Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
даруюідею
Для того, щоб дитина не зазнавала стресу від затупіння олівця. пропоную писати паличкою на піску-і дешевше, і червона ручка точно не знадобиться. А економія на папері. на олівцях! Правда. розлючений учень може засипати вчителю очі піском, та це дрібниці в порівнянні з тими екзекуціями , які міністерство чинить над вчителями своїми рекомендаціями.
Учитель
Усі ці рекомендації призведуть до подальшого тупіння нації. Якщо дитина писатиме олівцем, знаючи, що відразу можна все стерти гумкою, то про яку старанність, каліграфію, і врешті якість знань ми говоримо?А щоб батьки не розглядалися як "ті-що-мають-принести-гроші-на-школу", нехай держава виділяє достатнє фінансування. Допоки батьки повинні робити ремонти? Рік провчилися без підручників, можна й далі. Навіщо ж змінювати програми, якщо не можемо надрукувати підручники. Можливо слід подумати над забезпеченням учнів електронними підручниками, як у Європі. І взагалі, коли учитель буде захищений? З мізерними зарплатами, з безкінечними інспекціями з будь-якого приводу, ще й батьки повинні вести "контроль" та скаржитися.
Нінсанна
Для Учитель: Чекайте, спробуйте потім сказати мамі, що у дитини були помилки, коли червоної ручки нема, а приклади дитина витерла і списала в сусіда...
Коментувати
Александр Македонский
Ну, начну, как всегда, с фразы "банда ублюдков", а не МОН. С какой радости мы , учителя, должны исполнять "рекомендации" (Р-Е-К-О-М-Е-Н-Д-А-Ц-И-И, Карл), когда с такой зарплатой я не могу себе позволить содержать семью и обеспечивать ей достойные условия проживания. Зато у ментов и прочих служителей закона зарплаты повыше. ЧЕМ преподаватели хуже ментов, объясните??
Медоед
Для Александр Македонский: Депутаты и Министры-тоже бюджетники. Так зачем же устраивать инквизицию над учителями?
Анна Коритова
Так наверное, размер бюджета на всех Депутатов и Министров равен бюджету на всех учителей. Равенство и братство! У нас все по-честному.
Коментувати
Геннадий
Почему никто не пишет: "СПАСИБО МАЙДАНУ! СЛАВА УКРАИНЕ!"
Павлович
Для Геннадий: Гєна! Козел тебе нюхав,любити не став... З подібними коментарями прись у Фейсбук або Обозрєватель, або на кохану лєнту.сру. Тут зовсім не про це дискусія ведеться.
Коментувати
Гість
ЦИТАТА У підручнику для 6-річних дітей в перші місяці навчання було визначення нуля: "Нуль – це відсутність елементів в множині". Значна частина вчителів розуміли, що це абсолютно глупота – змушувати дітей вчити це напам’ять в 6-річному віці у перші місяці навчання в школі. ---- Це тупість вчителя який не може це пояснити, ну наприклад на тарілці з яблуками.
тверезий погляд
Люди, а давайте не будемо звертати уваги на ці накази, рекомендації, бо вони НЕРОЗУМНІ. Учитемемо дітей, виховуватимо розумних громадян, а вони(ті, які думають, що вони над нами) хай копирсаються у своїх паперах і думають про власну важливість, а насправді вони - "нуль – це відсутність елементів в множині".
Коментувати
Местный
"За словами міністра, батьки зможуть апелювати до методичних рекомендацій, у разі якщо вчитель буде їх порушувати" То есть родители компетентней учителя? И, дорогие учителя Украины, теперь Вы ещё и родителям подчиняться будете официально.
Медоед
Для Местный: Теперь все, кому не лень, будут "ноги вытирать" об учителя! Позорище! А ещё говорят о том, что с низкими баллами дети в пед. вузы поступают! Да с такими указаниями скоро вообще не будут поступать: отвечаешь перед МОН, Департаментом, директором, теперь ещё и перед родителями? Любой "денежный" папаша будет пальцем, закатанным в золото с бриллиантами, тыкать в Методические рекомендации?
Инна
Перш , ніж вводити нову програму , потрібно надрукувати підручники !!!! А не вчитися з інтернета !!! А цього року взагалі попередили , що на 120 дітей 40 комплектів підручників . Отже будемо купляти !!!
Ау
Опускають вчителя нище плінтуса. У батьків і так багато превілегій, а тут ще і контроль вчителя. Сміх і позор МОН
Коментувати
Вова
Гриневич рекомендації від наказу, мабуть, не відрізняє! Рекомендації хочу виконую, хочу не виконую, на те вони і рекомендації. Молодці добре думали і придумали! Цікаво, а чому партнерів приставляють тільки до учителів? Як можуть батьки радити вчителю який пропрацював 25 років, що йому робити, якщо він і цих батьків вчив (які "дуже добре навчалися").
Родион
Ліліє, а до кого звертатись і який порядок звернень батьків, які не сприймають Ваші нововведення? Повірте: таких багато розумних і далекоглядних. Вашу реакцію можу передбачити: будуть винні вчителі - не проводять роз"яснювальну роботу, не переконують батьків в геніальності міністерських ідей.
Dxbntkm
Для Родион: це ще не все. Далы пыдказує досвід- треба буде розробити план для вчителя по виконанню рекомендацій, здати паку завучу по виконанню рекомендацій у письмовому і електронному виді, провести нараду, підвести підсумки, намітити цілі і завдання по удосконаленню роботи вчителів, попрацювати над помилками, одним словом будем страждати фігньой, лиш би не вчити дітей, наразі такого завдання перд вчителем не стоїть(((
Коментувати
Олег
З факрикою олівців договорняки устроїла Лілька
Юлия Витько
"у разі порушення методичних рекомендацій, батьки мають право у ввічливій формі навести свої аргументи вчителю, оскільки все робиться заради якості освіти дітей" - це смішно! Зараз батьки не вміють ввічливо розмовляти з вчителем. Переконалася на власному досвіді.
Анастасия (учитель)
Я за карандаши! Есть отличные механические карандаши, пишут тонко. Недешево, конечно, но и ребенок ломать такой карандаш вряд ли будет - родители быстро объяснят, сколько это удовольствие стоит и что так делать нельзя. И ручка красного цвета мне тоже не нравится. В целом, нормальные рекомендации. Правда, сложилось ощущение, что за полгода кипучей работы МОН могло было и побольше всего надумать, а то что-то маловато! Даешь рекомендации народу!!!)
1
Для Анастасия (учитель): Мабуть, не вчитель.
Anna
карандашом прикольнее писать чем ручкой, приятнее как-то.
Коментувати
Лилия
а де можна самому прочитати оті оновлені програми, хто може - киньте ссилку, будь ласка1
Для Лилии
https://www.ed-era.com/mon.html
Коментувати
Олег
Ну вже з цих коментарів, можна мінітерці зробити висновок для себе, а вона бачте ні, не не в силі, відсутня звичайна людська логіка. Хочу сказати, що для керівників, директорів і т.п. нічого не зміниться, а страждає простий вчитель.
Оксаночка
По перше, рекомендації-це не закон, по-друге-олівець не панацея, по третє: ДОРОГА НАША ЛІЛІЯ Михайлівна, ми вас дуже любимо, цінуємо, але БРЕЙК з освіти!
Андрій
Для Оксаночка: не "break" a "GET OUT!"
Оксаночка
Хай буде GET OUT!!!
Коментувати
Педотриб
Геніально! Надрукувати нові підручники для 4-х класів, які рік "подорожували" до навчальних закладів, а потім придумати нову програму, яка повністю протирічить їх змісту. А тепер давайте малювати ручками, писати олівцем)))) А об вчителів батьки нехай взагалі ноги витирають, як рабів контролюють і постійно скаржаться на гарячу лінію профессіоналів-багатіїв.
Реаліст
Стаття називається як? Де логіка? Рекомендації не обов’язкові для виконання! На те вони й РЕКОМЕНДАЦІЇ, що лише рекомендують!!! А в наказах як хто захоче (як хто "допетрає" ті рекомендації)-так й понаписують під підпис звичайному вчителю! Ото вже "покращення" й "полегшення"! Доки розберуться й навч.рік закінчиться! Дійсно говорять, що найгірше побажання: "Щоб ти жив за часів реформи!" Як говорив Бісмарк, що якщо не вкладати сьогодні кошти в освіту-завтра доведеться вкладати їх в тюрми! Висновок-терміново розробити закон, який не дозволяє чиновникам (і їх дітям) залишати країну років 50 з моменту роботи на чиновницькій посаді будь-якого рівня! Щоб вони працювали на країну, а не на себе!!!
Реаліст
Бачила в новинах, що Розенко живе в особняку за 5 млн.(до речі незадекларованому на нього) й почула, що він там щось почав бурмотіти про підвищення пенсій для тих, хто отримував 1300! Хочеться запитати, а робота вчителя це ніщо, чи як? Коли вже руки дійдуть до зарплат освітян? Розформувати всі відділи освіти й метод.кабінети-ось і економія коштів! В ті приміщення заселити учительські родини (житло для молодих спеціалістів ). Метод.роботу" спустити" на вчителів-методистів (за що ж вони отримують доплати?). Директора школи вибирають в учительскому колективі (без сторонніх втручань) раз на 5 років з механізмом відкликання, якщо людина не виправдовує себе на цій посаді. Оце б були б зміни! А так-дитячі пустощі!
Олекса Позняк
Для Реаліст: Ліля сама вийшла з системи і систему руйнувати не буде. 18 000 дармоїдів районо збирають дань і передають нагору.Хто ж їх вижене???? Краще гнобить учителя...
СОРОМНО ЗА МОН
Для Реаліст: Погоджуюсь. Директора повинні вибирати колектив школи, на 5 років. А не як зараз липовий конкурс, де переможець відомий заздалегідь.
Людмила
Для Реаліст А де це Ви останнім часом доплати для вчителів-методистів бачили?Вже років 5 вся ця робота виконується на громадських засадах
Коментувати
Реаліст
Прочитала все, що знайшла про ці "оновлення" програм. Це не оновлення-це мильна булька! Те, що "викинули" не вплине на полегшення праці ані дітей, ані вчителя! А за олівці! Їх товщина така, що дитяча кисть руки швидко втомиться тримати! Олівець гірше видно-діти будуть нахилятися, придивлятися--це навантаження на очі, спину! Й нарешті, що робити, коли той зламався, а іншого немає! Припинятиметься робота всього класу, бо шукатимемо інший олівець, чи підстружуватимем цей, а дітки цей момент швидко зрозуміють і олівці ламатимуться щохвилини! Де покращення і полегшення??? Ще не зрозуміло, що ці олівці тільки для першаків, чи поширюється й на 2-4 кл?Реаліст
СОРОМНО ЗА МОН
Для Реаліст: Олівці тільки для 1 класу.
Коментувати
Ручка червона їм заважає.  Вчителі
Ручка червона їм заважає. Вчителі завжди йшли в ногу з часом. Нехай пані міністр спочатку попрацює з новим поколінням, а потім оновлення вводить. Не кажучи вже про заробітню платню вчителів за їх працю....
Училка
Ооочень понравилось про "Ноль"!!! А кто ставил гриф министерства на учебниках с такой подачей? А еще в "Букваре"(укр) есть большая "И" с прекрасным и понятным словом "Ич"... Самое ужасное, что это очередное испытание над детским сознанием и учительским мастерством подстроится под новые "тараканы" министерства. А реальные проблемы цены учительской зарплаты никто кроме самих учителей и не знает... А учителям некогда отстаивать свои интересы, так как нужно ознакомиться с изменениями программ, переделать и подогнать календарные, подобрать методические пособия (более-менее подходящие, так как новых еще никто не успеет напечатать) и т.д. Много слов, да кто нас слышит?! P.S. " Ич яких гарних коників понавидумували до 1 вересня!!! Дякуємо!!!"
Вчитель
Для Училка: Добре сказали про коників, аби ж то МОН прочитало. Та їм не до нас. Сидять і думають, що ще таке придумати, щоб вчитель зовсім не мав вільного часу, щоб навіть не міркував про якусь там зарплатню чи ще щось. Нехай сидить, шукає матеріал з читання, природознавства, роздруковує його, бо ж у підручниках немає, підбирає ті типи задач, що визначені програмою. Загалом, нІчого спати, треба працювати, бо навчально-методичне забезпечення буде (за словами міністерки) аж у 2018 році, якщо буде... Тож набирайтесь, шановні, терпіння. Здоровя Вам, колеги, і успіхів! А головне - нових олівців, які не ламатимуться :-)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!