Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
От рейтингами шкіл вже замучили. А чому не зробити рейтинг, дослідження, список шкіл, в якому буде показано, скільки відсотків в якій школі виплачуюють за престижність праці. Цікава буде картина. Від 0% до 20%. На скільки виросте зарплата вчителів, в яких престижність 1%? Чому нема рейтингу шкіл, в яких не оплачується завідування кабінетами, не проводяться зовсім гуртки, бо треба економити, не проводяться заміни уроків, або неоплачуються з цієї ж причини. Де такі рейтинги шкіл?
Голосzнарода
Для Марія: Звідки суспільству чи міністерству знати, що Ваша дирекція в себе на наділі робить.
Алла
автобуси,які підвозять дітей з села у місто,передають на баланс школи.Раніше ними опікувалося райво. Тепер школа має утримувати,заправляти,ремонтувати,платити зарплатню водіям...Школа заробляє гроші на це все??????
Ой
Для голоснарода: Хреновое у нас министерство, раз не знает этой картині. Не знает, сколько на самом деле учителя получают. Гнать их сраной метлой
Коментувати
Голосzнарода
Але вчителям варто взяти до уваги те, що з нового року їм зарплатню буде платите місцеве самоврядування, а не міністерство. Тому, шановні освітяни, на найблищих місцевих виборах Ви фактично будете обирати тих, хто Вам буде платити зарплатню.
Пфф
Для Голосzнарода: Та ви що ??? Невже ??? А коли це нам зарплату платило міністерство ??? Слухай, "голос", ти звучиш під всіма статтями, але да-а-а-алекий ти від народу !!!
все равно
для Голосzнарода: а у местного самоуправления хватит финансов? только и слышишь, что фонд заработной платы сжатый, бедный, денег на учителей и библиотекарей нет и не будет, зато бухгалтера, особенно главные, и чиновники районо могут рассчитывать и на бесплатные путевки в буковель, и на премии, и на доплаты из городского бюджета.. выборы идут, кого выбирать? нам не нужны депутаты и мэры, которых мы содержим, а они прячутся за спинами простых солдатиков..
Голосzнарода
Для Пфф: Я звучу, тому що конституція ще гарантує своїм громадянам свободу слова, навіть і тоді, коли подібні Вам, на неї посягають.
Коментувати