Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вiктор
Рубати сокирою дерево освiти-це ми завжди готовi, а от пообрiзати непотрiбнi гiлочки та гусiнь повиганятидуху не хватае.Вони ж бо рiднiшi.
Голосzнарода
Хоча якщо правду говорити, то в занепаді сільських шкіл та низькій якості освіти в них винні безапосередньо начальники районо та їх почет, які тільки лопатою собі блага загребали, а на ремонт і матеріальне забезпечення шкіл нічого не виділяли десятиліттями, більше того розвели справжній феодалізм в школах, бо всі робочі місця лише продавали та продають за тисячі доларів, найбільша драма в тому, що кожен мешканець села добре знає, скільки коштує посада вчителя в його школі. Бюрократизм та хабарництво довели сільські школи до катастрофічного знецінення їх освітніх послуг та позбавили населення села взагалі доступу а може вже й і права на освіту. Те, що зараз відбувається із сільськими школами, важливий історичний етап, який вдало демонструє занепад неофеодального ладу в Україні.
Анна
Для Голосzнарода: працюю в сільській школі Дніпропетровщини. Педагогів катастрофічно не вистачає. Директор щороку подає вакансії в райво, проте спеціалістів в нашій області не вистачає. Випускники педВНЗ в школу йдуть в крайньому випадку, а при нагоді тікають туди, де більше платять. Адміністрація школи виманює молодь зі шкіл сусідніх сіл. Тому, шановний, не пишіть дурниць про начебто ласі місця в школі, які ще й хтось продає. Або не узагальнюйте.
Мирослава
Для Голосzнарода: Не смішіть людей !!!!! Підтримую Анну на всі 10000% Просто НЕМАЄ КОМУ ПРОДАВАТИ ПОСАДИ, Як би не пенсіонери ,то не було б кому працювати!!!
Голосzнарода
Для Анна: Усвідомте нарешті ж, що Ваша брехня і подібних до Вас вчительок, прикупивших робоче місце в сільській школі, є одним із важливих факторів, які позбавлять цілі покоління селян України доступу до освітніх послуг.
Коментувати
Голосzнарода
Колись одним махом закрили колгоспи і не подивились на сільських мешканців, - в результаті чого останні були позбавлені конституційного права на працю, а гривня із 2,5 за долар впала до 4,5 за долар, бо така ефективна реформа була. Зараз закривають сільські школи, щоб позбавити мешканців села конституційного права на освіту, - чим це обернеться для країни до кінця ще не зрозуміло, хоча сільські діти мають хороше здоров’я, так що з них вийдуть чудові донори для трансплантації органів іноземцям ...
так
следует не опорные школы создавать для сельских детей.Следует создавать старшие школы.Эти да, эти следует делать в районных центрах, или рядомнаходящихся городах. Принцип такой- в райцентре, в городе создаются школы для старшеклассников, в которые их принимают по результатам ЗНО после 9 класса. И для сельских детей организовывать общежития. ЭТО выход. К тому же У-Ч-И-Т-Ь-С-Я будут дети, которые способны к обучению и ИМЕЮТ базовые знания для этого.
доворожкинеходи
Пані Міністерко! Ви пробували цікавитись долею навчання дітей в тих селах, де вже позакривали школи? Так от, нерідко,то автобус зламався, то солярки немає, то негода, то водій захворів- і блудять ці діти як неприкаяні, нікому до них немає діла. Яка тут якість знань! А ви все "повітряні замки" творите. Спустіться на землю! Це не реформи, а дійсно якмйсь геноцид сільських жителів!
Не дратуйте мене
Для доворожкинеходи: Якщо негода то таки так, пані Міністерка винувата. І якщо водій захворів, то вона повинна приїхати і особисто проконтролювати вживання пілюль паном водієм.
она министр
Для Не дратуйте мене:или так, тётка на базаре?Мышление как у тётки, зарплата как у министра.
Коментувати
Олена
Не думаю, що опорні школи - це панацея для сільських дітей. Скоріше за все проблема все ж таки соціальна, адже в містах вищі зарплати і батьки можуть собі дозволити наймати репетиторів для підготовки до ЗНО, крім того ще і широкий вибір підготовчих курсів. А де сільським дітям взяти грошей для репетиторів і курсів?
ха-ха-ха
Пані міністерко! А чому ви не покажете як приклад Івано-Франківську МІСЬКУ школу №28, в якій понад 57% провалили ЗНО з математики, а ще майже 29% не набрали і 120 балів. Та вона багатьом сільським школам і в підметки не годиться.
Анна
Для ха-ха-ха: чи, навпаки, гляньте на результати Миколаївської СШ 1 Діпропетровського району, де лише одна дитина і з одного предмету не пройшла пороговий бал.
Anna
вам говорят статистику по стране а вы приводите в пример одну единственную городскую школу. А у меня в классе (городская школа) 3 человека сдало ЗНО по математике на 200 и никто в школе (90 человек выпускников) не провалил ЗНО и к репетитору по математике ни один из этих выпускников не ходил. И что??. Это одна школа на огромную страну. 100% найдется сельская школа хуже школы №28 о которой вы говорите.
ха-ха-ха
Для Anna: Тоді наведу вам інший приклад: кілька років тому у Сваричівській сільській школі Рожнятівського району теж зразу три випускники отримали за ЗНО з математики 200 балів. То ж, мабуть, справа не у сільських та міських школах.
Коментувати
Мама
Шановні, не викидайте гроші на опорні , це не вирішить проблему, чому шукають корінь зла в учителеві?Чому не акцентують увагу на дитину? На рівень життя в селі? Чим займаються батьки в селі, щоб сім’ я не вимерла з голоду і не замерзла, а на останню копійку придбати " пластмасову" учнівську форму дитині та зошит, замість того ,щоб виділити час для вивчення уроків.Люди, та ж з дітьми треба і дома займаться . А сільським батькам просто ніколи за п’ ятьма коровами, сіном, свиньми, індиками.....і огородом в 1 га.Це новина? Неправда? Міські батьки прийшли додому і вільний час присвячують дитині, ні то наймуть репетитора.Чи не так?Чому не бачимо проблеми вимираючого села, де дохід в сім’ і тільки такий, де встають з зіркою на небі і лягають з зіркою.
Тарас
Дуже прикро що в нинішній ситуації в державі у нас починається поділ на сільських і міських дітей. Читайте Т.Г.Шевченка - Село неначе почорніло і люди наче подуріли ....До цього ми йдем. В селі нема роботи, зарплати і звичайно перспективи...
родитель
В последних выступлениях министра только и слышим грязь в адрес сельских школ. А всем ли детям надо ЗНО, если они решили получить рабочую профессию? Нашли повод уничтожить сельские школы. Реформы министерства- продажа новых билетов в старый,ржавый, разбитый вагон. А куда смотрит управление образования, что учитель физкультуры читает ин.яз.? Однако странно!
так отож
як сільські, так і міські школи забезпечують ту якість, на яку спроможні. Опорні школи не дадут очікуваних результатів, навпаки...
доворожкинеходи
Пані Міністерко! Через певний час Вас чекатиме повне розчарування: якість знань сільських школярів, які будуть навчатись в опорних школах, НЕ ПОКРАЩИТЬСЯ! По-перше, справа не лише в хорошому оснащенні, і вхороших вчителях ( звідки ви взяли, що вони в опрних школах кращі, ніж в інших сільських? Чи Ви будете проводити конкурси при наборі вчителів в опорні школи? Працюватимуть ті. що йпрацювали там. А вони не завжди найкращі), по-друге, направивши дітей навчатись за десятки кілометрів від дому, втратимо зв’язок сім’ї зі школою. А це великий мінус в навчанні! Причини неуспішності деяких сільських дітей в іншому. Але це лежить в соціальній площині і ніякі шкільні реформи тут не допоможуть.
так отож
Для доворожкинеходи: -наркозбут; -продаж алкоголю; -проституція = все стане значно простіше, оскільки діти вільного спрямування+реклама,тб,соцмережи. І лежить це скоріше не в соціальній площині, а в площині економіки та нездатності наших нездар її зорганізувати. Крадій не сдатний створювати. Він здатний лишень красти (знищувати)
Скалолаз
А ведь больше и нечего добавить. Печально...
Дід
Для доворожкинеходи: Причини лежать не в соціальній площині , а у генетичній. Сотні років кращі "мізки" перебиралися з села у місто. І цей процес продовжується.Наша школа за 20 останніх років випустила 18 медалістів - у селі не залишився жодний.
Коментувати