Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослава
Працюю вчителем з 1992 року. Коли зможу вийти на пенсію за вислугою років, і чи зможу розраховувати на одноразову виплату у розмірі 10 мінімумів?
АСТРА
Цієї новині маже 19 років (з 2000 р.). У нашому місті всі, у кого більш ніж 30 років страхового стажу, отримують цю виплату. Інспектори в пенс. фонді зразу кажуть про 10 виплат. Але, люди, ви що, самі не можете спитати? І треба 30 років СТРАХОВОГО стажу, а не педагогічного. Це стосується жінок у першу чергу: коли сидите вдома з дітьми, педстаж вам зараховується, а страховий НІ.
Вася
Для АСТРА: "І треба 30 років СТРАХОВОГО стажу" НЕПРАВДА! Уважно читайте документи : "Педагогічні працівники, які працювали на посадах, що дають право на пенсію за вислугу років", а це ПЕДАГОГІЧНИЙ стаж!
Коментувати
Юрій
А що скажуть про завідувачів відділення у ВНЗ І-ІІ р.а.? Була інформація, що вони мають право на таку допомогу, але тут жодного слівця!
Михайло
Для Юрій: якщо вперше вийшли на пенсію після 01.10.2011 року, маєте спецстажу 35 років і пенсія призначалася вперше за віком, то маєте право. Якщо потрібна допомога, звертайтеся 0680572271 адвокат Михайло.
Коментувати
Ніна
Дуже обідно Школу закрили,коли залишалося до пенсії за віком 2 роки.Педстаж 36,5 років в одній школі. За станом здоров’я змушена була оформити пенсію за вислугу років. Хіба б я більше заслуговувала допомогу через 2 роки,ніж зараз... Гадаю,що це дуже не справедливо і не правильно...
Наталія
Добрий вечір. А вихователі, що працюють у дитячих санаторіях також можуть розраховувати на виплату???
Михайло
Для Наталія: 100%. Якщо є спецстажу 30 років
Коментувати
Михайло
В тому переліку багато не зазначено педагогічних посад. Дуже багато нюансів з приводу зарахування пенсійним органом спецстажу (неповна ставка, заклад, який не відноситься до освіти, педагогічні посади, не віднесені до переліку, сумісництво, та ін.). Є великий досвід щодо виплати 10 пенсій, які не підлягають оподаткуванню в судовому порядку... Кому потрібно допомога чи порада, звертайтесь. Адвокат Михайло тел. 0680572271
Любов
Для Михайло: Чи мала я право на отримання такої допомоги ,якщо в цьому році пішла по вислузі? Маю 30 років педагогічного стажу.Дякую.
Михайло
Якщо ви скористалися правом виходу на пенсію по вислузі років, 10 пенсій не отримаєте. Є три умови отримати 10 пенсій.: 1. Педагогічний стаж (30 років), 2. Вихід на пенсію за віком з 01.10.2011 року, до виходу на пенсію не отримувати інших видів пенсії (пільгова, по інвалідності, за вислугу років).
Ирина
Добрый вечер.Я вышла на пенсию по выслуге в 2018. Пед стаж 30 лет.Но возраст не пенсионный, 53.Выплата 10 пенсий не положена?
Коментувати
Наталка  Дереза
Ага, тримайте кармани поширше . В цьому році пішла на "пенсію за віком" , ніхто навіть не натякнув . У нас такі недосконалі Закони понаписували , що отой дідівський вислів"Закон як дишло , куди повернеш туди й вийшло" тільки й спрацьовує. Мало того , якщо до пенсії "за віком " була оформлена пенсія "за вислугою років" , то і мови ні про що бути не може .Знаю , що якийсь час діяв Закон про 10 посадових окладів , при виході на песію "за віком" , декому виплачували ,при наявності коштів у місцевих бюджетах .
вчитель
Для Наталка Дереза: а скільки у Вас спецстажу?
Олена
Для Наталка Дереза: Що навчили те й маєте...
Коментувати
Світлана
Доброго дня. Я перебувала на пенсії за вислугою років з 2014 року.В цьому році я повертаюсь на роботу вчителя, а через рік я маю виходити на пенсію за віком. Чи маю я право на допомогу?
вчитель
Для Світлана: ні!
Коментувати
Олена
Доброго дня! хочу спитати-немає в переліку бібліотекаря навчального закладу.Бібліотекарям назначається така допомога при виході на пенсію?
Михайло
Для Олена: біблі’отекарі мають право на 10 пенсій, якщо пенсія вперше за віком призначається після 01.10.2011 року і є такий стаж (для жінок) 30 років в державному або комунальному закладі.
Коментувати
Ольга
Я на пенсії за віком з 2007 року. Ніякої грошової допомоги я не отримувала. Чи маю я право на таку допомогу? Я вчитель.
Ольга
Треба уточнити, з якого року її виплачують. Якщо в той рік, коли Ви виходили на пенсію , цей закон діяв, тоді треба знати,чи було на той момент 30 років стажу.Ніби так.
Михайло
Право на 10 пенсій діє з 01.10.2011 року
Коментувати
Ірина
Вища школа знову нічого не заслуговує, викладачі ж не завивають, як вчителі - то їм поваги, то їм захисту. Працюють люди і наукою займаються.
Вчителька-мільйонерка
Для Ірина: Ласкаво просимо до школи. Видно, як в нашій країні розвинена наука. ’’Завивати’’ хочеться.
Л
Для Ірина: Долучайтеся ,колежанко ,до вчительської спільноти, будемо гуртом " завивати".
Коментувати
Оксана
а вища школа ІІІ й ІV рівнів акредитації не заслуговують?
Ксюша
Для Оксана: У вас не така нервова робота , як у школі. Я , мабуть, 30 років не витримаю.І 10 пенсій не захочеш. Хоч би в "дурку" не потрапити...
Людмила
А якщо оформилась за вислугою але продовжую працювати тоді маю право на допомогу при досягненні пенсійного віку
Lesia
Мабуть, так. Інші ж і виплату отримали, і працюють у школі далі...
Коментувати