Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учителька
Геній українського народу Т.Г.Шевченко дав корисну пораду: "І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь". Чому ж не робимо цього? До яких пір ми будемо НЕ ПОВАЖАТИ себе ? У Польщі, Великій Британії, Канаді, Фінляндії, Норвегії, Австралії, Прибалтиці - розумники. Та чомусь ці розумники "полюють" на наших учнів.А ми ще пишаємося тим, що діти навчаються за кордоном. І ніхто їх там навчати рідної мови не буде. Бо не потрібні їм сильні та розумні країни-сусіди. Їм потрібні манкурти (якщо не знаєте хто це, прочитайте Чінгіза Айтматова). А наші так звані "патріоти" їм у цьому допоможуть.
учителька
Геній українського народу Т.Г.Шевченко дав корисну пораду: "І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь". Чому ж не робимо цього? До яких пір ми не будемо поважати себе ? У Польщі, Великій Британії, Канаді, Фінляндії, Норвегії, Австралії, Прибалтиці - розумники. Та чомусь ці розумники "полюють" на наших учнів.А ми ще пишаємося тим, що діти навчаються за кордоном. І ніхто їх там навчати рідної мови не буде. Бо не потрібні їм сильні та розумні країни-сусіди. Їм потрібні манкурти (якщо не знаєте хто це, прочитайте Чінгіза Айтматова). А наші так звані "патріоти" їм у цьому допоможуть.
Олена Василівна
Ви це серйозно? Інтегруємо українську мову - і всі проблеми зникнуть? Та наробите ще більше проблем! Автор статті дійсно думає, що в школах таке примітизоване викладання предметів? Що за маячня написана? І так безапеляційно, ніби уже все вирішено. Я в шоці! Хочте змін, то робіть їх там, де вони потрібні. Гроші витратите на підготовку вчителів для інтегрованого курсі, а є скільки питань, на які ці гроші потрібно використати! Прийміть закон, щоб у кожній школі має бути обов’язковий душ, який потрібно приймати після уроків фізкультури. Учні дуже перквантажені! Так забороніть усі ті платні умовно добровільні конкурси Кінгуру, Соняшник, Санвлавер, Колосок. Робіть зміни там, де вони потрібні!
Ірина
Шановні! Поясніть мені, чому зараз вчепились за інтеграцію саме української мови та літератури - української й зарубіжної? Чому б не інтегрувати тоді алгебру, геометрію та інформатики - адже це точні науки. Або ж біологію, екологію, фізику та хімію - природничі науки. Англійську, німецьку, французьку, російську мови інтегруємо до предмету ІНОЗЕМНА МОВА. До того ж можна, наслідуючи думку подібних "науковців", взагалі поєднати УСІ шкільні предмети в один - ШКОЛА. І це поверне нас до часів, коли освіта була примітивною, а дітей навчав один вчитель - спеціаліст "широкого" профілю. На цьому не зупинимось: закриємо всі спеціальні факультети в педунверситетах, залишивши один - ШКІЛЬНИЙ УЧИТЕЛЬ. І будемо ростити й навчати покоління примітивних та обмежених громадян із знаннями "широкого" профілю. Які знають все зразу й нічого взагалі. Не можна інтегрувати навчальні предмети, які вже роками виділеніі в окремі! Це поступово призведе до нівелювання освіти як такої та деградування нації.
Наталія
Якщо для автора література - то переказування сюжетів, то ... його до школи не можна пускати... а мова розмовна інтегрується суспільством, а не школою.
Наталія
Якщо для автора література - то переказування сюжетів, то ... його до школи не можна пускати... а мова розмовна інтегрується суспільством, а не школою.
Alimduyl
A хтось зважив на те, що понад 1000 осіб уже висловили свою думку проти інтеграції? Чи думки людей взагалі не мають жодного значення?
Світлана
А на уроках літератури, до речі, діти не переказують сюжет, як переконує автор статті, а саме спілкуються, висловлюють свої думки і почуття, обмінюються враженнями УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. А ще збагачують свій духовний світ кращими зразками світової літератури, вчаться самостійно мислити та інтерпретувати.Напевно,ці вміння юним українцям не дуже потрібні, на думку автора
Сидоренко
Що ж ми бездумно копіюємо все з Польщі? Там же вивчення гуманітарних предметів набагато гірше, ніж в Україні. Це їм треба у нас запозичувати. Схаменіться! Не знищуцте все найкраще!
ОЛЕНА
Це практично доведено, що після інтеграції иови діти заговорять українською? Що за безглузді інновації передбачаються в нашій освіті?! Хто ж створює такі недолугі Стандарти?