Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
з досвіду
Так звані контракти породять страшну корупцію. Всі хто будуть мати звідки попруться у вчителі. А справжні педагоги, які звикли працювати і виконувати свої обов`язки опиняться за межами освіти. Це не пункт реформи. Такі рішення і є саботажем якісної освіти. Ви подивіться на молодь! Багато з них без ГДЗ навіть не можу виконати простенькі завдання з підручника. А хваляться червоними дипломами. Якщо освіта втратить педагогів зі стажем роботи, тоді справді і освіті, і заодно країні кінець.
Голосzнарода
Для з досвіду: Так досвідченим і талановитим педагогам нема чого боятися, адже вони виграють конкурс. І чого хорошим педагогам, які якісно навчають молодь, боятися, що вчорашні їхні учні, яких вони не навчили навіть користуватися підручниками, раптом краще проявлять себе у чесному змаганні за робоче місце. І проблема тут не в наданні освітніх послуг за контрактом, а в тому, що всі вчительські посади по школах України вже розкуплені довічно і справно платиться з них дань, звісно такі вчителі будуть проти того, щоб долати корупцію, бо вони її уособлення. В українській освіті панує феодалізм, і суспільству треба почати із усвідомлення цього, бо ніяких якісних реформ без подолання феодалізму не можливо буде провести.
Директор
Хотелось бы узнать, в какой школе Вы, уважаемый, работаете? Уже год Вы пишете , что в Вашей школе все куплено-перекуплено. А я вот не могу найти учителя географии и истории. Ни один выпускник педвуза не хочет работать за нищенскую зарплату. Какая плата директору, о чем Вы, уважаемый????
Василина
Для Голосzнарода: ДРЕД СИВОЇ КОБИЛИ !!!(вчительські посади довічно продані...)Та кадрові проблеми існують в більшості шкіл.Якби не пенсіонери(дай Боже їм здоров’я)- не було б кому працювати! АЖ СМІШНО!!! Якби не було б ТАК СУМНО!
Коментувати
Олекса Позняк
Лиля "Эх прокачусь" по америкам за счёт нищего учителя
Голосzнарода
Поки посада рядового вчителя в школі не буде займатися за результатами чесного та прозорого конкурсу за контрактом на 5 років, то ніяких реформ в школі проводити не можна буде, вчителі не дадуть, а будуть саботажувати.
Юрий
Для Голосzнарода: А ты после 5 лет института пойдешь на 1200 грн работать учителем, да еще в сельскую школу?
Голосzнарода
Для Юрий: А що злякались конкуренції?
Olia
Голосzнарода - це троль! Це всі знають! Не ведіться на його коменти.
Коментувати
Є. Балов
Не треба нових шкіл. Ви хоч старих не закривайте. РеФФорматори х..ві.
Кузьміч
Языком чесать - не мешки ворочать. Языком чесать - не мешки ворочать. Языком чесать - не мешки ворочать.
безперспектив
Чи дочекаємось колись міністра, який буде щось РЕАЛЬНО робити, а не просто проголошувати лозунги? Мабуть, не з нашим щастям... І що таке "цифровий розрив"? Чергове "словоблудие" пані міністра...
1
Все 25 лет "підвищують соціальний статус учителя", а только почему-то учителя ощущают себя чем дальше,тем больше нищими.Может хватить врать???
sergey1979
Слова представника держави не пе перетинаються з істинним станом речей для вчителя. Погляди від сторожа школи до вчителя-методиста повернуті в бік Польші, або мінімум Києва. До реформуються що будуть запрошувати представників інших країн, а працьовиті українці виберуться з з цього пекла