міністерства не провірить підстави надання навантаження вчителям.Спробуєш виступити проти на педраді - будеш ворогом всім і вчителицям, які дуже люблять лизати козлячу дупу директору, і багаторічних хабарникам заучам і директорам. Чому немає ніякого контролю від міністерства. Де зміни після приходу нового міністра проти зловживань директорів !???
Lisa
Для Роман: о, Боже, п. Роман! Аплодую Вам, стоячи! Нарешті хоч хтось озвучив цю проблему!!!! І справді, " прібліжонним"- все, по 3 ставки, що не вилазять з тої школи, а " неугодним"- крихти з барського столу ????!!! Дійсно, коли і хто візьме це на контроль????
Сміх і гріх
Які Ви примітивні??? Горе учням від таких вчителів - негромадян!
Сміх
Роман, поаплодуй головою об одвірок! Примітив!! Соромно...
Коментувати
Ксенія
Припинити давати чиновникам мільйонні премії і будуть гроші і для вчителів і для врачів.
Насмешили
Повышение на 20-70% ситуацию не спасут, молодых в школы не загонишь, за эти гроши семью не прокормишь, студенты на 3-м курсе на подработках а Киеве имеют 8-10 тыс/мес, плевать они хотели на эти реформы.
Сергей Лимонов
Як перед виборами триндіти про долларову зарплату як в США- то все гаразд; а як до діла- а де ж взяти 45 мільярдів гривень? Та вже пошукайте -будьте ласкаві- ви ж обіцяли покласти кінець епосі "зубажіння"!
Юрій
Як так. Ви Постанову Гройсмана не будете виконувати ? Від СН чекали як би то... трохи більшого, а ви про сумніви чи можно виконати прийняту ПКМ. І Гриневич у схемах пояснювала, що треба 20 млдр грн, а тепер 45....це в кого з вас проблеми у школі з математикою були ?
Сергей Лимонов
Для Юрій: у цих слуг народу проблем не було хіба що з "художнього свисту"
Світлана
Дуже цікаво! А ви ж 4000 баксів пророкували. Тоді гроші були? А зараз не знаєте де знайти? Порада: Скоротіть МОН, обласні, районні, міські управління освіти. Ніякої допомоги від них ми не бачимо. Роздуті штати нероб. Ще в радянські часи сиділи в двох, трьох кабінетах, при тому що учнів було в 2 -3 рази більше, а зараз сидять в 7 - 8 кабінетах. Візьміть кожного з них перевірте на профпригодність, тільки по чесному, а не по договорняку. Ви побачите реальну картину.
123
Для Светлана: совершенно верно! А ещё раздутые штаты всех этих ОТГ- тоже сократить! У нас на 5 сёл громады и 3 школы- почти 100(!!!) человек штата громады( одних бухгалтеров штук 20!) А голове- 30000 зарплаты и премия такая же ежемесячно,и всем остальным премии по 200процентов! И так они все заняты,что каждый час ходят на " перекуры" и кофеёк попить.В какой стране ещё есть такие раздутые штаты бездельников?!
Коментувати