Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Хотілося б дізнатися, кому прийшла в голову ідея з олівцями і відповідальність за недотримання цієї вказівки? Зрозуміло, що вчитель тепер - ніхто і ніщо з точки зору міністра. Як сказали - так потрібно й робити. Інакше навіть думати - зась!
Училка
Для Вчитель: Карандаш - это еще пол беды! Вроде, как "рекомендуют", но тогда не понятно - зачем наезжают. А ручку красную чем заменить??? Ластиком? А может и тетради не проверять? Вот и облегчили, типа, наш труд?!
Коментувати
123
Так зараз двоєчники дипломи отримали і в школу прийдуть на місця пенсіонерів, і так нічого не знають і дітей вчити не потрібно,і мотивації їм не треба.І міністр відзвітує про підвищення якості освіти.
Родион
Цитую Л.Гриневич: "Значна частина вчителів розуміли, що це абсолютно глупота" А чому в минулому часі? Судячи з коментарів, вони і тепер все добре розуміють.
1
Червоним - стрес для дитини. Ідіотизм! Яке інфантильне і безвідповідальне покоління ми отримаємо після таких "реформ" Гнати МОН на чолі з гриневич поганою мітлою!!!
саша
Знаєте .люди добрі.Складається таке враження що в чиновників МОН "не всі дома".Вони придумують що небуть аби показати що щось роблять.
Вчитель
Для саша: Звичайно ж у них "не всі дома" тому, що вони всі вчилися в "стресових ситуаціях" (в часи навчання Гриневич і їй подібних, помилки в школі виправляли червоним кольором). Саме тому вона напевно зараз сидить в кріслі очільника МОН. Сісти в крісло-це ще не значить, що все сказане і зроблене є правильним. Народ, готовте гроші на нові методички, шукайте нові твори, закуплюйте прості олівці і т.п. Взагалі шокований "демократичною співпрацею з батьками". А чому п.Гриневич в часи відсутності підручників не рекомендувала батькам писати на скриньку МОН із скаргою про відсутність підручників???? Щоб дитина взагалі не мала стресу, то давайте дозволимо пити і курити не за кутками школи, а в її стінах. Та й взагалі пора внести зміни в закон, де зазначити, що освіта в Україні є добровільною. Скоро буде остаточний 3,14здець.
вперед до
Зрозумійте- освіта -це пережиток совка, еуропейські менеджери професійно її знищили, тому все логічно
Коментувати
Семен
Полнейший маразм! Дебилизм и вседозволенность на марше! Может писать пальцем, ибо остро заточенный карандаш опасен для здоровья учеников! Все идет, очевидно, к этому: " Будет проведена гуманизация образования, в результате чего предметы, структурирующие мышление левого и правого полушария мозга, будут уменьшены и деструктированы: а) Язык и литература, 6) Физика и математика. "
unforgiven
Всі учасники навчально-виховного процесу є рівноправними партнерами. Учні повинні вчитися. Батьки - виховувати свою дитину, а не вказувати вчителеві, що робити. Міністерство освіти, замість того щоб займатися дурницями, повинне забезпечувати навчально-виховний процес якісними навчально-методичними та матеріально-технічними технічними засобами. Лише поєднання всіх названих факторів створить сприятливі умови для виконання вчителем своїх обов’язків, а отже й підвищенню освітнього рівня населення.
Volodymyr
Я от думаю: якщо першокласникам дозволено писати олівчиком, то як швидко цей олівчик "затупиться"? І на кого буде покладено обов’язок заточувати олівчики для 30 учнів-першачків? Чи, може, олівчики не заточувати - нехай сторінки проривають... Гадаю, проблеми в освіті полягають не у площині використання олівчика чи ручки
людмила
Для Volodymyr: Ви правильно запитуєте. Точити олівець буде витель
даруюідею
Для Volodymyr: введуть нову посаду "заточувальник олівців".
Коментувати
Ольга
Як бути з трактуванням слова рекомендації, як необов’язкового для виконання.
Сергей Лимонов
Федерація профспілок України та всеукраїнські профспілки працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, державних установ спрямували спільний лист до Кабінету міністрів України з приводу проблем з фінансуванням оплати праці працівникам бюджетних галузей. Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки. У листі йдеться про те, що за інформацією з місць, яка надходить до галузевих профспілок, існує критична нестача коштів на оплату праці працівникам бюджетної сфери до кінця 2016 року. Зокрема, щодо освітньої галузі, то дефіцит обсягів освітньої субвенції для фінансового забезпечення шкіл, шкільних відділень НВК, дитячих будинків до кінця цього року складає 3,7 млрд гривень. Дефіцит видатків на фінансування з місцевих бюджетів – 3,5 млрд гривень. Для фінансування ПТНЗ потрібно ще 1,26 млрд гривень.
Павлович
От люблю першоджерела. Ця стаття- знову роздуми на тему того,чого ще ніхто не бачив. Почитаємо рекомендації... ДЕ вони? Там де Концепція освіти?
СОРОМНО ЗА МОН
Для Павлович: :))))))))))) Звісно:)))))
Коментувати
за розумне оновлення
"У разі, якщо дирекція школи не реагуватиме, батькам необхідно буде звернутись на електронну скриньку Міносвіти з чітким вказанням номера школи та прізвищем вчителя."Цікаво, а коли вчитель матиме право таким чином поскаржитися на батьків, які нічого не хочуть робити зі своїми дітьми, а тільки вміють ставити претензії вчителям?
Той що покинув рабство
Для за розумне оновлення: Питання риторичне. Не може раб на когось скаржитись і пані мінстр це прекрасно розуміє
Анна
Они хотят не образованное покаление вырастить, а тупоголовых рабов. Чтоб никто и ничего не мог оспорить и доказать. Это бред полнейший и деградация нации. Все кто в депутатах и министрах сидят , учились по программе советского союза. Какое количество светлых умов выехало за границу. Это бред, бред и еще раз бред. Гнать их из минестерства надо поганой метлой!!!!!!!
львів
Львів Прийшли до влади. Як поповнити свій сімейний бюджет? Так званою реформою в освіті .Головне знайти в кожній області безхребетних вчителів ,опертися на них і видати на гора це . що вигадали ті, хто ніколи не працював в молодшій школі. Ось наприклад, Львів .Хто керує в ЛОІППО вчителями початкових класів, Фізик, за 60. А чи знає пані Гриневич,що половину підручників ми, батьки, закупляємо, бо на клас не хватає.Бібліотекар просить не скаржитись в районо ,бо не проатестують.Ви вже начудили своїми заборонами для вчителя.У школі він ніхто.Хто тепер вчиться на вчителя? Ті. хто не поступив деінде, а отже знань небагато. Теперішні учні- це майбутє України.Пани від освіти!Читайте Біблію і Шевченка.Поверніть освіту дореволюційну.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!