Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Чи маю я право на дану допомогу при виході на пенсію за віком, якщо стаж був перерваний на 2 роки, але зазалом він складає 32 роки.?
Михайло
Для Наталія: звичайно що маєте право, якщо вперше за віком призначається пенсія після 01.10.2011 року і до тої дати інший вид пенсії не призначався. Якщо потрібна допомога, звертайтеся, адвокат по пенсіях Михайло 0680572271
Наталія
Вдячна за відповідь.
Ната
Для Михайло: Я теж хочу отримати відповідь. Мене цікавить нормативна база на отримання грошової допомоги при виході на пенсію за вислугу
Коментувати
Наталія
В пенсійному фонді відповіли, що немає змін до закону україни, які дають право на отримання грошової допомоги при виході на пенсію за вислугу років. Якими документами можна користуватися працівникам фонду?
Яна
Підкажіть будь ласка якщо тато працював у відділі культури 8 років та 32 роки в школі, чи має він право на допомогу при досягненні пенсійного віку?
989
Для Яна: звідки він іде на пенсію? як держ.службовець чи як вчитель? якщо як дс, то там свої виплати.
Яна
Іде як вчитель? Тоді немає право?
Михайло
Батько має право на 10 пенсій, якщо оформив пенсію за віком вперше з 01.10.2011 року. Якщо потрібна допомога чи консультація- дзвоніть 0680572271 адвокат Михайло.
Коментувати
Ярослава
Маю педагогічний стаж 27 років. Чи можу вийти на пенсію за вислугу років і чи маю право на одноразову виплату?
Віталій
У цьому році пішов на пенсію за віком. Стаж педагогічний 28. До цього працював інструктором по спорту. Страховий стаж 48 років. Чи маю право на 10 пенсійних окладів?
Михайло
Для Віталій: маєте право на 10 пенсій. Якщо потрібна допомога, звертайтесь 0680572271 адвокат Михайло
Коментувати
Тетяна
Я оформила пенсію за вислугою років колм стаж складав 27 роеів, без інституту. На пенсії була аж 1 день. Заоаз стаж 38 , без інституту. Чи маю я право на виплату 10 окладів при виході на пенмію за віком?
Ох і хитра
Для Тетяна: маєте мати право , але не хитріть- два рази ніхто не ходить !
Коментувати
Говорун Світлана
Поясніть, будь ласка, чому в переліку немає посади завідувача відділення. У закладах вищої освіти І - ІІ рівня акредитації є така посада. Я маю педагогічний стаж 34 роки, але 11 років у технікумі обіймала посаду заввідділення і мала педагогічне навантаження, викладала дисципліни. Але на вислугу ці роки чомусь не зараховуються.
Михайло
Для Говорун Світлана: якщо вам відмовляють у зарахування спецстажу, можу допомогти. Звертайтеся, 0680572271 адвокат Михайло.
Коментувати
Людмила Городнич
Я отримала 10 пенсій при виході на пенсію рік назад і продовжую працювати. Коли прийшла у пенсійний фонд мені одразу сказали, що я маю право на цю пільгу.
Наталья
А если уходишь с должности методиста методического центра управления образования (запрплату начисляют по учительским категориям и педстаж идёт) то можно получит пособие?
Christina
Я вже на пенсії з 2010 року, але продовжую працювати. Педагогічний стаж - 45 років. Чи маю я право на допомогу?
Сидоренко
Цікаво, а в пенсійному фонді про це знають?
Янина
я уже на пенсии с 2005 года, но работаю. что мне что-то полагается, кроме того, что зарабатываю таким долгим стажем?
Валентина
У мене 37 років педагогічного стажу, в 2010 році я оформила пенсію за вислугу років, але потім відмовилася від пенсії і продовжувала працювати вчителем. Нині оформила пенсію за віком . Пенсію нарахували дуже малу, тому що грабіжницькі закон и для тих, хто оформляв пенсію за вислугу років. Я не отримувала пенсію ,.платила гроші в пенсійний фонд, маю великий стаж. Держава обікрала мене і таких, як я.
Оксана Кополовец
Добрий день. 31 серпня 2018 року я пішла на пенсію по вислузі років. Стаж 34 роки. Я так зрозуміла з даної статті, що маю право на одноразову допомогу.
Михайло
Для Оксана Кополовец: маєте право
Михайло
Якщо потрібна допомога, звертайтеся 0680572271 пенсійний двокат Михайло.
Наталья Палагнюк
я пішла з березня 2019 р. Стаж 30р. , ніхто й не заїкався про таке.
Коментувати
ЧЕРНЯВСЬКА ЛАРИСА
ДОБРИЙ ДЕНЬ! ВИЙШЛА НА ПЕНСІЮ 2 РОКИ НАЗАД ЗА ВІКОМ, А ДО ЦЬОГО ОТРИМУВАЛА ПЕНСІЮ ПО ІНВАЛІДНОСТІ...3 ГРУПА. 1400 ГРН. ТАК ПОВІДОМИЛИ, ЩО 10 ПЕНСІЙ МЕНІ НЕ ВИПЛАТЯТЬ...АЛЕ ПЕНСІЮ ПО ІНВАЛІДНОСТІ МЕНІ ДАЛИ НА ПРИДБАННЯ ЛІКІВ...ЧИ ПРАВІ ПРАЦІВНИКИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ????
Галина
Для ЧЕРНЯВСЬКА ЛАРИСА: Ви ж вийшли на пенсію ще 2 роки тому, яка зараз виплата? Чи я щось не зрозуміла?
Коментувати
Валентина
вышла на пенсию в 2002 году , педстаж- 40 лет, общий стаж - 49 лет. На какую допомогу я имею право?
Галина
Для Валентина: Ви ж отримуєте пенсію. Яку допомогу Ви маєте наувазі? як малозабезпеченій?
Коментувати
Сидір
Дурень думкою радіє...
Ірина
5 років тому вийшла на пільгову пенсію як чорнобилець - переселенець. Пенсія за віком , стаж був 29 років 11місяців і 15 днів. Чи мала я право на таку виплату? Я продовжую працювати.Чи не матиму я права отримати таку виплату, коли взагалі піду на пенсію?
Тетяна
Чи входять до цього переліку Методисти ВНЗ 1-2 р.а., бо методист такого рівня далеко не тех.персонал. Як говорять "вчителі вчителів" і мало того, що відпустка меньше так ще і на допомогу не маємо розраховувати.
Сидір
Для Тетяна: Работать с учениками надо, а не в методкабинете в носу ковырять...
Сергей Лимонов
Вителі вителів- ти ба - яка зарозуміла паперова криса! Писати навчися бкз помилок!Запотиличники районовські!
Коментувати
Микола
Чи мають право на таку виплату педагогічні працівники (завідувачі кабінетів, методисти кабінетів) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти?
Михайло
Для Микола: якщо є педнавантаження викладацької роботи
Микола
Для Михайло: Основне місце роботи - зав. кабінету інституту (пед. посада). За суміщенням навантаження викладацької роботи - від 0,15 до 0,4 ставки ст.викладача або доцента кафедри упродовж навч. року. Крім того, як сумісник щороку в школі маю 6 год. (уроків) пед. навантаження. Уточніть, будь ласка, чи матиму право на зазначену вище виплату.
Коментувати