Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Виступ Л.Гриневич на нараді-конференції досить чітко вималював шляхи розвитку освіти у державі.
Олекса Позняк
Для Ірина: Титанік української освіти рухається правильним курсом:))))
Коментувати
люся
за курси в закарпатському іппо вже треба платити 500 гривнів на дарунок викладачам. а крім того продавати книги бо це частинка їхз бізнесу. наступного разу пані ліля пришлю вам усі ті книги шо мені продасть методист ужгородський бо сопкова каже шо вона не при ділах
qqq
Зверніть увагу на трансляцію на https://www.youtube.com/watch?v=kzhZ2kx0ZKE На 1:19:14 на слайді "8-м ключових компетентностей" у п. 6 красується термін "дЕтиноцентризм". Ще є питання?
Оксана
дЕцентралізація, дЕтиноцентризм... Яка різниця, побільше "розумних" слів, головне з яких "компетентності", і ось учитель вже нижче плінтуса, хоча, що там нижче цього дна може бути?!
qqq
Правильно - "дитиноцентризм". У тексті концепції, що завантажується за посиланням з статті, написано правильно, а на слайді презентації, що демонструється на всю країну, можна і з помилкою написати. Міністерству все можна.
Коментувати
Местный
Пока педагог не будет получать достойную оплату своего труда - никакие концепции воплощаться в жизнь и работать не будут!!! И пока учителю не дадут развиваться, а не петь дифирамбы этим и подобным "новаторам" и лизать им пятую точку, толку от этого образования не будет. Голодному и одетому в разное поношенное"лахміття" педагогу будет наср... в общем без разницы на концепции.
Іван
Слухав Грневич на селекторній конфренціі.мабуть формат не дав можливості чітко описати інноваціі,та й сусідство віцешефів мабуть сковувало... Прочитавши концепцію,голосую двома руками за. Якісна робота,революційне бачення. Дай Боже реалізувати,щоб не сталось так,як з реформаціями Кременя. Вже тоді все було чітко розписано,однак вибори все перекреслили,популізм переміг. Пані Міністр- вперед. Прогресивне вчительство Вас підтримає,але буде важко,бо дуже вже багато тих,хто нічого не хоче і буде вставляти палички в колеса.
Олекса Позняк
Для Іван: коли розженуть районо тоді учитель повірить у реформи
Vlad
Не тільки рай- та міськво, а ще й директорів-самодурів, які вимагають від вчителя тільки одного - ОЦІНКИ, а знання не головне. І оцінки вчитель повинен ставити з урахуванням прізвища учня. Є й такі факти: випускники цього року нагороджені золотими медалями, а у таблиці УЦОЯО за результатами ЗНО/ДПА 0% учнів, які склали ДПА на високому рівні!!!
Олекса Позняк
Для Vlad: правильно.Директор рабовласник, учителы раби...
Коментувати
Ольга
Все, що нове сприймається з агресією. Дуже прикро, що у наших вчителів таке консервативне мислення. А може вже досить жити поглядами ХІХ століття? Сама вчитель і хочу працювати по-новому, а не "чітко виконувати ленінські совкові" пережитки. Чомусь лікуватися хочемо за ноаітніми технологіями, їздити на сучасних авто, одягатися за останнім писком моди, відпочтвати за кордоном, а дітей муштрувати як сто років тому. І досить писати на Гриневич бруд і своє "фе". Спробуйте самі спочатку запропонувати нове і продуктивне в освіті. За компетенції мовчу. Бо цього слова багато вчителів бояться як чорт ладану. А знаєте чому? Тому що треба самому змінюватись. А це теж тяжка праця.
Іваніван
Для Ольга: підтримую.
Оксана
Для Ольга: Той, хто насправді хоче працювати "по-новому" чи просто на совість, не чекає поки прийде новий "лєнін" або міністр і дасть чіткі вказівки ЯК це робити. І про тяжку працю - за неї повинна бути відповідна винагорода, а не лише одні слова: ви повинні, мусите.
Мирослава
Для Ольга:" За компетенції мовчу. Бо цього слова багато вчителів бояться як чорт ладану." Звідки Ви зробили такий висновок ??? Років 10, це точно, ми працюємо за компетентнісним ,особисто-орієнтованим підходом. ЦЕ ВСЕ НЕ НОВЕ!!!!
Коментувати
«Вчитися по-новому»
Невже не помітили: у початковій школі стільки «нового» від Гриневич: писатимуть учні олівцями; вчителі не повинні (!?) виправляти помилки, щоб діти не нервували. Розвивати швидкість читання вже немає потреби; таблицю множення вчити не потрібно; вчити писати іноземною мовою – неможна, бо діти маленькі, ( а для чого тоді ввели іноземну у початковій ?!). І взагалі вчителі на усіх уроках тепер повинні гратися з учнями цілих 2 роки! Ото вже буде навчання! А потім з 3-го року навчання – початок початкової школи і через 2 роки - у 5 клас середньої школи!
Anna
Для «Вчитися по-новому»: да чего вы злитесь? вам же халява, проверять ничего не надо, оценки ставить тоже, требовать со всех табличку умножения тоже не надо. Как для учителя в плане напряга все шикарно.
глупый ребёнок
Для Anna: именно так и считает. Умный поймёт, тчо при таком раскладе детей НАУЧИТЬ невозможно... В принципе...
Коментувати
Голосzнарода
Та що там в тій концепції нового для вчителя, який добросовісно і чесно виконував свою роботу, - все по старому.
якарадість
Скоро серпневі конференції. Будемо дружним хором співати діфірамби новій концепції і славити неперевершену мудрість нашої Міністерки. А райво ніхто не розжене: хто ж буде диригувати дружним учительським хором?
Олена
Для якарадість: Чого не розженуть? У нас вже все,тепер тiльки мiський департамент. Розпочнемо рiк без райано! Одеса.
Родителька
Ой, прямо разогнали! Все на месте как сидели, так и сидят, просто было районо, а стал территориальный отдел образования. Все инспекторы и методисты на месте, только методисты перешли под горметодцентр. Так что встречайте новый учебный год со старой компанией!
Коментувати
трактор в полі дир дир дир
Я там не прочитав головного. Через скільки часу ця нова концепція буде замінена новішою, ще більш прогресивнішою, ну я так думаю, скаже новий міністр)))
007
Для трактор в полі дир дир дир: Да пока в обезьяну не превратятся обратно, до тех пор и будет
Коментувати
Овод
Скільуи змінилося міністрів освіти майже стількі ж змінилося й концепцій розвитку освіти.На моя думку за освітян намагався дбати лише Ніколаєнко, а реформу освіти зміг розпочати та впровадити лише Кремінь, а всі інші лише бла-бла
Вчителька
Для Овод: Повністю підтримую!
Коментувати
Vector
Моя думка така: жодна концепція не подіє доти, доки не буде мотивації. Мотивації учнів, батьків, вчителів. Задайтеся таким питанням, навіщо вчитися? Якщо у Європі на це питання існує однозначна відповідь, то в Україні, на жаль, відповісти неможливо взагалі. Державна політика є така, що освіта не варта НІЧОГО, варто лише глянути на масову безробітність серед молодих людей з вищою освітою. Учні не вчитимуться поки на це питання не буде знайдена відповідь. Мотивація вчителя - гідні умови жити і навчати. Пригадую нещодавну статтю пані міністра про "вихолощення кадрів в освіті". Хто буде реалізовувати ці концепцій і головне, навіщо? Звичайно, в підході до освіти є маса проблем, однак таким чином, на мою думку, їх не вирішити.
доворожкинеходи
1961 рік"Нинішнє покоління радянських людей житиме при комунізмі! " І де те Місто Сонця? Пані Міністерко, вчіть історію. На всякі реформи і новації потрібні ГРОШИКИ. І І хто Вам їх дасть? Чи думаєте, що знайдете мільйони голодранців-ентузіастів вчителів, які "задрав штани" побіжать втілювати в житття Вашу випещену концепцію?
Віравкраще
А як же наповнюваність класів? чи реально навчити за їх "концепцією" 30-35 дітей за 30 хв уроку в 1 класі?
Лариса
Для Віравкраще: вони будуть ГРАТИСЯ 2 роки. Уявіть - 30 учнів і всі граються.
Коментувати
Артем
Самая большая глупость заключается в том, что эту реформу будут делать больше 12 лет, а там, как говорится, или ишак сдохнет или уж точно не будет Гриневич, так что ни перед кем не надо будет отчитываться.
труд
Для Артем: Скільки реформ, доктрин, концепцій вже пережили , а толку 0. Про, що можна говорити коли нема підручників, харчування для молодших школярів, стипендій студентам.
Коментувати
Справедливо
Прочитав цю "концепцію", особливо цікавив розділ про почат.освіту(бо внук йде до школи через 2 роки)!Мій висновок-"нісенітниця", сліпе наслідування гірших зразків зах.освіти! Досить мусолити школи! Краще станьте обличчям до їх проблем!
Учитель
Для Справедливо: Учитель: підтримую Вас щодо думки про сліпе насліудування зразків західної освіти. Чи ж не вміємо творити свого? Ні, вміємо, однак того , хто міг би реально щось робити 1) не допустять (бо що ж робитиме ота вся "еліта" освітянська: кандидати, доктори.....і т.д.); 2) навряд чи хтось там, наверху, зацікавлений у тому , щоб українська дитина здобувала якісну освіту ....Можна ще наводити приклади....
Коментувати
олена
А смысл? Какой всесторонне развитый новатор ( даже если все сказанное воплотить в жизнь, что само по себе сомнительно) и человек,максимально раскрывающий свои способности, если материальные вложения в науку и промышленность равны нулю?
Марина
Це називається "Багато плануємо,але мало НОРМАЛЬНОГО робимо!"