Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Уже рыгать всем хочется от вашего мнимого патриотизма, заколебали.
cos
Верховна Рада та Президентська команда не розуміють, що крім патріотичного виховання, церкви та мови в країні є більш важливіші проблеми, які необхідно вирішувати- наприклад, припинення війни, підняття заробітних плат, зростання економіки, здешевлення цін на комунальні послуги та продукти харчування, заборона продажу землі та вирубка лісу.
Родион
Для cos: Всі зазначені Вами проблеми не можуть бути вирішені без подолання основної проблеми - тотальної корупції, одягнутої в вишиванку і шаровари.
cos
Для Родион: Так вишиванками відволікають людей від головних проблем в країні.
Коментувати
пролетарий
А ЭТО. КАК..? ЭТО ЧТОБЫ ПОГИБНУТЬ ЗА ЖЫДОВ, КОТОРЫЕ ПРИ ВЛАСТИ И ГРАБЯТ ИХ..? ИЛИ КАК...? жыды просто уссываются над баранами...
Любов
Салтыков-Щедрин: "На патриотизм стали напирать. Видимо, здорово проворовались". Класика - вічна!
Родион
Яке лицемірство! Дочка Гройсмана навчається в Лондоні, як і діти президента та інших "патріотів". Можновладці мають бізнес за кордоном, капітали в іноземних банках, дорогі маєтки по всьому світу. А народу залишили спотворений патріотизм: любіть нас хороших, бо Україна це - ми. Помиляєтесь, панове - народ прозріває.
Местный
Ну что, педагогическая беднота, ударим по патриотизму? Расскажем как родину надо любить, когда родина на вас кладёт?
Володимир
Ги-ги.
Елена
Пусть покажут пример, родину обкрадать перестанут для начала. А то учителя в школах пытаются высокие материи воспитывать а вокруг сплошное беззаконие.
Ed-Wault
Лучше бы детей учили, а не "патриотично воспитывали". Когда это издевательство на учениками прекратится?