Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Якщо претендент на золоту медаль отримає 9 на ЗНО з української мови, йому можна дати срібну?
назар
Для Олена: Дело в том. что в этом приказе вообще не говорят о влиянии ЗНО на оценки в аттестате. Значит будут учитывать только семестровые оценки. Или не так?
Марина
У 2015 році державна підсумкова атестація учнів 11-х класів проводиться з української мови у формі ЗНО. Тоб-то ЗНО це і є державна підсумкова атестація
Марина
Якщо претендент на золото отримає 9 буде срібна.
Коментувати
Віктор
Корупція була, є і вічно буде. Доки вчителі будуть перевіряти якість своєї роботи, до тих пір наша школа перебуватиме в глибокій ....
Віктор
А що змінилося? Все так як і було... На мою думку взагалі потрібно відмінити медалі, а результатом навчання в школі має стати результат ЗНО
Максим Борисович
Заголовок статті не відповідає дійсності. Просте порівняння старого і нового положень показує, що вимоги до претендентів на медаль не змінилися. Змінилися лише процесуально-нормативні зв’язки між різними актами.
Esperanza
Для Максим Борисович: достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану, а раніше було "9 або 8" балів.
fla
"8" балів відмінили ще позаминулого року. При чому також в березні. Правда, потім схаменулися і перенесли зміни на наступний навчальний рік. А це положення, по моєму, пов"язано з пунктом про окуповані території.
Коментувати
Люда
А що особливо змінилось? Умови отримання медалі такі самі. Не зрозумілий пункт 2.6, який суперечить розділу ІІІ Положення.
Оля
А если у меня в первом семестре 3 девятки, а годовая - только 2, то уже не получу медаль?
Nika
Для Оля: Не отримаєте.
Коментувати