Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина Каченюк
Вийшла на пенсію у липні 2020 за віком 59,5 років. Працюю у школі мистецтв викладачем народних інструментів з 1980 року. Стаж роботи 40р. на одному місці, загальний 43р 8м. ШМ - є закладом комунальної форми власності. При нарахуванні пенсії, в одноразовій виплаті 10-ть пенсій мені відмовлено без ,,вразумительного,, пояснення. Сказано - звертайтесь до Обл.Упр.Пенс.фонду. Чи є шанси отримати цю виплату? Дякую.
Галина
Для Ірина Каченюк: школа мистецтв відноситься до мережі закладів культури а не освіти. Їх немає в переліку закладів, які дають право на виплату (постанова КМУ від 4 листопада 1993 р. N 909)
Ірина Каченюк
Школа мистецтв, це та ж музична школа в якій додатково є відділи хореографії та образотворчого мистецтва, та являється закладом позашкільної освіти. А музична школа, до речі теж відноситься до мережі закладів культури, та річ не в тому. В Законі говориться про педагогічних працівників, які мають право виходити на пенсію за вислугою років. В школі мистецтв працюють ті ж педагоги, з тією ж освітою що і в МШ.
Ірина Каченюк
file:///C:/Users/User/Desktop/Новая... %20папка/Єдиний%20держа?... ?ний%20реєстр%20судових%... 20рішень.html Наша... колега з Кривого Рогу у суді відстояла свої права на отримання допомоги "10-ти пенсій". Прошу звернути увагу на тлумачення суддею закону, котрий ПФУ хоче затьмарити постановою №909 від 04.11.1993р., щоб не виплачувати одноразову грошову допомогу.
Коментувати
Юлія
На пенсії з травня 2020 р. Працювала в школі з 1983 р. вчителем. У 2006 р. перейшла до Інституту педагогіки НАПН України. У школі в цей час продовжувала працювати вчителем за сумісництвом. Чи маю право на 10 пенсій?
Галина
Для Юлія: ні не маєте. на пенсію Ви виходите не з посади вчителя, а з посади, яку займали в Інституті
Коментувати
Соломка Любов
Чоловік працює вчителем з 1986 року, чи має він право на 10 пенсій, якщо 60 років виповнилось у вересні 2020 року та чи додаються два роки армії до страхового стажу. Всього стажу 40 років
Павлович
Для Соломка Любов: Строкова військова служба зараховується як загальний трудовий(страховий) стаж.Крім того,вона зараховується як педстаж,але тільки у випадку призначення надбавки до заробітної плати за вислугу років, АЛЕ НЕ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ до педстажу для виходу на пенсію за вислугою років. Джерело: п.5 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти: Постанова КМУ від 31 січня 2001 р. N 78
Коментувати
Катерина
Через помилку бухгалтерії неправильно був прорахований педстаж, тому недоставало 30 років для 10 пенсій. На протязі місяця після призначення пенсії за віком помилки виправлені в нарахуванні стажу, але у виплаті 10 пенсій відмовлено, аргументація - втрачено час. Але ж на момент подачі заяви про призначення пенсії у мене вже було 30 років педстажу. Чи правомірно мені відмовлено?
Економіст
Для Катерина: Яку помилку бухгалтерії? Бухгалтерія нараховує заробітну плату згідно кадрових наказів! І вислугу Вам рахують КАДРИ а не бухгалтерія!
Коментувати
Ольга
Оформляли пенсію за віком,59 років та 6 місяців виповнилося 1 червня,тоді ж подали заяву на порталі ПФУ. Стаж роботи в освіті більше 30 років. На момент оформлення пенсії працюю в освіті. Відмовляють в грошовій виплаті 10 пенсій. Аргументують,що заява має бути подана на наступний день,як виповнилося 59,5 років. Це справді так? На сайті ПФО таких вимог не вказано.
Михайло
Для Ольга: Маєте право на виплату 10 пенсій. Якщо потрібна допомога, звертайтеся за номером 0680572271
Ольга
Дякую!
Тетяна
Для Михайло: Добрий день. Ви залишили телефон, але дозвонитися я не можу. У мене до Вас є питання.
Коментувати
марія
Чи маю право на грошову виплату 10 пенсій, якщо працюю в коледжі на основній посаді - методист, а за внутрішнім сумісництвом - викладач?
Михайло
Для марія: маєте право. Якщо потрібна допомога, звертайтеся за номером 0680572271
Коментувати
Антоніна
Працюю вчителем у школі. Зараз оформляю пенсію. 01.08.2020 р. виповнилося 59 р. 6 міс., і маю 30р. 8 міс. педагогічного стажу. Розраховула на грошову виплату, 10 пенсій. Мені відмовляють у цій допомозі, спираючись на те, що декретні відпустки не входять до пед. стажу, а лише до загального. Чому так ? Поясніть .
Галина
Для Антоніна: тому, що під час відпустки по догляду дитини Ви пе нали педагогічної роботи. Відпустка тільки в загальний стаж входить
Володимир
Не обманюйте людину. Почитайте частину 2 статті 181 Кодексу законів про працю. Зараховується як до загального так і до безперервного і до стажу роботи за спеціальністю.
Володимир
Для Антоніни: Спробуйте знайти в інтернеті лист від 23.01.2015р. №13923/Т-102 Пенсійного фонду України до Федерації профспілок Украни. Там такий випадок чудово роз’яснено.
Коментувати
Дрожджаль Галина Орестівна
Галина.Я оформляю пенсію за віком.Працюю викладачем в державній музичній школі.Стаж більше 40 років.Чи маю право на грошову виплату 10 пенсій?Галина
Міша
Для Дрожджаль Галина Орестівна: маєте право. Якщо потрібна допомога, звертайтесь 0680572271 Михайло
Коментувати
надія
Вийшла на пенсію у 2008 році по чорнобильському. Продовжую працювати учителем до сьогоднішнього дня. Чи матиму я право на 10 пенсій, якщо розрахуюся в 2020 році?
Olena Yakovenko
21.05 2020виповнюється 54,5 років.Оформлюю пільгову пенсію(чорнобильська).Учитель.Чи маю право на виплату 10 пенсій.Стаж33роки
Алла
Працюю вчителем у школі. Педагогічний стаж 30 років 9 місяців. В червні буду оформляти пенсію за вислугу років. Чи маю право на виплату 10 пенсій?
Світлана
Виплата 10 пенсій виплачується тільки при призначенні пенсії за віком при наявності стажу вчителя для жінок 30 років для чоловіків 35 років. Заклад де ви працюєте має належати до державної або комунальної форми власності.
Коментувати
Парасковия
З січня 2020 року оформила пенсію за віком. Маю загального стажу 39 років. Страхового стажу - 15 років 4 місяці. Останні 14 років працювала вчитель.10 пенсій не отримала. Запитую: повинна була одержати чи ні?
Міша
Для Парасковия: якщо маєте 30 років педстажу, інших видів пенсій раніше не оформляли. Якщо необхідна допомога, звертайтесь 0680572271 Михайло.
Міша
Для Парасковия: якщо маєте 30 років педстажу, інших видів пенсій раніше не оформляли. Якщо необхідна допомога, звертайтесь 0680572271 Михайло.
Коментувати
Любов
Маю стаж педагогічний 40 років, до пенсії за віком 1рік і 13 днів, школу закривають. Чи отримаю 10 пенсій ? Як бути далі ? Чи можна буде щось отримати після ценру зайнятості?
Dgp
Для Любов: щось отримати? Можна роботу (вам мають пропонувати).
Коментувати
Шепель Олена Євгенівна
На пенсії за віком з квітня 2018 року. На час виходу на пенсію мала 40 років безперервного загального стажу, та 29 років 11 місяців педстажу. Продовжую робити в закладі освіти. Допомоги у розмірі 10 пенсій не отримала. Чи маю я право на таку допомогу?
наталія
Завтра я маю оформляти документи на пенсію по вислузі років, 25 років педагогічного стажу. Чи маю я право на 10 пенсій, працювала вчителем початкових класів
Іван
На пенсії за віком з вересня 2013 року.На час виходу на пенсію мав 34 роки безперервного педагогічного стажу. Допомоги у розмірі 10 пенсій не отримав. Сказали, що потрібно було ще рік допрацювати, потім йти на пенсію з виплатою допомоги. На даний час маю 40 років безперервного педагогічного стажу.Продовжую працювати. Чи маю я право на таку допомогу?
Михайло
Для Іван: Маєте право на 10 пенсій. Якщо потрібна допомога, звертайтеся 0680572271 адвокат Михайло.
Ольга
Для Михайло: Підкажіть, будь ласка, як я можу отримати пенсію по вислузі років через суд?.Спасибі.
Людмила
Для Михайло: чи у 2019 р. виплачують викладачам вишів одноразову грошову допомогу за с.37,п.12 шість посадових окладів?
Коментувати
888
Друзі! Проконсультуйте , будь ласка, чи дійсно відновлено пенсію за вислугу років при наявності 25-річного педстажу? І друге, чи зараховуються сюди роки навчання у педагогічному виші?
Ми лу ся
У 2011 р. оформила пенсію за вислугою років як учитель. Фактично продовжую працювати на цій же посаді до сих пір. Побула на пенсії 2 дня. З 01.09.2020 маю право вийти на пенсію за віком з 59,5 р. 1. Чи обов’язково писати заяву про перехід з одного виду пенсії на інший, чи краще заяву про призначення пенсії за віком. 2. Чи матиму право на грошову допомогу (матиму педстаж 36 р., загальний - 40 р.) 3. Чи буде збільшена пенсія на декілька % за більш пізній вихід на пенсію за віком.
777
Для Ми лу ся: Якщо Ви продовжуєте працювати, то отримуєте пенсію незаконно. для оформлення пенсії за вислугою рокім необхідно було звільнитись. Ви звільнились, побули 2 дні і повернулись. По суті - обманули державу. тепер самі розрулюйте, може пенсійний фонд, коли виявить порушення, заставить повернути виплачене раніше.
Ми лу ся
Ніхто ніякої пенсії не отримує, а лише за 2 дні. Дійсно на ці 2 дні я звільнилася, а потім знову влаштувалася. Якщо Ви не юрист, не потрібно коментувати. Мені потрібна фахова консультація, а не звинувачення.
777
Для Ми лу ся: То навіщо Ви всіх запутали самі?. Ви ж самі написали: "заяву про перехід з одного виду пенсії на інший". Аби перейти, треба бути на пенсії. Якщо Ви відмовились від пенсії, то тепер не "переходите" на іншу, а просто виходите на пенсію за віком. І матимете право на всі виплати, які відповідають вашій посаді та стажу роботи.
Коментувати
Галина
КУ прийняв рішення про право вчителів на пільгову пенсію (25 років педстажу), однак Пенсіний фонд не може нараховувати пенсії, бо нема схеми нарахування. Це насмішка над учителями? Чому рішення Конституційного суду не є обов’язковими до виконання?
Любов Ганчарик
А чому ж я цих 10 пенсій не отримала коли виходила на пенсію за віком у 2018 році?При стажі роботи у дошкільній освіті 33р.5м. на посаді вихователя,а потім завідувача я отримала відмову від пенсійного фонду,а пояснили вони це тим ,що декілька років я працювала у дитячому садку АТЗТ.Порадьте до кого можна звернутися? Яка різниця яка була форма власності? Роботу ж я виконувала педагогічна,а не працювала комбайнером чи на фермі.
Михайло
Для Любов Ганчарик: маєте право на отримання 10 пенсій. Якщо потрібна допомога, звертайтеся 0680572271 адвокат Михайло
Коментувати