Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Не вірю
І чого це я, як і багато тут, не вірю нашому міністерству. Поговорять, а "воз и ныне там", в смислі, звіти, як були, так і будуть
Natalia Rudnitskaya
Моніторинг наше ФСЬО, типу рівні вихованості учнів, зайнятість у гуртках художньо-естетичного, еколого натуристичного, фізкультурно-оздоровчого і туристсько-краєзнавчого напрямків - кількісний та у відсотковому співвідношенні... а ще виховні проекти оформити і здати... а ще інформацію про проведені заходи з нагоди... а ще псевдодослідження типу "Історія міст і сіл"... інформації про кількісний склад учасників конкурсу... Коротше, звітувати не перезвітувати, визвітуватися не перевизвітуватися.
Влад
Та невже? ))))))))))) Ото вже дуркують! Чим же вони ораву чиновників займуть?
Заза
Как это понимать? И что из этого следует??? А что то не очень понятно!
зоряна
я є заступиком директра з НВР і мене цікавить питання реорганізації методичних кабінетів при управліннях
чудно
Для зоряна: Заступник з НВР а ви читати взагалі вмієте? Методичні кабінети не РЕОРГАНІЗОВУЮТЬ а ОПТИМІЗОВУЮТЬ. Різницю термінів знаєте?
Коментувати
Павлович
"Свежо предание..." А не хочете щоквартальну звітність по національно -патріотичному вихованню з 01.01.2015 року? ВЖЕ Є.
Злюка
Для Павлович: Представьте, вот как раз этот звiт до нашей школы не дошел, никто этого документа в глаза не видел, потому что директор школы далек от патриотизма, для него воспитание в советском духе - вот это воспитание. Но ничего, процветает, работает весьма плодотворно в плане - какой бы еще отчетности навалить на падающего с ног учителя... Но упомянутый вами указ был затерт в долгий ящик.
Коментувати
Не вірю
А в ми далі складаємо якісь неймовірні банки даних. Вже три дні вносимо. і точно знаємо, що воно нікому не потрібно. але відділ освіти прислав.
teacher
У нас скоро атестацiя школи.Хто знае,як вона тепер проходить?Що перевiряють?
Коментувати
inga
потрібен НАКАЗ- а не "листи щастя"! Місцеві бюрократи міністерські листи використовують за іншим призначенням
Злюка
Для inga: Ха-ха-ха! Вы опередили меня. Верно, письма счастья. А что надо сделать, чтобы отреагировали? Иногда мне хочется подключить СБУ к этому вопросу. Ну кто их может проконтролировать?
Коментувати
Маша
Предложили б какую-то горячую линию, хотя бы на полгода, и сразу проблема оптимизации методических кабинетов решилась - а остальные б обращали внимание на листи МОН. А то заняли такую позицию: листи не накази, можна не виконувати.
Таке
А чи не означає це, що дійсно знімають всі оплати за класне керівництво...тощо...Хіба МОН і кабінет міністрів думає, що тоді залишиться багато бажаючих працювати класними керівниками. Звітувати треба менше, але відповідальність залишається. Бідні діти, вони не потрібні країні!
Svitlana
Що заважає наказати тих освітніх чиновників, які не виконують накази МОН? Чи можна наказати тільки одного вчителя? Вчитель як був безправним, так і залишається ним. А адміністрація шкіл як хоче так і знущається над вчителем. Відгукніться - кто пише плани самоосвіти? Який вигляд має цей план?
L
Чи стосується це звітності,яку подають школи у дитячі будинки творчості ,станції туристів і натуралістів??? Кожного місяця пишемо їм кучі бімажок. А акція "Допоможемо зимуючим птахам! так взагалі обридла,такі звіти передаємо,скільки витрачаємо матеріалу, часу ,а головне грошей,папок і паперу.
Натэл
Для L: а сайты каждого класса с фотографиями проведенных мероприятий в классах, школах, на каникулах? Конечно, нужен приказ МОН.
maria
ЯКІ У НАС РОЗУМНІ ВЧИТЕЛІ! ВСІМ ВМІЮТЬ РОЗКАЗАТИ ЩО І ЯК РОБИТИ А ЧОМУ З СЕБЕ НЕ ПОЧНУТЬ? БІЛЬШІСТЬ ПОДАЄ ТЕМУ ТАК ЩОБ ПОТІМ ДІТИ ДО НИХ ПРИХОДИЛИ НА РЕПЕТИТОРСТВО А ЯК ЙДЕ З ЦЬОГО ПРЕДМЕТУ ДО ІНШОГО ВЧИТЕЛЯ ТО ОЦІНКУ ВІДМІННУ ОЙ ЯК ВАЖКО ОТРИМАТИ, НА РЕМОНТ КЛАСУ ВЖЕ ПО 2 РАЗИ НА РІК ЗБИРАЮТЬ. А МОЖЕ ХТОСЬ БАЧИВ ЧЕРГОВИХ ВЧИТЕЛІВ У ШК ЇДАЛЬНІ ЧИ БОРОНЬ БОЖЕ ПО КОРИДОРАХ? І ЧОМУ НА УРОКАХ КРИКИ ХТО ДОЗВОЛИВ ДО ДІТЕЙ НЕГАРНИМИ СЛОВАМИ ВИГАВККУВАТИ?
Коментувати
N
Бла-бла-бла Свежо предание,но верится с трудом. Почти за год с момента выдачи наказу 648 ведь ничего не изменилось,даже добавилась куча мудрёных звітів.