Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pina
Я за границей училась. Так там давно электронные журналы. Поддерживаю идею! Очень удобно для учителей и родителей!
ой ли
Для Ulio: А що, так много УМА надо для техники заполнения журнала? Какие "цифровые"? И у якой энто у школе уже есть? Интересно узнать результаты ЗНО у вас лично, тоже цифровые - ЭЖ?
TamilaL
Класний журнал зберігається у справах школи 5 років, а випускних класів – 10 років. Хто гарантує такі строки зберігання на серверах електронних журналів? Хто гарантує відсутність зовнішнього втручання у ці журнали?. Найголовніше про що автори коментарів забувають, це те, що журнал є офіційним ДОКУМЕНТОМ, а не просто папірцем для виставлення оцінок. Так що паперові журнали ще не скоро зникнуть. А вести два журнали-це занадто.
Катерина Булах
Для TamilaL: Я работаю в структуре госреестров - поверьте, она существует уже более 18 лет, и регистрируются и хранятся данные куда посерьезнее школьных оценок: для примера, кто не в теме, данные актов гражданского состояния, права собственности, регистрационные данные юрлиц, завещаний и т.д. и т.п. Все банки работают в электронной системе платежей - вы думаете, никто не предусмотрел никакой защиты? Вся система ЗНО сейчас построена на принципах электронного кабинета (говорю не понаслышке, мой сын выпускник этого года) Всего-навсего нужно немного расширить свое мышление и начать наконец-то жить в 21 веке. С чем действительно согласна, что нужно начать с материального обеспечения школ необходимой техникой и другими возможностями для этого. А также вести разъяснительную работу о пользе и эффективности нововведений. Единственное, как переходный этап, предложила бы в норму о ведении ЭЖ ввести ссылку на наличие технических возможностей, причем с четким указанием их параметров
Коментувати
Ulio
Електронного журналу найбільше бояться пенсіонери, які так і не опанували ази комп’ютера і він для них і їх психіки становить велику небезпеку і не біда для них, що суспільство вже давно перейшло на цифровий рівень спілкування, а вони продовжують жити в СРСР!!!
TamilaL
Для Ulio: От, мабуть, для таких як Ви "вчителів" і пропонують розробити етичний кодекс вчителя.
Мирослава
Для Ulio: Звідки такі висновки??? У нашій школі ,навпаки ,древня пенсіонерка краше працює з компом ніж молода.У початковії школі читає інформатику,а,молодші бояться!!! ТАК ЩО не ПОТРІБНО УЗАГАЛЬНЮВАТИ!!!!
Меркель
Для Ulio: :)))))
Коментувати
арго
от вам і буде причина для оптимізації шкіл. ми на 1 вересня вже понижені до І-ІІ ступеня, хоча в школі навчається більше 320 учнів. так і оптимізують нас потихеньку.
teacher
Для арго: На вашем месте нужно провести такую роботу, чтобы ни один ученик, даже не думал идти, учится в 3 ступень этой опорной школы.
ОДАРКА
Кому важлива доля дітей ! У селі 68 учнів у школі! З 7 випускників ЗНО здало 2! Але школу треба зберегти!!!!!
teacher
Для ОДАРКА: "7 випускників ЗНО здало 2!" У Вас що директора не має!
Коментувати
Вже було при нинішньому міністрі
Згадайте про друк атестатів у цьому році декілька тижнів тому. Спочатку сказали , що школи самі будуть друкувати атестати. Деякі завзяті школи виконали розпорядження – перенесли списки і оцінки на якийсь-там сервер. (До речі, вчителі інформатики виконували цю роботу). Адміністрація швиденько закупила особливі принтери і папір … і раптом новий міністр заявляє: «Атестати будемо друкувати як і раніше, тому що не готове програмне забезпечення, не готові усі школи і т.д. і т.п.» І що ви на це скажете? Які після цього електронні журнали? Хто пошився у дурні?
))))))))))))))))))
Для Вже було при нинішньому міністрі: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00 (
Коментувати
Звичайний уитель фізики звичайної школи
Вже понад 5 років дублюю оцінки зі свого предмету у створених бесідахі у ВКонтакті. І не тільки оцінки, викладаю короткі конспекти, блок-схеми, мультиплікації, приклади розв’язування задач тощо. Користь є! Батьки й учні знають усі оцінки, а ті, хто пропустив урок, або бажає повторити матеріал, з легкістю це можуть зробити. Це не займає багато часу і всі заддоволені. Більше того, у будь-який час можна надати консультацію, або відповісти на питання батьків, надати поради. Якщо немає доступу до комп’ютера, все це можна зробити за допомогою мобільного телефона. Цього року (за проханням учнів) створив такі ж бесіди для класів, де я не працюю. Було б бажання!
Сколько Вам лет?
Для Звичайний уитель фізики звичайної школи: Есть ли семья? Работаете лишь в школе, или имеете дополнительный доход?Вопросы НЕ праздные и относительно честный ответ даст возможность продолжения мысли.Не только, и не столько, моей...
Андрей Козак
Про персональные данные в школе бумажку подписывали?
учитель
Для Звичайний уитель фізики звичайної школи: Поділіться досвідом. Викладіть гіперпосилання на конспекти, блок схеми........Цікаво чи ваші слова збігаються з реальністю. Звідки час на те берете. Мені особисто його ніколи не вистачало.
Коментувати
Вчитель що працює з електронним журналом
Працювати як раз і незручно, бо швидкість роботи залежить від кількості даних (оцінок) і чим їх більше. тим система працює повільніше. Звіти тільки ті. що придумав розробник - а він ніколи не працював вчителем. А що робити школам де швидкість інтернету бажає кращого. А ви представили що робітник банку працює в системі дома!
Мама
Так это ж надо в каждый класс компьютер, а у наших нет такого, только в компьютерном классе машины стоят.... кто купит?
валентина
Для Мама: у нас тоже
Коментувати
учитель
Ви зрівняйте в цілому роботу учителя закордоном і у нас. А зарплата. Якщо ми будемо так жити, як закордоном, тоді це питання буде актуальне. Варто ще згадати весь той паперовий непотріб, який вимагають від нас. Однозначно на два варіанти не треба погоджуватися. Думаю, якщо врахувати нашу базу в кабінетах, крім паперового іншого і не може бути варіанту.
Тетяна
За кордоном існують і електронні і паперові журнали.
лол
Немало же разом пишеться, хіба ні? Учитель, блін
Anna
Электронный журнал учителю вести намного проще обычного. Например не нужно как идиот 100500 раз переписывать списки детей из странички на страничку, а также программа запросто копируется из инета (вместо того же записывания) + подсчет тематических и семестровых на компьютере дело 5 минут а не часов, как это бывает вручную
тю, та подсчитать
Для Anna: тематические для семестровой - три минуты дела.ЗАЧЕМ для этого компьютер? Или человек считать не умеет? Аааа, да,это же ш выпускники новообразованной школы
лол
3 минуты дело? Поэтому у нас в школе учителя для каждого класса по часу считают тематические, семестровые, годовые на калькуляторе?
Anna
у меня мама учитель и у нее подсчет оценок занимает много времени (особенно по предметам с большим количеством часов) + написание списков куча времени+выписывание обязательных бегунков раз в месяц. Электронный журнал 100% сэкономит учителям время, но это лишь в случае отмены бумажных.
Коментувати
Петро
Позиція Верховного Суду України. При встановленні ознак офіційного документа слід керуватися такими критеріями: 1) документ має бути складено, видано чи посвідчено відповідною особою в межах її професійної чи службової компетенції за визначеною законом формою та з належними реквізитами; 2) зафіксована в такому документі інформація повинна мати юридично значущий характер – підтверджені чи засвідчені нею конкретні події, явища або факти мають спричиняти чи бути здатними спричинити наслідки правового характеру у вигляді виникнення (реалізації), зміни або припинення певних прав та/або обов’язків. Невідповідність документа хоча б одному з наведених критеріїв перешкоджає визнанню його офіційним.
Овод
Ага) учителя предложили эту идею. Не смешите. Сверху идея идет, сверху.От контролирующих органов. Я не против этого самого электронного журнала, но вот много возникает, но... 1. По оснащению ВСЕХ классных комнат интернетом и ПК. 2. По выставлению оценок и пропусков.Это вообще отдельная тема. 3. По заполнению журналов. Ведь классные руководители прекрасно знают как и когда заполняются страницы по воспитательной работе и пропускам, как предметники ждут сдач и пересдач стихов, сочинений, практических работ, и тех же самых "колов", которые ставятся в виде палочек или вообще карандашом. Не ройте себе могилу. А на счет владения ПК. Владеть обязаны навыками, но нигде не прописано, кто учителям это ПК и интернет оплачивать будет. Спуститесь на бренную землю!!!)
Ніна
Для Овод: Ось так,а чи подумали про якість інтернету в селі, забезпеченість ПК шкіл, вчителів та кабінетів - спочатку матеріально нехай забезпечать вчителів, а потім новації, а то заглядають що в Європі є , а у нас? Щоб придбати картриджі для принтерів скільки коштів треба, чи у нас уже паперова інформація і звітність відмінена? Я взагалі-то не проти електронних журналів та інших новацій, а якщо один ноутбук на всіх вчителів? і інтернет з перебоями? це в МО враховується?
Павлович
Для Овод: Шановний, а що це таке: "страницы по воспитательной работе" в журналі? Чи може ви не вчитель?
Овод
Для Павлович: А що ви не знаєте про те, що класні керівники заповнюють сторінки в журналі з виховних бесід, а саме: ПДР, ППБ, ВНП, правил поведінки на воді та біля води, поведінки у суспільних місцях та тому подібне.)))) Тому ще не відомо чи ви класний керівник))) Але бесіда зовсім не про це...
Коментувати
Вже таке було
Декілька років тому намагались заштовхати усіх, кого можна, на електронний «Щоденник». Ніхто не відміняв паперові журнали, тому у вчителів робота збільшилась удвічі. У багатьох школах «Сізіфову» роботу переклали на плечі вчителів інформатики. Все це закінчилось так, як і повинно було закінчитись – потихеньку усі «забули» про той «Щоденник». А згодом і новий міністр прийшов, а потім ще один…А тепер знову витягли старий мотлох із скрині і пропонують вчителям «розважитись». Нехай спочатку у МОНУ розроблять закони про електронні носії і все, що з ними пов’язано, познайомлять з усіма цими «новшествами» усіх вчителів, приймуть закони про відміну паперової документації, і тільки після цього будемо працювати «по-новому».
Ніна
Для Вже таке було:Так, так це вже було і тихенько загуло... Прийшов новий "начальник" і "немає нічого кращого,ніж забуте старе"...
Коментувати
Ірина
Не потрібно примушувати усіх переходити на електронні журнали, але ті, хто мають змогу та бажання, нехай запроваждують і використовують. І без паперового дублювання. Всі дані зберігаються на сервері, нікуди вони не дінуться. Ніхто не каже що учитель повинен витрачати свої кошти та вільний час за заповнення. Вибачте, але до чого тут "вільний час"? Журнал заповнюється під час уроку. Оцінка або виставляється на уроці (без можливості виправлення коли заманеться), або не виставляється взагалі. Тому достатньо поставити по комп’ютеру до кожного кабінету, і розповсюдити мережу Інтернет в межах будівлі школи. А якщо вчитель не вміє користуватися комп’ютером, то на 99% впевнена - цей вчитель вже своє відпрацював (буде зайвий привід відправити пенсіонера на пенсію). А щодо батьків... Вибачте, але журнал ведеться не для батьків, для них є щоденник, як і для учня. Не плутайте поняття. Так, дані щоденника беруться з журналу, але це вже інша система, і якщо батькам воно не потрібно - то і не треба.
1
Для Ірина: Очень смешно: "Тому достатньо поставити по комп’ютеру до кожного кабінету, і розповсюдити мережу Інтернет..." Всего то навсего компьютеры в класы во всех школах всей страны поставить, чтобы оценки во время урока выставлялись. Да пустячек прямо. За чей счет этот банкет планируется, очень интересно узнать? Государство не в состоянии школы бумажными журналами обеспечить, учителя сами покупают, мел и тот не государственный, а тут срочно в каждый класс компы с интернетом закупит.
му-му
Для Ірина: Много ума не нужно для работы с эл. журналом.Вы сображаете, что пишите:" Так, дані щоденника беруться з журналу, але це вже інша система, і якщо батькам воно не потрібно - то і не треба". Не знаете, что «Щоденник" называется эл.журнал? Так вже було!!! - пишут вам. А вы и не знаете? Кабинетной системы во многих школах нет, компьютеров в них, а вы в неведении, что творится в школе, что Дети не знают предмет "Информатика", не имеют компьютеры дома, что родителям надо зарабатывать, чтобы жить и времени, как у вас, на популистские "новшества" у них нет и заходить смотреть эл.ж. - не будут. Они давно бумажный не оглядают. От того и ЗНО такие результаты принес .
урона
Для Ірина: ЭТО ПРОЧТИТЕ: НИК - "По поводу электронного журнала (ЭЖ)+2" Допустим, появилось ХОРОШЕЕ программное обеспечение, т.е. НАДЕЖНЫЙ электронный журнал. Что будут делать учителя, если вдруг начнутся перебои с электричеством? Как быть с архивами? Даже если примут закон об обязательном электронном журнале, все равно придется вести обычный бумажный журнал, или же придется все время делать копию ЭЖ. Кто это будет делать? Но намного серьезнее возникнет проблема доступа к ЭЖ разных людей с разным уровнем квалификации, не говоря уже о хакерах среди учеников, (такие уже есть, а в будущем будет больше). Это лишь крохотная часть тех проблем, с которыми столкнется учительство при работе с ЭЖ.
Коментувати
Педагог
Питання у забезпеченні кабінетів комп`ютерною технікою є найважливішим. Окрім того. Якщо погоджуємось на електронну версію журналу, тоді жодних паперових. Одне й інше категорично не приживеться. Інший момент. Електронний журнал, а далі ПЗ повинен бути повною аналогією звичайного журналу. Без різних платних ліцензій і т.д. Крім того. Як ви збираєтесь централізувати оцінки? Зрозуміло, що кожен учитель веде журнал з свого предмету. Але повинен існувати і загальний журнал класу. Яким чином оцінки будуть у нього заноситись? Інтернету в багатьох нема. Локальну мережу створити між всіма класами і сервером це теж фінанси. Все перекласти на учителів однозначно не пройде.
Валентина
Електронний журнал - це добре, це сучасно. А хтось з тих, хто підписує петицію, задумувався над тим, чи є доступ идо мережі інтернет у всіх вчителів, чи є він у всіх батьків, яка швидкість, і якщо у батьків нема інтернету, то для кого цей журнал? Для вчителів та для адміністрації? Чи чергової галочки та галасу на всю країну? Давайте спочатку забезпечимо всіх вчителів комп. технікою, надамо можливості вільного доступу до мережі, а потім будемо говорити про електронний журнал. Смішно говорити, коли становище з технічними можливостями жахливе.
педагог
Якщо за це буде надбавка до зарплати. Добре. Але чи всі заклади мають комп`ютерне забезпечення кабінетів на 100%? Чи всі педагоги володіють роботою з ПК? І забезпечення електрикою само собою важливе питання.
Альбина
Для педагог: зарплату захотели? Надбавку к ней? Хотите дальше. Я тоже могу Вам помочь...хотеть...((((
Альбина
Для педагог: В Украине функционирует система КурсСайт и КурсШкола. А мы бегаем - "микрорайон" переписываем... А зачем функционирует? А зачем еще и переписываем? А шоб було... Так и электронный журнал...
Зорислав
Надбавка за шо? За те що не володієте ПК? Смішно!
Коментувати