Розвиваємо креативність: фантазуємо та малюємо

Практичні завдання, що допоможуть розвинути логічне мислення та творчі здібності дитини

Розвиваємо креативність: фантазуємо та малюємо

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям чотирнадцять розвивальних розмальовок та творчих завдань для розвитку навичок аналітичного та творчого мислення, кмітливості, креативності, уваги тощо.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню творчої особистості, прищепленню позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Що я люблю робити влітку? Це завдання допоможе дитині навчитись аналізувати та описувати, що їй подобається робити влітку.

Домалюй і розмалюй: завершуємо малюнки. Цей комплект з 8-ми завдань допоможе дитині розвинути навички малювання й сформувати уявлення про симетрію.

Вчимося описувати значення слів. Цей комплект завдань допоможе дитині навчитися пояснювати значення слів, розвинути навички письма й читання. Кожне з 9 завдань містить 2 слова. Дитині пропонується намалювати кожне слово, описати значення цих слів, скласти й записати з ними речення.

Намалюй зовнішність за словесними описами. Цей комплект завдань допоможе дитині навчитися розуміти словесні описи зовнішності й уявляти відповідні портрети, розвинути навички читання й малювання.

Випадкове малювання: створюємо малюнки з елементів. Цей комплект завдань спрямований на розвиток навичок малювання. Кожне з 8-ми завдань містить покрокову інструкцію малювання певної істоти або предмета, у якій є 6 варіантів зображення кожного елемента малюнка.

Фантазуємо та малюємо чудернацький потяг. Завдання допоможе дитині розвивати творчу уяву, допитливість, сміливість і гнучкість мислення. Дитині пропонується розглянути, що намалював художник, придумати та зобразити свій унікальний потяг.

Геометрія довкола нас: малюнки з фігур. Цей комплект завдань допоможе дитині вивчити назви основних геометричних фігур, навчитися малювати ці фігури та зрозуміти, де в навколишньому світі зустрічаються такі форми.

Малюємо та рекламуємо: придумуємо дизайн. Цей комплект допоможе дитині розвинути навички малювання та письма. Він містить 8 завдань, у кожному з яких дитині пропонується спочатку розмалювати готовий дизайн якогось продукту, а потім придумати та намалювати власний дизайн і написати рекламний текст про цей продукт.

Створюємо комікси: фантазуємо та малюємо. Цей комплект завдань допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Комплект містить 8 сюжетів, представлених малюнками.

Дивовижний ліс. Малюємо дерева. Це завдання допоможе дитині розвивати асоціативне мислення у процесі художньо-творчої діяльності, формувати екологічну культуру. Дитині пропонується розмалювати малюнки, домалювати дерева, придумати та розмалювати візерунки на їхніх кронах.

Знайди та розмалюй: тренуємо увагу. Цей комплект завдань допоможе дитині стати більш уважною, а також пригадати деякі назви тварин, птахів, транспортних засобів, а також фруктів й овочів.

Геометричні візерунки: створюємо орнаменти. Цей комплект завдань допоможе дитині вивчити назви основних геометричних фігур, навчитися їх малювати та складати з них візерунки.

Геометричні малюнки: малюємо фігури. Цей комплект завдань допоможе дитині вивчити назви основних геометричних фігур, навчитися малювати ці фігури та зрозуміти, які об’єкти навколишнього світу мають такі форми.

Веселі плями (фантазійна розмальовка). Цей комплект завдань допоможе дитині розвинути образне мислення, а також розширити уявлення про способи малювання. Комплект містить 8 завдань, у кожному з яких є дві плями (зафарбована та незафарбована), які потрібно перетворити на завершені малюнки, домалювавши деталі.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
19.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів