Акція до 1-го вересня «Благодійність замість квітів»

Приєднуйтесь до акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих дітей

Акція до 1-го вересня «Благодійність замість квітів»

Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини запрошують освітян і батьків приєднатись до Другої щорічної благодійної акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

У рамках проведення акції ми пропонуємо вчителям шкіл та вихователям дитячих садків відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на власній сторінці у соціальній мережі, шкільному стенді або сайті школи.

У той же час ми пропонуємо батькам школярів та дошкільників підтримати акцію та замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

Акція «Благодійність замість квітів» проводиться другий рік поспіль. Минулого року вчителями, вихователями та батьками було зібрано 178 000 гривень, що були витрачені на придбання ліків хворим дітям (звіт про використання коштів).

Організатори акції: Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини. Усі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду Таблеточки.

Квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім'ї на краще.

Дізнатись більше про акцію, зробити благодійний внесок та роздрукувати сертифікат можна онлайн.

Взяти участь в акції

Міжнародний благодійний фонд Таблеточки захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні. Детальніше на сайті www.tabletochki.org.

Сайт Розвиток дитини є інтернет-ресурсом, що створений задля допомоги батькам, вихователям та вчителям у навчанні дітей. Матеріали сайту мають як інформаційну, так і практичну складову. На сайті розміщуються статті, практичні та творчі завдання для дітей, а також інші матеріали для розвитку дитини.

Телефони для довідок: 067 464-87-74, 044 200-28-38.

Сюжет 5 каналу про проведення акції у минулому році в одній зі столичних шкіл

Освіта.ua
28.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
алла
У моєї доньки була класна керівниця, яка відчитувала дітей за недостатньо гарні квіти. Буцім-то їй нема з чого керівництву вибрати. І квіти були - не айстри, а троянди. Ви скажете, що то одиничний випадок, а я - що в кожній школі такі є, і не поодинці. Тому я б не просто агітувала не приносити квіти, я би зоборонила це робити, щоб жодна така "вчителька" не наносила моральну травму дітям
Методист
Робимо висновок про роботу Міністерства охорони здоровя і про повагу в суспільстві до вчителя! Ось Вам і уся Концепція "Нової української школи".
методист
А я не верю этим фондам. Кто видел их отчеты? Помогать надо конкретному ребенку. Без посредников.
Оксана
Наші діти 1 класу минулого року за пропозицією класного керівника підтримали дану акцію. Оскільки без квітів свято 1 вересня не було б святом, діткам купили по 1 троянді, і повірте у вчителя був величезний красивий букет з 37 троянд. Крім того, всіх дітей було видно на фото та відео, оскільки маленьких першокласників зазвичай не видно за великими букетами. Тому кожний робить свій вибір і участь у зазначеній акції зовсім не говорить про неповагу до вчителя.
Міністра
ось правда з вузів: http://studlab.com/news/chto_proiskhodit_v_ukrainskikh_universitetakh/2017-08-28-1144
Родион
Чому на лікування тяжкохворих дітей держава не знаходить коштів, а на надумане і часто примусове "оздоровлення" в пришкільних таборах гроші є ? А чи не провести акцію "Благодійність замість "оздоровлення" на асфальті"? А як же тендери на харчування з відкатами в кишені освітянських хапуг? Це вже не якісь там квіточки.
Сергій
А в мене ще одна "цікава" ідея. А чому б не запропонувати вчителям працювати взагалі без зарплати? А ще краще — щоб вчителі ще платили державі за те, що їм дозволять працювати в школі :-)
кей
Акції підняття престижу педагога: "Плюнь на вчителя", "Не вітайся з вчителями, вітайся з держслужбовцями", "Купуй готові домашні завдання в магазинах - не дай вчителю навчити тебе!".
Вчителька
Повністю підтримую ідею, щоб діти не дарували квіти вчителю. Але в такому разі 1-го вересня керівники району вручать кожній вчительці гарний букет. В першу чергу як жінці. А по друге, як самовідданому фахівцю, кожен з яких робить своєю працею набагато більше для району і міста, ніж всі чиновники вкупі взяті.
Stiv
Для Вчителька: Только цветы? А подарки за 20-50 ЕВРО директору?
Коментувати
Ольга
Если посчитать деньги за все букеты, которые получит учитель 1 сентября от учеников, не пойдут в сравнение со стоимостью даже одного букета цветов, который дарят в Верховной Раде депутату, поздравляя с днем рождения. Депутатам можно принимать цветы, а учителям - нельзя?
Вікторія
Для Ольга: Давайте почнемо з себе: невже відмовитися від букетів на користь життя маленької людини це така вже жертва?!
Коментувати
Vlad
Статистика збагачення онкохапуг свідчить не на користь цієї акції. Дітей потрібно лікувати безоплатно, як і вчити!
Орися
Я повністю підтримую акцію як вчитель. Дітей треба лікувати
1
Для Орися: Чтоб не мелочиться, сдайте сразу всю свою зарплату, ведь "Дітей треба лікувати"
DR
Мова йде не про зарплату, а про квіти викинуті наступного дня, або декілька десятків гривень здатних врятувати чиєсь життя...
1
Для DR: Мова йде про те, щоб вчителя принизити, щоб він почувався корупціонером навіть за отриманий букет. Щоб особливо ретиві керівники почали вимагати від учителів учнівські сертифікати благодійників для чергової звітності. Мова йде про показ вчителю, що він ніхто і ніщо, і не має права ні на повагу, ні на подяку. Мова йде про те, що тільки вчитель, а аж ніяк не лікар чи міністр, повинен відмовитися від усього заради чогось або когось, повинен бути альтруїстом, якому нічого не потрібно (показувати приклад). А значить не потрібна і зарплата, бо як на свою зарплату можна купувати щось для задоволення своїх миттєвих потреб, коли "Дітей треба лікувати"
Коментувати
Sergik
1 вересня - день знань, а до чого тут хворі діти? Мухи окремо, котлети окремо... Так, хворим дітям слід допомагати, але це абсурд...
Родион
Нещодавно на так званому святі "День міста", коли мерія пукала феєрверками на десятки тисяч бюджетних гривень, мені пригадались і онкохворі діти, і дороги, і війна.
Вчитель
Для Родион: Чудово сказано.
Ольга
Клас!
Коментувати
1
Дубль два! Статью перепостили с прошлого года, чтобы опять действовать на нервы своими акциями с показушным дарением сертификатов благодетеля. Просто дурдом на проводе
Вікторія
Для 1: кожний такий дарунок - це життя дитини
Коментувати
Вадим Петриченко
От до теми: http://viktgromvadpet.blogspot.com/search/label/%D0%9F3 Я ще не встиг прочитати всі коменти, але думаю не завадить побачити і ту публікацію пана Віктора. В більш широкому контексті проблеми.
Уж
А почему не акция - не поедь депутат ( слуга народа) отдыхать за границу, а отдай часть своей зарплаты больным детям???? Или судья не возьми взятку- поделись с нуждающими???? Вот тот, кто акцию к 1 сентябрю придумал...просто как- то не стыдно...хоть иногда головой думали...И дело же не в цветах, а в отношении к учителям, детям, школе...Да кто хочет, тот и сдаст и поможет. Я помню сколько учились, столько денег и сдавали на детей , заболевших этой страшной болезнью. Школа делала ярмарки , ставила урны с просьбой, выигрывала какие- то конкурсы, чтобы перечислить деньги. И почему- то не обращалась ни к правительству, ни к непонятному фонду..
Світлана
А хто сказав, що діти обов’язково приходять до школи з квітами? Зараз батьки не схильні до купівлі букетів, які (чого гріха приховувати) часто на другий же день викидаються на смітник. То вчитель має сказати, щоб несли не квіти, а гроші - так батьки взагалі, може, й не збиралися нести квіти? Вчитель знову буде мати вигляд збирача якихось коштів, хоча б і на найблагодійнішу справу. Я не буду батькам казати: "Гроші замість квітів", усі обізнані щодо акції (новини читають) - захочуть самі допоможуть хворим діткам.
Учитель
Для Світлана: Абсолютно поддерживаю! Не должен учитель вообще заикаться об этом. Это и родителей ставит в дурацкое положение: вы цветы или сертификат принесли? Каждый сам решает. К слову, недавно был юбилей у подруги: ресторан, 30 человек гостей и ни одного букета! Не приятно как-то...
Коментувати
Сонце
Дістали вже з цими акціями 1 вересня!!!! Де благодійні акції наших міністрів, депутатів? Чому вчитель є наріжним каменем чи навіть кісткою у горлі за букет квітів? Панство схаменіться і не робіть посміховиська з нас!
Тетяна Кіба
А чим завинили продавці, реалізатори та вирощувачі квітів?) А якщо серйозно, то в країні, де крадуть мільярди, збирати кошти з вчительських букетів - це абсурдно.