Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тоня
За ці гроші ,що ми отримали , головне вижити ,а не прожити. І головне, щоб вся техніка, яка нам потрібна для роботи, працювала. Бо який зараз вчитель без комп’ютера з принтером. А вираз "добровільна зовнішня сертифікація", звучати якось насторожено, а не обнадійливо.
Василь
Не низько, а нижче плінтуса у школі. Ви ,дорога пані, нічого не знаєте про школу. Буде вам кінець скоро.
Без лапші на вухах
Без категорії -3 467 грн.? Це і грязними стільки не виходить . Брехя Гриневички.
Ольга
Хотілось би ,щоб хтось з чиновників МОНу прожив на зїп вчителя І категорії,оплатив інет.папір,методички,підписався на періодичну пресу, вже не говорю про якісь культурні заходи.і щоб була мотивація працювати краще.A ще на тлі тотальної неповаги,повного безправ’я перед батьками,адже у всьому завжди ВИНОВАТИЙ ВЧИТЕЛЬ.
unforgiven
Що мішає підняти зарплату вчителям? Зарплати і пенсії бюрократів і чиновників, які з’їдають із державного бюджету в тисячі разів більше, ніж фінансування освіти в цілому, не говорячи про корупційні схеми, офшори, відкати... Суть сИртеФФікації полягає в тому, що держава знайшла легальний спосіб вкрасти із без того мізерної зарплати вчителя 20%. А щоб їх повернути, учитель повинен воювати з тестами, а не вчити та виховувати дітей.
Світлана
Цікаво зарплати якої країни озвучила пані міністр. Може вона не знає, що вона в УКРАЇНІ живе де таких зарплат вчителям та викладачам не платять. У нас в країні цінуються депутати, міністри, урядовці, судді, контрактники і поліцейські. Противному читати цей популізм.
Валя Гацько
Зарплата маленька. Закінчуєш ВУЗ і розумієш, що в школу якби ти не хотів йти невигідно, бо прожити майже нереально. Новачок коли йде, то отримує аби 2 тис. І 400 грн. з них налоги... Де пані міністр знаходиться я не знаю... Так, освіта займає велику ланку в державі. А чи давно були в звич. школах?( не в спец., не в ліцеях?... Отож.. Знаєте, послухаєш людей і майже у всіх одне бажання - змусити їх жити за ту зарплату маленьку : кормити сім’ю, комуналка, житло якщо ще й знімається оплатити, гігієнічні потреби, одягнутися, про відкласти взагалі мовчу. При цьому вчитель має бути сучасним в плані техніки... Поясніть як?
що не зрозуміло
Для Валя Гацько: вам же чітко дали відповідь. просуватись по тарифній сітціlcs
Валя Гацько
Дуже круто...
Коментувати
Василь
Для чого Ви там сидите, якщо невзмозі змінити ситуацію з зарплатою, лише трішки просунути. Цікаво, а яка у вас зарплата, як Міністра, ви ж небійсь наробляєтесь язиком по всіх каналах влітку, не те, що ми в школі.
освітянка
Пані міністр тільки тоді добре буде знати достеменно рівень зарплатні педагогів, коли сама буде отримувати зароблене за цією ж сіткою. Інакше рівень соціального забезпечення освітян не покращитьчя ніколи.
Наталія Гриценко
Для освітянка: І так усі чиновники
Коментувати
Борислава
Вчитель вищої категорії може мати середню по країні 4 438 гривень і 12-й тарифний розряд», — зазначила Ліля Гриневич. Може, але директор школи, коли розподіляє години не дає більше ніж ставка, каже, що райвно так наказує. От на голенькій ставці і сиджу. Маю зі всіма надбавками, як вчитель вищої категорії зі стажем 21 рік - 3600грн.
Вчителька Вінниччини
Всього лише на один розряд просунути тарифну сітку? і то чекати треба? Ви що знущаєтесь ш-шановна! А ще й пільги за вислугу тишком-нишком забрали влітку кабінет міністрів. Ой-ой не витримають вчителі, мовчати не будем!!!!!!!
ребята, у меня
большой вопрос об адекватности пани министерки. То,что написано ЗДЕСЬ "Вчитель без категорії має середню заробітну плату 3 467 гривень" - полнейшее В Р А Н Ь Ё. Когда врёт моя директор я понимаю. НУ что взять с человека, которого еле впихнули в ВУЗ.Но когда врёт министр, при этом врёт нагло всем, кто ПОЛУЧАЕТ зарплаты, это уже напоминает К О Л Х О З.
Вчитель без категорії
Для ребята, у меня: Вчитель без категорії має середню заробітну плату 3 467 гривень - Брехня 100%
Тоня
Я вчитель вищої категорії і маю зарплату 3700P
Ірина Миколаївна
Спеціально для пані міністра: https://buhgalter.com.ua/dovidnik/pratsya-ta-zarobitna-plata/posadovi-okladi-za-yets/posadovi-okladi-za-yets-2016/
Коментувати
Наталія
Міністр освіти і науки не володіє інформацією про зарплати. 4747 грн. не нараховують навіть доценту. А кандидатам і докторам наук потрібно друкуватись у міжнародних наукометричних виданнях, де ціни від 50 до 1000 $.
Yana Ivasenko
Невже незрозуміло? Грошей немає і не буде. Виживайте, освітяни, вам не звикати. Оновлюйте, підвищуйте, втілюйте! Напівголодні, напівроздягнені, злиденні - формуйте майбутнє своєї країни! Кажіть, як все добре у нашій державі, як добре бути у ній освіченою людиною і яке прекрасне майбутнє чекає тих, хто пов’яже своє життя з педагогікою.
Василь
Пені міністер МОН , та не на один розряд треба піднімати, а робити, як у поліції, слідчиш, депутатів, ЩО ВИ НАС ГОДУЄТЕ словами: " ПРОСУНУТИ ТРіШКИ ТАРИФНУ СІТКУ". Не трішки, а вимагаємо суттєво.
татьяна
Для Василь: Для Yana Ivasenko: В яблочко!
Коментувати
Оксаночка
Міністерка зовсім не володіє інформацією про тарифні розряди. У мене вища категорія, 20 годин навантаження, класне керівництво,а ще за перевірку зошитів 5-11 класи і 23 роки стажу отримую 3 900 грн.,ставка вчителя вищої категорії приблизно 2 200 грн. Працюю в міській школі. Годуєте обіцянками "шановна", побачимо чи на підручники 8 класам нашкребли задля годиться. Станом на сьогоднішній день закуплено лише 30%. Минулий рік діти не побачили підручників ні з хімії, біології, фізики,географії, та один на троьох були підручники з алгебри, геометрії, історії, української, англійської. За що не візьметесь , то верби ростуть. Стримуєте гнів вчителів обіцянками, боїтесь, що замість святкової лінійки на 1 вересня як би страйку не було б. Тоді вашій посаді кінець. Болтушка на екрані - от хто ви. Доречі, деякі правдиві про вас коментарі модератори цього сайту видаляють. Ганьба!
Викладач
Оклад 16-го тарифного розряду (асистент) становить 3306 грн. Принаймні так говорить Постанова КМУ "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" № 288 від 06.04.2016, а також лист-розрахунок по заробітній платі.
Павлович
Чи то я дурний, чи то коні не їдуть? Звідки такі цифри? Щоби мати таку зарплату,яку озвучила Гриневич, молодому спеціалісту потрібно мати навантаження 30 годин і не платити податків.
Тетяна
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 6 квітня 2016 р. № 288 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно з якою з 1 травня 2016 року підвіщили розмір посадового окладу та ставку заробітної плати. Таким чином ставки заробітної плати вчителів, вихователів, викладачів, залежно від кваліфікаційної категорії за 9, 10, 11 та 12 тарифними розрядами становлять 2050 гривень; 2157 гривень; 2334 гривні та 2512 гривень відповідно.
Читач
Стає наша пані міністр ПОПУЛІСТКОЮ. Що мішає підняти зарплату вчителям з 1 вересня хоч на 20 відсотків? Скоро в школу ,а вчитель як нищеброд