Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель Гройсмана і його банди.
Може Гройсману і всі тим по 3200,а вчителю який їх навчив і був у їхні шкільні роки наставником ту заробітну плату,яко отримують о ці дармоїди.
Кузьміч
Для вчитель Гройсмана і його банди.: І чого я не вівчився на Гройсмана або Ахметова?
Коментувати
вчитель
А більшої дурості Гройсман придумати не міг? Чи він не знає, що суд визнав необхідність встановити планку першого тарифного розряду на рівні мінімальної зарплати? А то вийде, що перші 15 тарифних розрядів будуть отримувати мінімалку. З якої ж тоді причини 24 тарифний розряд, до якого належить посада Гройсмана, має отримувати десятки тисяч?
Don
Для вчитель: Справа в тому, що своєю постановою КМ відв’язав тарифні розряди від мінімалки. Тепер техпрацівник буде отримувати більше за вчителя. Перший тарифний розряд єдиної тарифної сітки у розмірі 1600 грн. Це означає, що підвищення зарплати учителя не залежить від мінімальної зарплати, а від тарифного розряду, тобто, підвищення буде від 1600 гр. Тож, техпрацівник буде отримувати 3200, а учитель з вищою категорією на два розряди вище - з 12-го - 2512 гр. підніметься до 14-го - 2868 гр.
ВИКЛАДАЧ
Вища категорія:1600 грн(оклад 1 розряду ) х 2.42 (коефіцент 14 розряду)=3872 грн
До вчителя
Ви попрацюйте оди день техробітником, а потім говоріть, що техробітник буде получати 3200. І нехай прийде той час, що всі будуть платити податок, а якщо ні будуть сидіти. І прикриється лавка 50-100 грн за годину занятть з учнями.
Коментувати
Местный
Главное, что овощи поверили и теперь ждут обещанное.
Галичанка
Підвищення зарплати? Це було б чудово! Але чому вчителі отримають за жовтень лише 23%?
Сергей Лимонов
Для Галичанка: бракує коштів
протестую
Тут хоча б за вересень віддали (Сумська область, Шосткинський район)
Коментувати
Что да, то да
О какой справедливости идёт речь? " Відв’язати мінімальну заробітну плату від нарахувань на заробітну плату"!!! Надо было б уже сказать иначе :"Чтоб привязать минимальную зарплату к зарплате учителей и врачей." Волнуетесь о судьях, так у нас есть слово " кроме". Привяжите минималку к зарплате всех, КРОМЕ судей, депутатов, министров и др. Я думаю и этого учителю не хватит, чтоб задекларировать 2,4 млн грн, 870 тыс. долл., 460 тыс. eвро, 2 домa и 9 чaсов.
Накипелов
Курс долара в три рази стрибнув. Зарплата вчителя повинна бути прив’язаною до курсу долара. А недополітики (нардепи, кабмін, депаатаменти) поки в країні війна, нехай працють на громадських засадах. Лише тоді ми виграємо війну!!!
Кузьміч
Для Накипелов: Це ж скільки тепер буде коштувати долар?
Шиншилла
Очень правильный вопрос.
Коментувати
Накипелов
Депутатам планують підняти до 32 250 грн. за те що сесії прогулюють і кнопкодавлять. Це при тому, що пеньок Гнойман, тікаючи з зРади вже підняв оклад народного собаки з 6 до 17,5 тис. грн... А той факт, що прибиральниця буде отримувати від випускника вузу, нікого не хвилює... Ось така політика імбецильного ПРодажного кабінету міністрів!!! Реванш рИгіАналів...
Hlib
Мінімальну зарплату підвищать до 3200, а тарифний розряд єдиної тарифної сітки у розмірі 1600 грн. Це означає, що підвищення зарплати учителя не залежить від мінімальної зарплати, а від тарифного розряду, тобто, підвищення буде від 1600 гр. Тож, техпрацівник буде отримувати 3200, а учитель з вищою категорією на два розряди вище - з 12-го - 2512 гр. підніметься до 14-го - 2868 гр. Весело!
Тетяна
Для Hlib: Повністю згодна!!!!
Прикольно
вывод - бросаем школы и устраиваемся уборщицами...ответственности никакой...после работы - о работе не думаешь, готовиться не надо и главное - никому ничего н е д о л ж ен...
Vera Rouz
Згодна на 200%.Прибиральниця -це зарплата гарна+ Ніякої відповідальності+приробіток(за миття кабінетів діти платять гроші) = набагато більше ніж вчитель вищої категорії(про молодих вчителів помовчимо).Висновок: Хто залишиться у школі"?-Дорослі" вчителі , бо в такому віці міняти професію важко. Буде професія вчителя престижною? -НІ. Підуть діти вчитись на педагогів? -НІ. СУМНО!!!
Коментувати
учителька
у 90-х ми вже були всі,без винятку, мільйонерами,але бідними людьми. Треба урегулювати тарифи та ціни,щоб кожен відчував себе,перш за все, людиною, а не піддослідним експонатом влади на виживання.
Юрій
Немає, немає, то оберемками....У на с вроді грошей не було, а де вони взялися???? Ніколи не бачив ніякої логіки в діях нашого уряду. Таке одномоментне підняття заробітної плати призведе лише до росту цін, та падінню гривні.Росту ж економіки немає...
Оксана
Популі́зм (лат. populus — народ) — політика або риторика, яка апелює до простих народних мас, їхніх надій, страхів, незадоволення життям, і ґрунтується на протиставленні інтересів широких мас населення інтересам еліти.
Валерій
Таке рішення - ще один крок до знищення шкільної освіти. Внаслідок підвищення мінімальної заробітної плати без змін у Єдиніій тарифній сітці прибиральниця або сторож у школі будуть отримувати більшу зарплату ніж молодий учитель з магістерським дипломом! Хто на таких умовах буде йти працювати?
Ухожу в сторожа!
Для Валерій: 100%
Коментувати
Українська вчителька
Обіцянка-цяцянка!!! Вже кричали про підвищення зарплати вчителям, тільки щось того підвищення немає! Підвищуються ціни в магазинах, комунальні платижі і зарплати чиновників і депутатів! А для бюджетників, як завжди, грошей не хватило! Ці казочки розповідаються, щоб люди не виходили на протест 1 листопада-оце і вся правда! Вони зараз поговорять, а потім скажуть, що немає коштів! Чи перший раз так дурять людей? Скільки вже можна на ті граблі наступати?
Прикольно
Для Українська вчителька: 100% - бояться протестов... яйца по 26 грн уже!!! Цены на продукты - бешенные! Коммуналка - вообще отдельная тема!!!
Коментувати