Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
педагог
Це які учителі зареєстрували? Такий варіант тільки вигідний окремим адміністраціям. Свобода будь-який дій. Відмінники будуть з’являтися навіть в останній тиждень навчального року. Вважаю це неприйнятним.
Олександр
А з другої сторони ,я як батько цікавлюся які оцінки,класний керівник каже немає жодної оцінки,потім за ніч всі оцінки стоять,і таких предметів маса ,особливо ті що ДПА/ЗНО.Електронний журнал -це прозорість,а зміна оцінки ,там же фіксується дата тощо і заднім числом вже не перепроведеш.Погодьтеся ,це хороша ідея і потрібна :батькам,учням ,вчителям
вчитель англ.мови
Повністю з Вами погоджуюсь... електронна версыя журналу зробить виставлення оцінок прозорим...
Коментувати
Finita
Пропоную спочатку виправити орфографічні й пунктуаційні помилки в цитованій петиції.
та ну.У нас
Для Finita: главное - суть.А профессионализм это так, возможное, но НЕОБЯЗАТЕЛЬНОЕ, приложение
Коментувати
По поводу электронного журнала (ЭЖ)
Допустим, появилось ХОРОШЕЕ программное обеспечение, т.е. НАДЕЖНЫЙ электронный журнал. Что будут делать учителя, если вдруг начнутся перебои с электричеством? Как быть с архивами? Даже если примут закон об обязательном электронном журнале, все равно придется вести обычный бумажный журнал, или же придется все время делать копию ЭЖ. Кто это будет делать? Но намного серьезнее возникнет проблема доступа к ЭЖ разных людей с разным уровнем квалификации, не говоря уже о хакерах среди учеников, (такие уже есть, а в будущем будет больше). Это лишь крохотная часть тех проблем, с которыми столкнется учительство при работе с ЭЖ.
Олександр
Журнал буде на сервері ,як приміром сайти ,тощо.На серверах є RED масиви.Копії робити не потрібно,доступ визначається по протоколах-все безпечно.
вчитель англ.мови
А от мені цікаво скільки часу Ви провели за заповненням класного журналу?
Коментувати
Маю досвід
Протягом багатьох років мої учні та їх батьки мають доступ до електронного журналу з мого предмету, в якому є детальна інформація про успішність кожного учня. Інформація у журналі накопичується на 70% автоматично, без моєї участі. Ця інформація доступна для батьків по Інтернету у будь-який час дня і ночі протягом усього періоду навчання учнів. З одного боку це досить дієвий спосіб впливати на успішність учнів. Все-таки перед тематичним, (а ще більше перед семестровим), оцінюванням починають майже усі інтенсивно працювати. З іншого боку – навіть такий «живий» журнал не має того ефекту, на який можна було б очікувати. Більшість батьків заглядає туди 1 раз на місяць. Це при тому, що вся процедура займає не більше 1 хвилини. Отож, якщо вчителі повинні будуть вручну заповнювати електронний журнал – «то овчинка виделки не стОит».
Олександр
Приміром я знаю ,що в американських школах учні не знають оцінок один одного,вчитель не оголошує їх в слух ,а відразу виставляє в електронний журнал-це виховує повагу учнів один до одного як до особистості
Коментувати
так, но...
Нужно, но... , вначале : 1) провести Интернет в кабинеты!!!;2) компьютерами обеспечить КАБИНЕТЫ!!! Я не говорю о том, что КАБИНЕТЫ должны быть, т.е. оборудование кабинетов физики, химии, биологии, ... В школе у меня их просто НЕТ. Есть кабинет информатики, но НА УРОКЕ У УЧИТЕЛЯ ДОЛЖЕН БЫТЬ Журнал, неважно какой БУМАЖНЫЙ, ЭЛЕКТРОННЫЙ, но...Журнал должен быть на уроке у учителя.
Весняне загострення
пусть государство обеспечит учителя компами. я не собираюсь на своем работать.
Елена Онищенко
Я проголосувала проти електронних журналів, бо все що написала Теж вчителька - правда. Батьки не дивляться і не цікавляться. На мою думку, спочатку треба, щоб батьки несли відповідальність за оцінки, а не вчитель. От тоді можна переходити на електронні журнали.
Ангелина Иванова Старикова
Для Елена Онищенко: НЕ за оценки несли ответственность родители, а за воспитание.
Коментувати
демократ
Сайтик, конеш, очень демократичный со своими опросами. Обратите внимание, несколько человек с разных ip-адресов только-что голосовали за пункт "Ні, це не надійно" и результаты опроса не менялись. Демократия во всей красе. Скоро будет как в России - "За" - 120%
Теж вчителька
Містечко районного підпорядкування. Дніпропетровська область. Ми теж десь протягом 5 років вели електронні журнали ( портал "Мої знання"). Вели всі. Хоча, напевно, теж процентів 30 - пенсіонери. (І, повірте, не вік - головна завада в освоєнні комп’ютера). Напевно, не спрацювала у нас ця система (не тільки в нашій школі), що вона не замінила паперові журнали. Вели обидві версії. Це забирало багато часу. А на запитання дітям, хто з них чи батьків заходить подивитись на свої оцінки на портал - заледве 2-3 знаходилось. І не тому, що немає можливості. Немає бажання. А навіщо? Є паперовий щоденник, паперовий журнал. Та ще кл. керівник щомісяця має виписувати кожному учневі його оцінки і вклеювати в щоденник. В цьому році електронну версію відмінили. Як кажуть: хотіли, як краще, а вийшло, як завжди.
Валерия
Будем вести журнал,но создайте условия.Я должна свой привезти компьютер?Или на 60 человек школы 10 компьютеров достаточно? И будьте любезны,не за счёт родителей. Не надо считать чужие деньги,это не обязательно за зарплату учителя.А тратить свои сбережения на обеспечение класса,вы уж простите.Через год в декрет пойду,и это все останется на балансе.
Peters
Давно пора...а то десь тупанув на папері - в завуча істерика)
1
Для Peters: Все это очень хорошо, только ни завуч ни ваш работодатель (государство) вам компьютер для работы не предоставит. И во многих школах руководство-самодуры заставляют учителей конспекты от руки писать. Думаете, они откажутся паралельного ведения бумажных журналов
Коментувати
Василь Дмитрович Іванчак
Сільська школа. Херсонська область Чаплинський район. с.Хлібодарівка. 180 кілометрів від обласного центру. З 2010 року 100 % вчителів ведуть електронні журнали. Без ведення паперового. Хочете запровадити - приїдьте - покажемо. Не хочете - не скигліть про повільний Інтернет, слабкі компютери і вчителів пенсіонерів.
1
Для Василь Дмитрович Іванчак: Да, не хочу, пока государство-наниматель не оборудует мое рабочее место компьютером и интернетом. И категорически отказываюсь за личные деньги покупать комп для кабинета. Времена альтруизма закончились в 1991, а сейчас капитализм и декомунизация, поэтому на работу я хожу, чтобы деньги зарабатывать, а не тратить
Теж вчителька
Для Василь Дмитрович Іванчак: +++++
умные слова УМНОГО человека
Для 1: и когда большинство учителей будут так относиться К СЕБЕ, лишь тогда эта, с позволения сказать... чиновничья начнёт что-то думать и ДЕЛАТЬ. А пока - оне лишь пользуют нас всех. Если человек делает что-то из интереса - это одно. По принуждению, да ещё и ЗА СВОИ ДЕНЬГИ - другое. Но ЭТИ... не видят разницы. У них мозгов на подобное НЕ хватает
Коментувати
Вера
Давно нужно вводить эл. журнал - так и родителям легче следить за ребенком и учителями. А разговоры о том, что у них денег нет на ноутбук или планшет...просто смешно слушать. Мой ребенок в самой обычной школе учится и учителя там на нищих не похожи, да и за репититорство денежку исправно получают.
1
Для Вера: Во-первых, не стоит считать чужие деньги, не важно маленькие или большие. Во-вторых, почему это учителя должны выполнять работу на своей технике в свое свободное время. Это где же такое прописано в какой статье Консттитуции, что учитель должен сам свое рабочее место обеспечивать ноутбуком, интернетом, чтобы видите ли родителям было удобно не вставая с дивана и не делая лишних телодвижений между просмотром очередного паблика оценку посмотреть. Во всех организациях, тем более государственных, технику обеспечивает собственник, а не работник. То почему учитель должен покупать себе комп и тащить его на работу.
Вы думать вообще умеете?
Для Вера: или - что ПЕРЕД ГЛАЗАМИ вижу, о том и пою, как в Башкирии песни сочиняют
Теж вчителька
Для Вера: Если родители не заглядывают в обычный дневник своего чада (что бывает очень часто), то в электронный и подавно не будут. Это я не о вас. А просто вообще. Кстати, о себе: пенсионер, репетиторством не занимаюсь, решительно поддерживаю идею электронных журналов.
Коментувати
1
Достал уже этот киев со своими замашками. Во многих сельских и городских школах школьные компьютеры в одном классе и столетней давности, интернет толком не работает. Перед тем, как что-то вводить и изменять нужно обеспечить соответственные условия труда: компьютер в каждом классе, постоянный интернет. А то будет как всегда - через одно место: останутся бумажные журналы, плюс к ним нужно будет переносить из них оценки и электронные, и учителя (им же нечем больше заняться) будут бегать после уроков в поисках свободных компов и работающего интернета, чтобы переносить оценки.
наталья
Для 1: Так, в селі Інтернету немає - от на цьому всі новаторські ідеї і закінчуються.
Тетяна
Вважаю, що вірним буде, якщо електронні журнали просто дозволять використовувати замість паперових. Тобто, хто хоче та має можливість - користується електронним журналом і в цьому разі не треба вести паперовий - та й все! Поступово час доведе, чи потрібен був той журнал. Коли вже перестануть всіх грести під один гребінь - треба просто дозволити все, на що здатні існуючі технології.
Микола Скоковський
Все це футуристичні мрії. Наша освіта на межі. Заледве фінансується зарплата. На кабінеті не виділяється нічого. Вся ця балачка - пустодзвонство! У всьому світі коли планується впровадження якоїсь ідеї (проекту), то вираховується її фінансування. А в нас все навпаки. Немає грошей - немає НІЧОГО! Те саме і в освіті. Цими "реформаторами" освіта цілеспрямовано знищується. Освіта фінансується по залишковому принципу... Нічого, багато ми таких "реформаторів" пережили і цих переживемо! :-(
Коментувати
а компьютеры учителям тоже пани министерка купит?
Тут кричат о том, что не освоили, дескать. Освоить-не проблема. Люди в почти 80 спокойно в скайпе и новостях сидят. Проблема в качественных аппаратах. И не надо чушь городить о нежелании. Надо реально видеть жизнь. А реальность такова, что илшь очень ГЛУПЫЕ люди считают, что учитель что-то там не хочет. У учителя нет на всё денег. И если есть ОДИН компьютер на семью, НА СЕМЬЮ, и то хорошо. Да поумнейте,наконец и поймите, что НЕЛЬЗЯ собственные условия жизни переносить НА ВСЕХ.
Оксана
100+ І страшно подумать, що ця техніка(справді, одна на сім’ю, взята в кредит 5 років тому) зламається! Три мої зарплатні треба, щоб придбати той "журнал". Держава забезпечуватиме - без проблем, але ж реаліії...
Коментувати
Гуна
Моя мама в 60 з хвостиком років освоїла ПК, бо хотіла працювати на певній посаді. Не секрет, що багато моїх колег НЕ БАЖАЮТЬ приділити увагу самоосвіти для роботи на ПК. Поставити умову "хочеш працювати - вчись", і тоді одразу стане зрозумілим, хто є хто...
Большего непонимания ситуации в стране
показать НЕЛЬЗЯ. Молодца. Умница. Министр. Стратег.А взгляды то какие широченные - точка перед глазами. Одна.
Алла
Серйозно?!! Які можуть бути електронні журнали, якщо 30% (а то й більше) вчителів не вміють комп’ютер вмикати?!! А "наявності доступу до мережі інтернет" далеко не у кожного взагалі можлива...
Ольга Федоренко---Несенюк
Для Алла: а як побідкатися у Вк на життя, то вони одразу знаходять і як увімкнути комп, і доступ до мережі можливий.... Чого орієнтуватися на тих, хто загруз у печерному світі? Кожен, хто хоч раз побував у ролі класного керівника, знає, що це за прокляття - оформлення журналу! Скільки часу, нервів, сліз!
Алла
Ок. Уявімо, що все-таки такі журнали прийняли. І що тоді робити 70-річній класній керівничці, яка живе в селі і в очі той Інтернет не бачила (і у Вк вона на життя точно не бідкається, не розумію взагалі, до чого тут зараз Вк...)? Та і не тільки класним керівникам, усім вчителям доведеться шукати, де той журнал заповнити. Буде так: вони виставлятимуть оцінки на листочках, а потім штурмуватимуть молодих колег, щоб вони оцінки для них виставляли в журналі (так, в принципі, і зараз відбувається, якщо потрібно щось кудись подати через мережу, або щось на комп’ютері зробити (і це - у Київській школі, я вже не кажу про маленькі віддалені села)). Особисто для мене вести свій предмет у ел. журналі - не проблема, але ставити оцінки за тих, хто не вміє користуватись ("тих, хто загруз у печерному світі", як Ви виразились), я не горю бажанням. І навчити їх усіх ком’ютерної грамоти не вдасться. Як варіант: дати можливість школам обирати вид журналів - електронні, або паперові.
Наталія
Дати можливість школам кажете, а в школах 30% пенсіонерів, а ще біля них 20% ретроградів, які не хочуть нічого змінювати...Тому і живемо "в печерному світі" (вибачте, що повторюю, але дуже влучно).
Коментувати