Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Овод
Пані міністр, а звідки такі цифіри?Чи це середня зарплатня директора, завуча та вчителя без категорії.Тоді можливо). І не треба ля-ля. Виплачуйте нам надбавка в 20% за престижість пед праці!!! А то що придумали. Ми вам повернемо вашу закону надбавку, але за умови проходження сертифікації.Які розумні-то).
Іванна
Для Овод: я теж в шоці! Почала читати і мало не подавилась! Де це такі зарплати? Без категорії - 3 467??? Вона зовсім з іншої галактики прилетіла!
Марина
Ні, з планети "Столиця". Їм не тільки не прибирали всі надбавки, а навпаки, ще доплачують з місцевого бюджету. Тому що за 1500 в м. Київi жоден вчитель не працював би, прибиральниця більше заробляє. А стосовно сертифікації: якщо я вивчу англійську мову (на рівні, якому Вони хочуть) та +ІКТ, навіщо мені 20%, я поїду працювати за кордон ("Мову я вже знаю.....")
Коментувати
навчурозрізнятицифри
Пані Міністерко, безкоштовно навчу Ваших помічників розрізняти цифри: ім продиктували "1467",а вони замість цифри 1 написали цифру 3. А, взагалі-то, для ясності картинки, влаштуйтесь інкогніто на роботу вчителем в сільську школу, пропрацюйте без категорії з півроку. Вам багаааато-що відкриється!
Іванна
Для навчурозрізнятицифри: та їй досить буде 1 тижня, тікатиме не озираючись!
Коментувати
Світлана
Стаж роботи 25 років, категорія вища, навантаження 19 годин, класне керівництво - маю зарплатню 3450 гривень. Та ніяк не вчитель без категорії! А ця "добровільна" сертифікація нагадує чомусь "добровільну" участь у конкурсі "Вчитель року". Атестуєшся, є твій предмет у номінації - мусиш прийняти участь у конкурсі, інакше не проатестують!!! Хоч і викладаєшся на роботі на всі 100%, учні люблять твій предмет, батьки поважають! Головне - галочка для районного відділу освіти, бо у рейтингу школа посунеться нижче за інших, а директор не виправдає надії начальника. Ось такі реалії, пані Гриневич!
ірина
Для Світлана: підтримую
Тоня
Підтримую кожне Ваше слово
Віта
100 відсотків(
Коментувати
Сруль Мойшевич Гойсман
Наївність, продажність і покора раба - призводить до того, що проблеми населення вирішують гриневичі....
Артем
Раз министр сказал, значит так и есть. Так что не врите про маленькую зарплату :)
Елена Онищенко
Колеги, просто пані міністр далі Києва не їздить. Вона не знає, що все залежить від годин які отримує вчитель. Ставка за 12 розрядом - 2512грн. Додаємо: класне керівництво(якщо воно є), перевірка зошитів, кабінет то маємо - 3 650 грн. Я не враховую 20% за пристижність, яку ніде, майже, не платять в повному обсязі. Далі, пані міністре, не всі вчителі мають ставку, особливо в селі. То і маємо в середньому заробітну платню - 3000 грн. В Києві вчителям є доплата від міста.
Іванівна
Для Елена Онищенко: За зошити платять лише математикам та мовникам, кабінети оплачуються не скрізь (наприклад, в м.Славутичі Київської області, в Житомирській області та в невеличких містечках інших областей школи влітку перевіряло КРУ, визнали, що в більшості шкіл за кабінети біології, хімії, фізики вчителі отримували зарплату неправомірно, так як кабінети не відповідають положенням, наприклад, відсутні комп"ютери, нема води в кабінеті (школа стара, її там 100 років не було), зате є у підсобці і т.п., вчителів заставили повернути гроші за кабінети за останні 3 роки, точніше заставили то директорів, а вони вже вчителів. Ось така фігня з кабінетами). Так що ми гне тільки 4438 грн. маємо, а цілих 8000
Елена Онищенко
Іванівна, платять ще й вчителям початкових класів. Те що Вас заставили повернути гроші - це не допрацювала ваша профспілкаю Я як голова профспілки у своїй школі за цим слідкую дуже прискіпливо. У нас є колективний договір, де все дуже чітко розписано. Ми б такий кіпіш підняли, що мало б не показалось. Ми змогли відстояти 20% ЗА ПРИСТИЖНІСЬ. Тому хватить мовчати. Виключайте в собі вчительку, хоть на деякий час.
Коментувати
Галина
Пані міністр, опустіться на землю. Посадовий оклад вчителя вищої категорії, який має звання "старший вчитель" - 2763 грн.
Сруль Мойшевич Гойсман
Для Галина: Поважайте себе:). Все Вона,Гриневич, розуміє і насміхається над вашими коментарями.
----------------
Для Сруль Мойшевич Гойсман,какое замечательное имя. Когда моя директор врёт ученикам,а они спрашивают,почему её слова не отвечают её действиям, я им открыто рассказываю о том,что ОНА им ВРЁТ.Так и живём.
Сруль Мойшевич Гойсман
Хорошо вы там, в вашей школе, живете:)! И директор у вас какой-то, ну..., очень демократичный;)!
Коментувати
Людмила
І де це пані міністр таку зарплатню взяла працюю 25 років в школі вище 3000 тисяч ще ніколи не отримувала Скільки можна обманювати суспільство?
вчитель
Я працюю в школі понад 20 років, І категорія, класне керівництво - і близько таких грошей не отримувала. Побоялися б Бога так брехати просто в очі
1
В Украине под угрозой увольнения 3,8 тысяч учителей, - такое сокращение планируют провести в рамках создания опорных школ и оптимизацией школьной сети. Об этом сообщила Украинской правде глава Минобразования Лилия Гриневич. "По информации органов местного самоуправления от 1 июля, около 3,8 тыс. учителей будут уволены или им уменьшат учебные нагрузки по действующему месту работы, - отметила министр. - Из них свыше 2400 ставок перераспределят в другие учреждения или сохранят с меньшей нагрузкой, 700 - ставки, на которых работают пенсионеры". По словам Гриневич, 700 уволенных сотрудников направят в центры занятости для переквалификации, соцвыплат и поиска работы. Источник: http://ru.golos.ua/suspilstvo/v_ukraine_mogut_uvolit_okolo_4_tyis_uchiteley_2311 Golos.ua © 2015
Микола Скоковський
"Вчитель без категорії має середню заробітну плату 3 467 гривень". Що вона курить? Звідки ці цифри??? Після універа вчитель має близько 1800 грн, мінус податки. То ж на руки отримує близько 1600. І це при тому, що наш двірник має 1800 на руки, а технічка - 2100! Кого вона дурить???
Игорь
Для Микола Скоковський: Вона не винна_)))) це їй, заступники, таку інформацію подали))) ВОНА, як і всі міністри, далека від реалій життя, і живе в паралельні реальності якісь)
----------------
Для Игорь: в таком случае зачем ТАКАЯ министр государству?
Марина
Это точно. Зарплату учителя и РЕАЛЬНЫЙ ОБЪЕМ работы она должна знать.
Коментувати
Оксана
Пані міністр не знає окладу вчителя по вищій категорії ?!?!?!
ІГор
ЗВідки така заробітна плата???))) в який це школі стільки платять??))) у мене 2 кабінети, клас, гуртки, більше ставки, 10-й розряд і стаж і то тільки 3200 виходить...
ІГор
і це в мене майже найбільша заробітна платня по школі, більше отримують тільки завучі та директор, і вчитель, який має звання, і стаж 30 років!!!
Коментувати
Альбина
Специализированная школа... На сегодняшний день написано 7 заявлений на увольнение по собственному желанию (50 человек коллектив). 6 - молодежь. По городу - масса вакансий, особенно востребованы учителя начальной школы, английского, информатики. Продолжаем в том же духе.
Вчитель
А де це вчитель без категорії має таку зарплату-3 467грн.????
Мария Сергеева
"...ми маємо хоч трішки просунути зарплату вчителя..."- Гриневич. "Я на всю країну заявляю, що поліцейський, у якого зарплата 4 тисячі гривень, звичайно, він свою роботу ефективно виконувати не може,мінімальна зарплатня має становити 8 тисяч гривень..."-Деканоідзе. Як вважаєте, хто з них реалізує сказане?
вчитель
Для Мария Сергеева: Деканоїдзе сказала і зробила, а Гриневич - тільки каже.
Марина
Это точно всегда все министры защищают своих подчиненных, а у нас только "наганяи" и издевательства могут устраивать. Да и побольше, почаще, чтобы боялись и пискнуть
Коментувати
Наталія
Працюю у школі , і знаю точно - такої зарплати вчителі не отримують. Це хіба всьго нараховують, а потім більшу половину вирахують з зарплати. Отримують копійки хто без стажу і категорії. У школі зараз працюють передпенсійного та пенсійного віку вчителі. Молодь не хоче йти в школу працювати.
Василь
Піднімають зарплати посеред року поліції, слідчим,прокурорам, депутатам, на УкРзалізниці, а нам треба чекати закон про освіту, сертифікуватися,мотивуватися, просуватися по тарифній сітці, чекати затвердження бюджету і може тоді 20% добавиться. Як багато, що аж очі будуть світитися від радості, пані міністерко:-((((((((( . Ви просуваєте цей закон для себе,для реформи-галочки, ви не боритесь за суттєве збільшення і ніколи не будете цього робити, хіба що на копійчину, лише слова на телеекрані. Менше в салони їздити, а більше за діло, моя трудяжка.
Для Василь
business.vesti-ukr.com/160290-minobrazovanija-anonsirovalo-uvolnenie-pochti-4-tysjach-ukrainskih-uchitelej
Коментувати
Ольга Степанівна
Оце вмотивувала вчителів на 1 вересня, далі нікуди. Щей не знає яка наспрвді зарплата вчителя. Як держава до мене, так і я буду вчити не напрягаючись. за копійки інновації використовуй, не спи до півночі, щоб показати яка я класна вчителька. Кожна праця має бути гідно оцінена- європейський закон про права людини.
Любов
Iнтернет-видання "Вести" (04.07.2016). При этом зарплата самой Гриневич за последний месяц выросла в два раза. Заработная плата министра за июль составила 20221,61 гривну.
небайдужий громадянин
просунулась по тсрифній сіткі ;)
Коментувати
Ірина
Згодна з багатьма колегами. Про яку мотивацію може іти мова, коли все для оптимальної робти купуєш за власний кошт. Я вже не говорю про дорогивизу обслуговування комп. техніки для виготовлення друкованого інструментарію для роботи з дітьми та оснащення кабінету. У мене І категорія - а зарплата, яку озучили у обговоренні, зовсім інша. Дуже прикро, що молодь навіть не дивиться в сторону школи, бо працювати за таку зарплату не хочуть!
Наталія Гриценко
Для Ірина: Я ще й власний ноут ношу щодня уже 3 роки , аби забезпечити озвучене міністерством використання ІКТ на уроці: якщо зламається- не знаю, що робитиму, бо бачила ціни на техніку.
Коментувати