Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наївний вчитель
Шановні не плакати потрібно,а просто 1 вересня по всій країні не вийти на роботу от і все, А так ми дійсно бидло за 25 років не спромоглись на жодний загальнонаціональний страйк. так.що ми маємо те.що заслуговуємо і кожен виживає.як може.
Валентина
Согласна с многими. Пора вспомнить, что не все в Союзе было так плохо. Учитель, особеннов селе был личность: к которому прислушивались и с мнением которого считались. Прежде всего учитель имел высокий социальный статус, конкурс в пед и мед ВУЗы был очень высокий. Быть педагогом было престижно, а сейчас учитель "козел отпущения" извините за грубое сравнение. Учитель во всем виноват, и никто не спрашивает как он выживает на свою мизерную зарплату и огромную нагрузку. Сейчас в школе остались практически одни женщины. Они тащат на себе все: наших разуверившихся в стране учеников, нагрузки роно, свою семью и неблагополучние семьи учеников. Скоро в школе останутся работать только от безысходности и необходимости выжить, если ситуация в стране не изменится. Вот потому у нас молодые люди такие пассивные - окружение везде женщины. И просто разговорами ситуацию не изменить. Страну прежде надо менять. Дальше уже катиться в пропасть. Лучшие уезжают и молодцы. Не видят выхода.
ilio
Ніякий це не жах. Я лише про те, що не треба вчителеві волати про "дурнувату країну". На кожному кроці чути: ціни у нас європейські, дайте нам європейську зарплатню. А за що? Дохід на душу населення там в рази і в десятки разів більше, ніж у нас. І таке вони самі зробили для себе. І не кривили душею на виборах, а боролися за права і працювали. Мій найкращий друг - в Литві. Каже, там совка вистачає: є, наприклад, невдоволені тим, що можна поїхати до Норвегії та добре заробити. А для Романа скажу тільки: у нас немає таких людей, які через себе або ж через родичів не відвідували онкологію. До того ж в нормальній школі розповідають, що таке корупція. І окремого предмета не треба для цього, бо буде їх декілька десятків
Роман
Для ilio: Неправда, про корупцію була методична вказівка провести кілька уроків і заходів одразу після Майдану, а потім все затихло.Немає жодної теми в програмі з правознаства чи інших предметів.З особистої ініціативи про це будуть розповідати одиниці вчителів. При згадці про корупцію зауч починає хмуритися і думати що це говорять про неї. Ця тема небажана ні для дирекції ні для корумпованих чиновників.Тому не треба говорити неправду.
принижений і зневажений Вчитель
Для ilio: так,я згоден з ilio - наша держава ПРЕКРАСНА (трошки правда не для всіх громадян), для тих, хто має ВЛАДУ або(і) ГРОШІ, а не ті крихти про які тут дискутують!!! Прекрасна Україна дає можливість рівного доступу до якісної освіти для всіх дітей??????????????????? а рівний доступ до якісного медичного обслуговування????????????? а відповідальність за злочини для всіх громадян однакова (всі ??? рівні перед законом???), якби в нашій державі опікувалися її громадянами, то не було б у нас в уряді високооплачуваних іноземців!!!!!!!!!!!!!!!!! Може ще подискутуємо про зарплату керівника Укрзалізниці та простого вчителя??????? Чи про відповідальність вищеописаних осіб ??? Читайте народну мудрість - "Ситий голодному не товариш!!!" Ми не можемо зрозуміти один одного тому, що ми живемо в різних світах: хтось на 3000 грн на місяць, хтось на 23000грн на місяць, а хтось на 457000грн на місяць, а ціни та послуги для них всіх коштують однаково!!! Спробуйте спростувати хоча б слово чи букву...
ilio
Я такий же вчитель, а грошей може у вас і більше, ніж у мене. Те, про що ви говорите,- загальновідомі речі. І я згоден. Я проти того, щоб вас муляли чужі достатки, хай і крадені, раз ви вчитель. Та це не головне. Головне полягає у тому, що ця ненависть учителя так чи інакше вилазить, і ви розхитуєте човен. Побазікати - то велике задоволення, особливо про власну нещасну долю. Вибачте, але оці великі літери в словах та ще нескінченні знаки питання та знаки оклику мене не дотиснуть: ми усі робимо для країни обмаль - я бачу навкруги лише борців за пільги. Не катуйте, будь ласка себе, що головний залізничник чи ще хто має такі грубі гроші, - у школі повинні працювати врівноважені люди, ну майже стоїки.
Коментувати
Татьяна
Ключові слова"середню по країні", бо великі міста-вища зарплатня,а маленькі міста та села-набагато нижча!) Чогось ці 4438 мають не всі... А як бути з викладачами чи вчителями,котрі отримали вищу і все....ніякого прогресу далі.... інші ж займаються науковою та методичною роботою, мають публікації, беруть участь у конференціях і нічого за це мають,крім окремих думок про те,що це "ваші амбіції" . Хіба то правильно???? Починати треба з вимог до категорій, від вмконання яких і повинна залежати зарплатня!!!!))))
ilio
Звісно, Лілія Гриневич, дуже помилилася, кажучи, що вчитель без категорії отримує майже 3,5 тис. Але я звертаюся до начебто Приниженого і зневаженого. Чому ви дозволяєте (мимомоволі чи свідомо) собі слова "в цій дурноватій державі". Таку мантру про власну країну щодня бубонять тисячі і сотні тисяч бевзів. Стою на зупинці позавчора, а знайомий молодик слово в слово повторює ваше невдоволення державою. В школі погано вчився, сам давно без роботи (і якось не дуже шукає), а туди ж... І вже безліч людей вірить, що тут найгірше. Не бачили по телевізору, як живуть в Уганді чи Болівії? і таких країн три чверті в світі. Інший знайомий, котрий бачив, як у Кенії нещасні діти обстежують смітники і не знають, чи поїдять сьогодні, говорив про страшні речі:черву в обличчі співрозмовника, цілі села, хворі на СНІД. У всіх, кого знаю хоч трошки, повно побутової техніки, в нашій країні великі відпустки в багатьох, + безліч свят, поїздка в міському транспорті нічого не варта (і безліч ентузіастів боротися за пільги)... І такого...
Для ilio
Жах, не розумi£те елементарних речей. Iще Зiмбабве приведiть для прикладу. Рiвняйтесь хоча б на ту ж Польшу,чи Литву, а то ... дурня якась.
Роман
Для ilio: Пропоную один раз сходити в українську онколікарню і подивитися як там страждають люди. Десятками тисяч вимирають щороку українці через відсутність грошей на лікарства. А зажерлива банда дорвалась до корита і розкрадає Україну прикриваючись Ато, Небесної сотнею і вдаваним патріотизмом. Звичайно є місця де гірше, але немає в Європі країни де так би знущалися над народом.А в нашій школі навіть немає обов’язкового предмету де б дітям розповідали що таке корупція, її причини і наслідки.
Finita
Для ilio: Не знаю, як в Уганді, не була... Але те, що зарплатня моя з 240 доларів перетворилася на 70, то я помітила. До "нічого не вартого" проїзду в міському транспорті мені лишилося більше, ніж я поки що прожила (і то, якщо пільги не знімуть і пенсійний вік не підвищать). Якби ми рівнялись на Африку - ніхто й словом не поскаржився б. Але нас постійно тицяють носом в "еуропейські стандарти". Щодо хат Ваших знайомих, де "повно побутової техніки"... Вони придбали ті хати на вчительську зарплатню? Техніку закупили в останні три роки? Величезні відпустки й свята проводять на теплих берегах закордонних морів чи в європейських столицях? Ваші знайомі пенсіонери мандрують світом? Завжди в світі знайдеться хтось, кому гірше. Та це не означає, що ми маємо миритися з такою ситуацією і дякувати злочинцям і брехунам, що на народній крові пролізли у владу, за те, що живемо трохи краще, ніж в Болівії?
Коментувати
Леонард
Яка в біса дискусія? Конче скоропостижно піднімати зарплату в три рази, а тоді вже поговоримо... А ше хабарі....ой ті хабарі...дуже нищать освіту. придумайте систему шоб нач відділу та директор тне вирішував кого брати на роботу. бо у нас на закарпатті то всьо величезні взяточники
Алла
Працюю директором школи, педагогічний стаж 28 років, вища категорія, викладаю 6 годин мови та літератури, заробітна плата у місяць складає ( без вирахування ) 4000 грн. , більше говорити не маю чого.
наталя
Пані міністр хай би добивалась відповідної оплати праці для освітян. !!!!! порівнюючи оплати працівників в інших відомствах. а не "розмазувала".......брехні
принижений і зневажений Вчитель
Оце вже точно "ПЕРЕМОГА" - "доборолась" Україна до самого ........ гірше ..... її "розпинають"... Вибачте за матюки - нормальних слів немає!!!!!!!!!! Та ми народ чи бидло?????????? яке вірить тим словам, що каже міністр? Так, батьки, які не знають дійсний стан речей вірять у цю "локшину", а ще повірять "свідомі" громадяни, бо грошей на всіх не вистачить, отже треба десь узяти (та й звільнити 3,8 тис учителів)! Кого в цій дурноватій державі хвилює її майбутнє? чи може майбутнє її мешканців?? НІКОГО !!! Навіть тих, хто нагорі ЦЕ не хвилює!!! Але вчитель у їхньому розумінні - особа духовна, нехай голодна і боса навчає, формує, виховує молоде покоління - за словами міністерки вони нормально так заробляють, кому мало сертифікація, (на думку батьків достатньо отримують!) А от нова поліція вже більше року отримує 8000 грн, вони нікого не навчають, не виховують, не формують, вони слідкують за порядком!! Серед них всі працівники мають вищу освіту ??? Мені не прикро за все це, мені боляче...
dmytrozayets
"НАМ ГОСТРО НЕОБХІДНА широка дискусія стосовно якості підготовки вчителя і абсолютно ДЕМОТИВУЮЧОЇ СОЦІАЛЬНОЇ позиції, яку сьогодні має ВЧИТЕЛЬ У СУСПІЛЬСТВІ". Як людина, яка в одному реченні робить стільки грубих лексичних та ститілстичних помилок, очолювати таке міністерство?
Nat
Откуда у министра такие цифры?! Она в реальном мире?! Ставка учителя специалиста 1925 грн. Учитель высшей категории получает 3000 гр.
Татьяна
Для Nat: Погоджуюся з Вами.
Сергей Лимонов
Откуда у министра такие цифри по зарплате??? У "них" - свій світ і своя галактика- ми для них- інопланетяни!
Коментувати
робяяятыыыы,
П О М О Щ Н И К с т о л я р а - 4000 гривет.ЧЕТЫРЕ тысячи гривен. О чём мы говорим. И, следущее, министр, который НЕ монитори зарплаты своих работников, обречён на провал. Это только советские, раннесоветские министры требовали от своих люей отдачи за миску супа. И в концлагерях. Мы в раннем союзе? Или в концлагере? Аааа, ещё в ранних колхозах времём 32-37 годков
Роман
Гриневич не захищає вчителів, а тільки бреше про високі зарплати в освіті.Пропоную міністром освіти зробити Хатію Деканоідзе, яка заявила, що поліцейський який отримає нижче 8 тисяч нормально працювати не може. Хватить мовчати вчителям.Банду геть!
Наталія Гриценко
Для Роман: Згодна. Мій не найкращий учень підписав контракт у ЗС та має без будь-якоі освіти 7,5 тис, навіть не нюхаючи пороху( зауважу, що такі в АТО точно не підуть). Я ж, його вчитель з 21- річним стажем напрацювала аж 3,5 тис. І масу болячок. Невже вчитель у нашій краіні настільки непотрібна людина , щоб отримувати зарплатню на рівні складальника на складі( мій син- студент працює за ці гроші під час канікул)?
ДОСИТЬ МОВЧАТИ!
Для Роман: зробити Хатію Деканоідзе, а в Грузії вона ким була!!!!!!! Щось не дуже взахвати вічителі. Примусова сертифікація.
Роман
Байдуже Ким була у Грузїї. В Україні говорить правду.
Коментувати
Ірина Миколаївна
Для пані міністра: https://buhgalter.com.ua/dovidnik/pratsya-ta-zarobitna-plata/posadovi-okladi-za-yets/posadovi-okladi-za-yets-2016/ відкрийте очі і не "брешіть", не ображайте і так бідних вчителів.... Чи ви вирішили познущатись??!
Шиншилла
Даже если вы забыли отнять налоги, военный сбор и еще что-то, все равно цифра с потолка!)))
Шиншилла
""Вчитель без категорії має середню заробітну плату 3 467 гривень"". Зачем вы вводите читателей в заблуждение?
лето
Для Шиншилла:вводят в заблуждение, потому что назвав реальную зарплату учителя вызовут ещё больший негатив со стороны учеников и их родителей, ведь в кап. мире важны деньги, а с таким доходом ты не заслуживаешь на их уважение ( нищий или неудачник, который не сможет собственным примером научить-показать, как достичь материального благополучия, зачем такого слушать! Продавец кваса без образования имеет зарплату 3500, правда налоги не платит
небайдужий громадянин
и еще... обществу во всеуслышание говорят, что учитель получает з/п очень даже приличную и постоянно ноет. при этом не выполняет свои обязанности.... ату его, ату...
Коментувати
...
Пані Гриневич ,здається, ситуацію розуміє,тоді чому ж ви принижуєте цьогорічних абітуріентів-майбутніх вчителів,які з низькими балами "посміли на бюджет пройти". Їм ще дякувати потрібно! Думалось,що пані Гриневич, попрацювавши за кордоном. навчилась поважати особистість будьякої людини,а тим паче, своїх майбутніх колег. Виявляється,в ній безапеляційне совєтіко ще дуже глибоко сидить. Шкода...
Обурений Відповідач
Для ...: Вона нікого не принизила. Це просто абсурд коли людина з низьким рівнем знань іде вчитись на педагогічні напрями.
N.
Сьогодні, на жаль, це не абсурд - це реальність. І так буде ще довго, поки не змінеться ставлення до вчителів. Сьогодні вчитель - Ніхто. А як може Ніхто виховувати майбутнє покоління?
Коментувати
Гость
Ставка вчителя спеціаліста 1925 грн. Відняти приблизно 20% податків - отримаємо на руки 1540 грн. Це інформація для міністра))
Маргарита
Для Гость: Так от і я замислилася: звідки така цифра в міністра? 3 тисячі в спеціаліста? 3 тисячівчитель вищої категорії має
Коментувати
Віта
Яка мативація проходити сертифікацію, якщо надбавки нам зазвичай не платять?
Олександр
Для Віта: конкретно Вам краще зайнятися самооствiтою. "Мотивацiя" - це не те слово, в якому легко зробити помилку
Коментувати
Віта
Пані міністр, вчитель без категорії отримує зарплату приблизно 1500-1700 гривень.