Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Голосzнароду
Мне кажется, что правильно будет сократить в два раза количество часов со всех дисциплин :0, зачем детям по 7-9 занятий в школе сидеть, 4-5 занятия в день вполне хватит, а после обеда могут на разные секции и учебные клубы ходить.
можливо
Для Голосzнароду: )))))))))))))))))), правильно, финансировать хозяев клубов . . .
Голосzнароду
Для можливо: Как по мне, то пусть лучше дитя футбол или волейбол побегает, или на музыкальном инструменте поиграет, или потанцует, все же лучше, чем согнутое в три погибели будет сидеть на уроках и ничего не учить ...
можливо
Для Голосzнароду: ну да, я с Вами соглашусь. Если у дитяти родители СУмеют ЗАПЛАТИТЬ за футбол-волейбол-танцы)))))))))))))))))
Коментувати
Оксана
Українська література. 10-11 клас. Вилучили новелу "Подвійне коло" Яновського. Оце так "розвантаження"! Невже чиновникам не є зрозумілим, що в першу чергу потрібно скорочувати кількість предметів, які вивчаються (наприклад, не 20, а 10).
Світлана Василівна
Для Оксана: Твір актуальній і чудовий...але ж вилучили...жаль..
Коментувати
Татьяна Литвиненко
Після спрощення програми з математики потрібно і редагувати програму ЗНО, бо тепер вони суттєво відрізняються
Михайло Чиж
Для Татьяна Литвиненко: репетитори підправлять....
Математик
А у чому Ви спрощення побачили? Я щось ніяк його не бачу, окрім перестановки тем у 10 клас.
Коментувати
Макс
Щось не бачу проекту прграми з іноземних мов!
Николай Миль
Про фізику. Хто це написав! Для прикладу: як можна пояснити дисперсію не вивчаючи заломлення світла? Чи відповідають вимоги до знань і вмінь кількості годин для вивчення матеріалу, який наводиться в програмі? Хто рискне написати підручник за даною програмою? Для рівня стандарту (який відповідає діючій програмі) його немає до сих пір. Перенесення в проекти: може введемо один проект - "Фізика" і не треба город городити? Імітація реформ.
Оксана Шевченко
Для Николай Миль: я не могу понять, это для кого программа? Для нынешних 8-х и старше или для нынешних 7-х и младше?
Оксана Шевченко
Для Николай Миль: первые изучали преломление в седьмом классе, вторые будут изучать в девятом. Убрали специальную теорию относительности, ну и ладно... Не ясно как эта вполне нормальная программа стыкуется с реформой школы, это все будут по ней учится или в опорных школах? И еще, было что-то про соединение нескольких предметов (физика, химия, биология, астрономия, география) в один винегрет, от этого отказались?
Коментувати
Учитель літератури
І це називається розвантажили програму (зарубіжна для знз з укр. мовою). Прибрали декілька словосполучень, два твори. Для чого потрібно город городити??? А шуму!!!. Потрібно скоротити кількість творів і перевести в якість.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!