Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маряна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи беруться до уваги бали за 5-9 класи чи тільки 10-1 класи? Наперед вдячна.
неше
Для Маряна: Тільки за 10 та 11 класи.
Коментувати
Kristina
Доброго дня! Скажіть, якщо маю 4 дев’ятки у першому семестрі, але лише 1 у другому(і виходить 1 річна 9), чи можу розраховувати на срібну медаль?(10 клас)
Галина
Для Kristina: враховуються і семестрові оцінки також, тому уже в 10-му класі у Вас 10-ки з чотирьох предметів, а ще по переду 11-й клас. Але загалом, навіщо Ви цим переймаєтесь. Все одно наявність або відсутність медалі ні на що не впливає. Для вступу необхідно лише середній бал атестату, в там іде остання річна оцінка за предмет. Розслабтесь і не забивайте дурним голову
Коментувати
Марія
Скажіть будь ласка, які оцінки враховуються в 10 класі для отримання золотої медалі, тільки річні чи семестрові теж? Як мені казали, що в 10 класі річні , в 11 класі за 1 семестр+ ДПА . Чи це так чи по іншому? Поясніть будь ласка
Олена
Для Марія: за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану... Чітко написано, що СЕМЕСТРОВОГО І РІЧНОГО оцінювання. Невже ви читати не вмієте, а ще претендуєте на медаль!
Коментувати
Ліля
Якщо 3 предмети здаються як дпа і зно, а 4 лише як зно чи впливають його результати на медаль?
Світлана
Для отримання золотої медалі беруться до уваги поточні оцінки та тематичні, чи тільки оцінки за семестр? Наприклад, за семестр немає 9,але з контрольної та тематична є. То тоді на золоту можна уже не розраховувати?
Світлана
Підскажіть, будь ласка, якщо 10-11 клас усі оцінки не нижче 10, але в першому семестрі 11 класу є дві скориговані оцінки, при успішному результаті ЗНО, можна розраховувати на золото?
Юля
Для Світлана: Документом передбачено, що підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом коригування не дає підстав для нагородження випускників золотою або срібною медаллю. Невже так важко прочитати текст
Коментувати
Світлана
Якщо в І семестрі дві скореговані оцінки з 9 на 10, а в ІІ все на відмінно. Це вплине на отримання золотої медалі?
Ollesia
Шановні форумчани. В 2019 році почнуться вибори прeзидeнта Украіни. Рeкомeндую вам проголосувати за чeсну, прозору і добру людину—Порошeнка Пeтра Олeксійовича.Порядна, хороша, доброчeсна—ось яка.характeристика цієі людини. Ця людина дбає про добробут громадян нашоі дeржави. І я сподіваюся, що.в нього вийдe покращити eкономіку нашоі.краіни. Майдан пeрeміг російську.владу! Майдан добився дружби з Європою і США! Я вважаю, цe.вeличeзною пeрeмогою всієі Украіни. А російським кланам головнe дірватися до влади, алe ми пeрeможeмо. Слава Украіні!
Андрій
Для Ollesia: Ооо, воістину, воістину сама порядна людина. Вірте люди, так, повірте, це найчесніша людина, а ще Віталій-мер, він також дуже чесний, кияни знають. Лише ці люди дбають про наш народ. Навіть на Мальдівах Петро дуже погано спав, бо думав про народ. А уявляєте наскільки важко було їсти зранку тунець з кокосом, знаючи як нелегко простим українцям? Отож! А тому обов’язково — голосуйте тільки за Петра Інкогніто
Коментувати
Марія
Скажіть’якщо в 10 класі даі 9 з математики іанглійськоі мови в1 та 2 семестах і за рік і такі ж оцінки в 11 класі з тих же самих предметів тоді як щодо срібла?
Олеся
Для Марія: мeдали нe будeт. Можно иметь только две девятки, а у Вас их уже шесть
Коментувати
кненк
Я никогда не был отличником, но был твердым хорошистом ( оценки были 9, 10), в 8 и 9 классе-были в году только 2 девятки.И вот я в 10 классе и решил закончить школу с золотой или серебряной медалью Получу ли я медаль, если закончу 10 и 11 на отлично(в том числе и в семестрах) и отлично сдам зно? И я слышал, что если претендент на медаль плохо напишет зно, то школе будет плохо.Правда ли это? И еще, если у менябудет все отлично но по 2 предметам зно получу девятки.Б удет серебрянная?
Богдан
Я никогда не был отличником, но был твердым хорошистом ( оценки были 9, 10), в 8 и 9 классе-были в году только 2 девятки.И вот я в 10 классе и решил закончить школу с золотой или серебряной медалью Получу ли я медаль, если закончу 10 и 11 на отлично(в том числе и в семестрах) и отлично сдам зно? И я слышал, что если претендент на медаль плохо напишет зно, то школе будет плохо.Правда ли это? И еще, если у менябудет все отлично но по 2 предметам зно получу девятки.Б удет серебрянная?
Юля
Для Богдан: Будет. Другой вопрос: а зачем вам это? Сейчас медаль - пустое место!
Коментувати
vladislav
Скажіть будь ласка, чи буде в мене медаль якщо я маю підготовчу групу з фізкультури (оцінки в мене всі високого рівня)?
Колишній медаліст
А чого варта теперішня медаль, якщо цього року її можна було отримати за 32% (15 із 47) помилок на тесті з історії?
студент
Знаємо таких медалістів, які до десятого класу, єлі тянули ярмо науки! а в 10 та 11, бац- і золоті медалі отримали!!! хоч всі знають, які вони неуки!!! Ясно ж чому вони ЗНО скласти розумні дітки не можуть!!! Медаль повинна видаватись дітям, які відмінники всі 11 років!!! Тоді вона буде чогось варта!
Майя
Тоді підскажіть будь-ласка. чому в положенні пункт 1.3 написано, що претенденти на золоту та срібну медалі беруться за результатами річної оцінки за 10 клас та семестрової за 11?
Світлана
Напишіть будь-ласка, в 10 класі за перший семестр одна 9, річні всі 10,11,12, за 11 клас семестрові та річні також 10,11,12 ЗНО теж одне 10 балів друге 11, третє 12, олімпіади призові місця, чи можна отримати золоту медаль?
Flower777
Для Світлана: ні,лише срібну
Коментувати
Катерина
Напишіть будь-ласка, чому в положенні від 31 березня 2015 року в пункті 1.3 написано, що претендентами на золоту медаль є учні, які отримали за 10 клас річну а за 11 семестрову високі оцінки, а в реальності за 10 клас рахуються бали за 1 і 2 семестр, чому виходить розбіжність між положенням і реальністю, і як за 10 клас рахуються бали?
Марія
Скажіть будь ласка якщо ЗНО і ДПА з всіх предметів 10-11,10 і 11 клас теж все 10 і 11,а лише в 8класі одна 9,то на яку медаль можна розраховувати?
Наташа
Скажіть будь-ласка за період 10 і 11 класу семестрові і річні оцінки 10 та 11 балів, а ДПА 2 предмети по 9 балів. Чи може бути срібна медаль?
Богдан
Для Наташа: Возможно, спросите у учителей.
Коментувати
Мирослава
Скажіть будь ласка все відмінно лиш одне Зно на 8 чи буде срібна медаль
Oksana
Для Мирослава: Нажаль ні
Коментувати