Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерія
Скажіть будь-ласка, чи законно проводити у районі моніторинг рівня знань з української мови учнів 11-х класів , претендентів на нагородження медалями ? І чи цей моніторинг впливає на отримання медалі ?
алина
Скільки потрібно набрати балів по ЗНО для підтвердження золотої медалі?
Олег
Для алина: не менше 180 балів!
Коментувати
Ольга
Чи враховуються тематичні оцінки? Наприклад, з англійської за тему стоїть дев’ятка, але за семестр - 10. Чи можу я претендувати на золоту медаль?
Неля
Для Ольга: Відповідно до положення так , зможете.
Коментувати
ТЕТЯНА
скажіть = дитина закінчила 10 клас= в першому семестрі дві 9 і в другому дві 9= але річні всі 10-12 балів= чи може син претендувати на золоту чи срібну медаль?
Олег
Для ТЕТЯНА: ЗНО покаже !!!
Anna
Для ТЕТЯНА: если есть две девятки в семестре в 10 классе то на золотую уже не может. На серебрянную еще да, если не получит 9 в семестре по третему предмету или 8 и ниже по первім двум. а также если не завалит ЗНО.
Ярослав
Згідно положення про срібну медаль не більше 2 дев’яток за семестр ,річні і ДПА з двох предметів якщо дві 9 з двох предметів в першому семестрі наприклад з фізики та історії а в другому з фізики та хімії , то ні
Коментувати
Татьяна
Здравствуйте, я закончила 10 класс и у меня по одному предмету за II семестр вышла 9, но за год 10, по всем остальным предметам 10-12. Могу ли я расчитовать на золотую медаль?
Anna
Для Татьяна: нет
Ярослав
Ні. Семестрові ,річна Дпа усі не менше 10
Коментувати
для Світлани
если ребёнок, который ожидал мендаль, не сдал ЗНО на высокий балл, значит его уЧИТЕЛЯ его попросту ОБМАНУЛИ. Вот и весь сказ.
Світлана
З цими медалістами цьогоріч якийсь дурдом. У нас із 7 претендентів залишилась одна медалістка. По району теж багато на ЗНО позрізалось. Як так можна, дитина вчилась від 1 по 11 на відмінно, а тут не здав на 10, то прощай медаль. Думка багатьох батьків, дітей, вчителів - ЗНО не має впливати на медаль!!!! Але жаль, що ніхто до цього не дослухається. Зате наше шановне начальство на нараду позбирало всіх вчителів-предметників ЗНО, тай вичитують, що оцінки завищували. Жах!
Anna
Для Світлана: а может вы им просто оценки завышаете?? 10 на ЗНО получить было проще простого, у меня все одноклассники написали ДПА лучше или также как и их семетровая ( годовая оценка). Так что просто пересмотрите систему оценивания в вашей школе.
Коментувати
Міла
Тобто для срібної медалі у десятому класі має значення тільки річні оцінки?якщо в мене за перший семестр 8,а за рік 9 по хіміі,та за 1 семестр 10,а за 2 - 8, річна - 9 по біології,та по фізиці за 1 семестр 9 я можу бути претендентом на срібну медаль?
Anna
Для Міла: Срібною медаллю нагороджуватимуться випускники, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів та за результатами семестрового, річного оцінювання та ДПА мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану. То есть если есть больше двух девяток в семестре в 10 классе то никакой медали не будет, тоже самое если есть одна восьмерка
Anna
Для Міла: проще говоря медали у вас не будет
Коментувати
Анастасія
А якщо два ДПА склав на 11 балів і одне на 8, срібна медаль буде?
Anna
Для Анастасія: нет
Коментувати
анна
Якщо 11 років річні оцінки були 10-11, а ЗНО склав на 10 і 7 чи буде хоча б срібна медаль.
вчитель
Для анна: нажаль, ні
Коментувати
Оксана
Якщо у мене сесместрові оцінки 11, а результат ЗНО -8 балів, я буду мати срібну медаль?
Larisa Shistko
Для Оксана: ні , не нижче 9 балів
Коментувати
Анна
Дпа по украинскому написан на 9. Все семестровые оценки выше 10(есть одна 9). Возможно ли получить серебрянную медаль в этом случае?
Anna
Для Анна: да, конечно Главное чтобы не больше чем по двум предметам у вас были 9 (семестровые или ДПА)
Коментувати
Антон Яворський
Якщо в мене у десятому класі 4 дев’ятки були в першому семестрі, а в другому семестрі 10-11 і річна вийшла 10, в одинадцятому класі в мене 10-11. В мене може бути срібна чи золота медаль?
Павлович
Для Антон Яворський: Антон, будьте уважні : "за результатами річного оцінювання в 10 класі та першому семестрі 11 класу" . Отже, Ви претендент на медаль.
вчитель
Для Павлович: за результатами семестрового, річного оцінювання та ДПА мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.
Anna
Для Антон Яворський: нет у вас не будет медали. Там же все понятно написанно, не более чем по двум предметам в старшей школе семестровые оценки 9
Коментувати
Ірина
Моя дитина отримала з одного предмета 9 балів І семестр решта все 10,11 балів 10 клас. Чи може бути вона претендентом на золоту медаль
Larisa Shistko
Для Ірина: на срібну
Коментувати
Ірина
Моя дитина отримала з одного предмета 9 балів І семестр решта все 10,11 балів 10 клас. Чи може бути вона претендентом на золоту медаль
Павлович
Для Ірина: Якщо Ваша дитина вчиться зараз у 10 класі (тобто вказані Вами оцінки за І семестр), у випадку точно таких результатів за 2015-2016 н.р. є потенційним претендентом на (поки що) срібну медаль. У випадку закінчення поточного навчального року з результатами не менше 10-ти з усіх предметів (дай Боже здоров’я) і подальшого навчання в 11 класі на такому ж (високому) рівні вона стає претендентом на золоту медаль.
!!!
ІІ. Вимоги до претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями 2.1. Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану (крім осіб, які навчаються за екстернатною формою навчання). 2.2. Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального планУ.
таїсія іванівна
Для Павлович:Скажіть, будь ласка, це справедливо: дитина зайняла ІІ місце в районі з олімпіади по історії, а ДПА з цього предмета 8, з укр і англ 11. Від 1по 11 клас- відмінниця. І тепер що, їй срібна не буде?. Яка різниця 8 чи 9 балів-все рівно це колишня 4 . То де справедливість?
Коментувати
Анна
А текущая оценка может быть 8? Если одна проскочила, например, а в теме ребенок вытянул на 10. Вроде в положении ничего о текущих не сказано за текущие, но у нас к ним придираются...
Vika Machko
Я претендую на золоту медаль, в мене оцінка ДПА 10 балів. Я отримаю золото?)
Larisa Shistko
Для Vika Machko: так
Коментувати
Дмитро
Якщо у мене за 10 клас дві 9, а в 11 класі всі предмети на відмінно, але ЗНО я написав на 9 балів, чи буду я мати срібну медаль?
Anna
Для Дмитро: если ЗНо по одному из тех преметов по которым 9 то да можете. если по какому-то третьему то нет
Коментувати
Євгенія
Якщо у мене сесместрові оцінки 11-12, а результат ЗНО - 9 або 8 балів, я буду мати срібну медаль?
Anna
Для Євгенія: если 9 да, если 8 нет
Коментувати
назар
интересно, в 2015 г. на получение медали (золото) говорили будет влиять результат ЗНО по укр. мове и лит. разве не так?
Марина
Для назар: Буде. Державна підсумкова по укр.мові проводиться у формі ЗНО.
Коментувати