Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
А якщо з Захисту Вітчизни поставили 8 за 1 семестр в 10 класу , і пізніше цю 8 справити на 10 річну ,то буду претендувати на медаль , якщо зі всіх предменів 10
777
Для Максим: забийте на медаль. Вона Вам для чого? аби повісити на стіні та пишатись. Середній бал атестату виставляється з тих оцінок, які будуть кінцевими (тобто в 11 класі), а лише він має значення для вступу.
Вчитель
Для Максим: Ви не зможете бути претенднтом на медаль, тому що за семестр у Вас 8. Якби було 9, то могли б претендувати на Срібну медаль. Копіюю тези положення, де це сказано: "Срібною медаллю нагороджуватимуться випускники, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів та за результатами семестрового, річного оцінювання та ДПА мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану". Не переймайтеся, просто вчіться. здобувайте знання, отримуйте гарний бал атестату, а головне - гарно складіть ЗНО, Говорю Вам як Золота медалістка, медаль.... це таке другорядне в житті...
Коментувати
Ольга
Добрий день . Скажіть, будь-ласка, 9 з математики рахується як за 2 предмета? Чи це одна 9-ка? В табелі пишуть просто математика.
777
Для Ольга: В табелі пишуть всі предмети, які викладаються. Якщо викладають алгебру і геометрію, то і оцінки виставляються з кожного предмету окремо.
Коментувати
Таня
Добрий день, скажіть будь ласка, якщо за 10 і 11 клас немає жодної 9 , але ДПА написала на дві 9, чи можна розраховувати на срібну медаль
Алексей
Всі хто хоче золоту медаль, навіщо вона вам? Вона ні на що не впливає абсолютно!
Іван
Для Алексей: Впливає. Є одна хитра пільга, де треба медаль. Але вона досить рідкісна.
Коментувати
Олена
Добрий день ви можете пісказать дитина хворіла майже два місяці і отримала за семестр 4 девятки але до цього вона була круглою відмінницею чи ми можемо отримати срібну медаль.
Neka
Чи беруться до уваги поточні оцінки претендента на медаль? Чи лише семестрові, річні і зно? Дуже хочеться чітку відповідь. Чи строго вивчатиметься кожна оцінка в журналі? Дякую
Станіслав
Якщо за 9 клас в табелі одна дев’ятка за перший семестр , а все інше 10 - 12 і так в 10, 11 класах, то чи, можливо, отримати золоту медаль?
Ученик
Якщо я в 9 класі з ДПА по українській мові отримав 8, а 10-11 клас закінчив без жодної 9, та ЗНО склав успішно я зможу закінчити школу Золотою медаллю?
Світлана
чи може дитина претендувати на срібну медаль, коли у неї за 10 клас 2 дев’ятки Срібною медаллю нагороджуватимуться випускники, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів та за результатами семестрового, річного оцінювання та ДПА мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.
Павло
Для Світлана: Може якщо в 11 класі будуть лише оцінки 10,11,12
іра
Зно також?
іра
зно також???
Коментувати
нескорена
Школа лише визначає претендентів, проте на неї покладається відповідальність за задачу ЗНО дитиною. Врешті винний заклад, що дитина не добрала лише 1.5 бала, не підтвердила медаль. Управління освіти розпочало лінчування закладу. Простіше не подавати претедентів, але наскільки це законно?
Юліч
Вибачте, я читала коментарі, і не можу зрозуміти, в наказі чітко сказано, що срібною медаллю нагороджуюються учні, котрі мають достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану, про кількість 9 там не написано, покажіть мені, обведіть червоним, щоб я побачила тому, що сама не бачу...
Друзілла Галицька
Для Юліч: "не більше ніж з двох предметів навчального плану". Ви ж самі це процетували. Можна цифрами - 2-х
Юлія
Так, але ж про кількість 9 з цього предмету нічого не сказано...Якісь недолугі закони
Коментувати
Євгенія
Чи може дитина отримати золоту медаль,якщо в 10 класі за 1 семестр є 9,а все інше та зно на відмінно?
МАРІЯ
Дитина на 11 клас перебувала по програмі обміну у США,тобто навчалася дистанційно. Чи може вона претендувати на медаль,якщо всі роки була відмінником і ДПА здає на 12?
Тетяна
Підкажіть як рахувати ДПА з математики (9) , алгебра та геометрія в першому семестрі 10 класу теж 9 і 9. Це скільки всього три предмета чи один? Чи можна отримати срібну медаль?
Галина
Для Тетяна: ДПА не рахують. Його визначають на ЗНО.
Тетяна
ЗНО щ математики 174 бали. Це 9.
Юліч
Є спеціальна таблиця, в якій за тестовими балами визначають ДПА та рейтинговий бал
Коментувати
юля
скажіть будь ласка можна получить золоту медаль якщо 10 клас провчились в сша по програмі флекс і здали екстерном
Ксенія
Добрий день, скажіть будь ласка, якщо за 10 і 11 клас немає жодної 9 , але ДПА написала на дві 9, чи можна розраховувати на срібну медаль
Юлія
Добрий день, скажіть будь ласка, мене подали на золоту медаль, але одне із предметів ЗНО я здала на 9. Чи можуть мене переподати на срібну медаль?
катя
Для Юлія: так, коли керівництво школи дістане ваші оцінки з ДПА, вас переподадуть на срібну медаль.
Коментувати
Оксана
Добрий день.Хочу запитати вашої поради .Якщо у мого сина у 10 класі за перший семестр є 9 з географії,але усі річні 10,а у 11 класі все відмінно,а ДПА здає з двох предметів на 9 балів.Чи може він мати срібну медаль?Дякую
Леонідович
Для Оксана: якщо ДПА з географії на 9 то так, інакше ні.
Коментувати
Наташа
Добрий день. Чи може дитина претендувати на золоту медаль, якщо вона мала одну 9 за семестр у десятому класі, але річні оцінки відмінно, одинадцятий клас так само все відмінно
Леонідович
Для Наташа: якщо з 1 чи 2 предметів є семестрові 9, то срібна медаль.
Коментувати
Юрій
Добрий день,скажіть,будь ласка,чи можна отримати срібну медаль,якщо у першому симестрі 10 класу мав одну 9,ДПА здав з двох предметів на 9.Дякую.
колишній сільський директор
Для Юрій: Якщо у сИместрі - то не можна
Леонідович
Для Юрій: якщо та семестрова 9 з такого самого предмета як і одне з ДПА, то це срібна медаль, інакше ні.
Коментувати