Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
методист
А хто скасує: подати інформацію про відзначення Дня соборності, про волонтерські загони, про..... і таких "про" дуже багато, всі ці інформації необхідно подавати в райдерадміністрацію, в інститути післядипломної освіти, в обл. департаменти і так далі....У мене особисто виникає питання: що необхідно ліквідувати? Які структури хоч б скоротити? Напевно в першу чергу РДА, ОДА та число бюрократів у МОН. А що до методичних кабінетів - як би вони могли виконувати свою пряму функцію тоді Ви, шановні педагоги, зрозуміли що на сучасному етапі така служба необхідна.
Іван
Для методист: Підтримую на 100%
Коментувати
олена
Дайте перелік документів, яких вже не треба здавати, я методист і задихаюсь вже який рік від кількості документів, на які треба подати звіт, а як бути із звітами по злочинності, адже як не як а цю статичтику вести потрібно!
Володимир
Черговий фейк від МОНУ з розрахунку на дешеву популярність. Де перелік відмінених звітних документів?
Вчитель
Для Володимир:Уважніше читайте статтю, в ній посилання на лист МОНУ http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/45484/
Коментувати
Natela
А як вам така вимога Керівникам закладів освіти району ДОРУЧЕННЯ На виконання усного доручення в. о. директора департаменту гуманітарної політики ......... відділ освіти просить надати в господарську групу відділу освіти електронною поштою інформацію про виконані ремонтні роботи та придбання обладнання, меблів, тощо у 2014 році за залучені кошти. До інформації додати ФОТОГРАФІЇ проведених ремонтних робіт та придбаного обладнання, меблів. Термін виконання 17.01.2015р
всеЮодно
Для Natela: усне доручення не письмове. Вимагайте письмове, щоб можна було в інет викласти. Для ознайомлення з...
Коментувати
Ольга
Олімпіада повинна бути цілком добровільною справою! В олімпіаді треба брати участь коли цього хоче учитель і його талановитий учень. Перший етап має бути обласний. Учасниками олімпіад тоді стануть одиниці достойних. Сьогодні олімпіади - театр абсурду. "Змагаються" діти "з-під палки", один учень іде на 5-6 олімпіад, щоб учитель відчепився і не поставив погану оцінку. А що робити вчителю, він чи може, чи не може, а змушений представити учня. Захворів учень - заміни за ніч ким хочеш, бо тьотя в районо поставить нуль і постраждає рейтинг школи. На олімпіаді діти, які навчаються за різними програмами (2 уроки тижневих в одних, в інших -4) дають відповіді на однакові питання. Перемагає учень дружини методиста, бо ж вона атестується. Та про це ж усі знають. Що дають олімпіади учням??????? Ми ж за для них працюємо. Чи ні?...
всеЮодно
Для Ольга: Не знаю вже ЯК і кому казати. Лише перший рік повезла представників УСІХ класів. А наступного року - лише тих дітей, які щось мали змогу написати та тих, хто НУ ДУЖЕ рвався, хоч і слабенькі були. НІХТО ніколи не заперечив в ройво після слів6"Я не хочу, щоб дитина, яка знає на 6 несла себе так, неначе він надто знаючий". Все. Директор? ЩО може мені зробити директор, якщо Я заявляю, що НЕ повезу, бо НЕМАЄ. А нічого.
небайдужий громадянин
...то Ви ще до атестації не доросли...
Іван
Для Ольга: Чітко, ясно, правильно та ідеально написано! Олімпіади майже перетворилися на просту формальність, дітей часто посилають туди навіть проти їхнього бажання, завдання часто доходять до абсурду, і мені іноді здається, що це все - безглузда трата часу, яка необхідна, щоб "вищі начальники" не поставили "незадовільно" вчителям, які не послали своїх учнів на олімпіаду... Та й нагороди практично не грають ніякої ролі. Якби переможців обласних олімпіад ще й нагороджували хоча б символічною грошовою сумою - вже був би стимул. А так ніякого стимулу немає, все робимо машинально, відповідно до заздалегідь розробленого плану.
Коментувати
Аня
Для ххх: У Вас, мужчина, видимо, проблемы или горе какое-то. Вы успокойтесь. Всё будет хорошо, когда научитесь нормально с людьми общаться.
Учитель со стажем
Для ххх, у которого цитата в тумане)): Что вы раскудахтались, уважаемый? В этом году олимпиаду по русскому языку отменили, и что, случмлась катастрофа?) Да сами учителя обрадовались, что можно лишний раз не напрягаться в этой корупционной борьбе.
Светлана
Для Учитель со стажем: Кто сказал что отменили ? Просто министерство ЗАБЫЛО включить в приказ три предмета : русский язык, экономику и информационные технологии. Теперь вспомнили. И мы в школах в авральном порядке проводим 1 этап, а в начале февраля районные. Вам наверное ещё администрация не сообщила...
Натэл
Для Учитель со стажем: в Харькове такая олимпиада проведена 25.01. В жюри уже лет 10 сидят одни и те же. Схема продолжает работать.
имязанято
надо же, забыли... и про зарплату учителям забыли, память короткая, наверное...
Коментувати
N.
А у мене виникає питання щодо гуртків, які не оплачуються? У нас в школі двозмінне навчання. Хто працює в таких умовах, то уявляє, як важко деколи провести виховну. Але кожен вчитель має гурток, який не оплачується. Зрозуміло. що проводити це не реально, але коли це існує на папері, то обовязково знаходиться той, хто хоче перевірити, як це працює. Це нормально?
всеЮодно
Для N.: а ЯКОГО паровоза ваші вчителі виконують роботу, яка НЕ оплачується? Нехай би для власного задоволення, або для власних дітей... А то ще й якийсь там перевірятиме.
Лурдес
Більшість учителів хоч і бідкається з приводу усіляких перевірок, звітності...але все-одно біжать з тими папірцями попереду паровоза, все-одно працюють за безплатно ще й бояться комусь не догодити. А може вже потрібно почати СЕБЕ поважати?
Коментувати
Я за
У меня предложение ввести в повестку дня обсуждение об отмене олимпиад,хотя бы на один год, в качестве эксперимента. Олимпиады тоже требуют бумажек, дополнительной траты времени и нервов. Наши непосредственные руководители по указке того же РВО требуют от нас участия и побед в олимпиадах, иначе - ты плохой учитель. Думаю все, кто участвовал в жюри и имел с этим дело, знают, кто обычно побеждает. Если бы была объективность, это имело бы смысл. учащиеся сами чувствуют подвох, а мы им рассказываем о факторе везения, но они-то знают о коррупции. Я уже не говорю о том, что кто-то на организации этого пережитка прошлого еще и зарабатывает.
Аня
Для Я за: Поддерживаю. Еще, если твой ученик победил на районе, тебе везти его на область надо. А командировочные не оплачивают. Директор прямо сказал: везите за свои кровные. Ничего, что я потрачу полностью свою выходную субботу, потрачу деньги на проезд и т.д. Получается, что сама себя и наказываю. Я теперь поумнела: не настраиваю детей на победу в районе, главное - участие. Пусть РУО и государство думает...
Одесситка
Аня, вообще нужно отменить. И отменить рейтинги школ, а то это доходит до абсурда. Директору надо, пусть сам и оплачивает, наглость какая. В Европе такого нет.
Regina
Для Я за: Обеими руками за! Особенно "приятно" из года в год наблюдать, как "соревнуются" учащиеся общеобразовательных школ и питомцы гимназий и лицеев с углубленным изучением отдельных предметов.
Коментувати
Ирина Геннадиевна
Я предлагаю нашему министерству просто зайти на сервер и посмотреть всю почту, которую присылают школам. Там все предельно ясно и просто. То какие-то безумные справки-самоекспертизы сдайте, то предполагаемый контингент учащихся-льготников на следующий учебный год???.... то участие в конкурсах -добровольно-принудительно и т.д. Полный бред!И это, действительно, очень мешает работать. Ведь даже классные руководители какие-то бумажки-планы пишет, а выполняется 10%.Зачем эти планы. Пусть будет 1 мероприятие в месяц, но они его проведут, научат чему-то детей, пообщаются, в конце концов с детьми. Да, на местах, совсем не могут отвыкнуть, что пора работать иначе. Все по - старинке....А толку в этих отчетах НЕТ!!!! Они ничего не дают!Можно по пальцам посчитать, что нужно в школе для анализа результатов деятельности учителя, ученика, завуча, директора и т.д. Зачем это бумаговтирательство??Кому?!!
Володимир
МОН займається дешевим популізмом серед педагогічноі спільноти звинувачуючи виконавців своіх же розпоряджень. Жодного звіту, інформаціі не вимає від навчальних закладів районна методична служба, якщо ці звіти, інформаціі не вимагають департамент освти і науки, обласний інститут післядипломноі освіти, а також МОН. Скасуйте попередню звітність і всі тільки полегшено зітхнуть.
освітянин
Для Володимир: погоджуюсь на 100%. А то МОН вимагає, а тоді пишуть листи щоб ніхто зайвого не вимагав!!! Абсурд!
Коментувати
Тетяна
Закон начнет работать тогда, когда не будет методических кабинетов, которым надо сдавать кучу отчетов. К чему они учителям? Тем более, кто там работает...кто не прижился в школе. Вот где нужно искать экономию бюджетных стредств.
12
Для Тетяна: Дура - она и в Африке дура!
НАТАЛИ
Для Тетяна: Согласна с Вами. От кабинетов нет пользы. Один методист может заменить всех, слава Богу, все владеют компьютерами, имеют эл.почту, пользуются скайпом. Освободятся здания под кружки для детей, экономия денег в государстве(не надо содержать аппарат контролёров да ещё премии платить и т.д)
Хоббіт
Для Тетяни: Ви дивовижна жінка - наївна як немовля:) З вас вийшла б чудова доярка - не надто розумна, але галаслива. Такі при совдепії були в передовиках... Свої звіти ви здаєте, власне, не методкабінету, а більш високим інстанціям... Відмінять посередників - будете власноруч в область возити. Чи у вас у школі інтернет працює?
Коментувати
1111
Я так розумію переписування дітей в мікрорайоні залишиться. А пан Полянський говорив, що це потрібно скасувати, як пережиток радянської минувшини.
Regina
Для 1111: А як же інакше ми звітуватимемо про "охоплення дітей загальною середньою освітою"? Право вчителя на захист життя і здоров’я? Ні, не чули...
Сергій
Для 1111:Згідно із законом облік дітей шкільного віку ведуть органи виконавчої влади, а школи мають поставити відмітку у поданих їм списках про те, чи з’явились діти на навчання. Просто треба вимагати від влади, щоб виконувались написані ж ними закони!
Ирина Геннадиевна
Для Тетяна: Согласна с ВАМИ на все 100%.Правильно!
Коментувати
освіта
Цікаво, чи не з МОНУ днями надійшла табличка про виконання Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року з додатками на 16 аркушах А4? Чи, можливо, департаменти і відділи освіти самі її вигадали ? А звітування щодо програми дошкільної освіти? Попередніми листами запевнили весь інформаційний простір, що звіти про програму 100 % відмінено, а листи все ж приходять. Можливо, ввести реквізити цих листів з МОНу, і чиновники з міністерства пояснять, хто ж вимагає таку звітність? Чи права рука не знає, що робить ліва?
вчителям
збирайтесь і пишіть усім колективом скаргу на методкабінети і відправляйте листи до МОНУ, коли тисячі таких скарг завалять квіта, то може, тоді зачухаються швидше, а головне - голову у пісок не ховайте, не ті часи
Родион
Для вчителям: Біда в тім, що значну частину вчителів і керівників шкіл влаштовує нинішній стан справ. Корупція сприймається як норма. Скажіть, що не можна купити в освіті?
освіта
Корупція починається з того, хто думає, що за коробку цукерок його проатестують. Хто працює, має результат, тому нема чого скаржитись на корупцію
Шиншилла
Для освiта: Как вы наивны. Хто працює, має результат, может просто лицом не угодить. Если бы не создавалась почва для коррупции, ее бы не было.
Коментувати
давно пора
До анекдотизму доходить дивування працівників МОНу діями обласних управлінь. Може у Києві незнають що на рівні областей керівництво не змінилось з часів ПР. Чи будуть керівники обласних управлінь та районних відділів забезпечувати дотримання принципів педагогічної свободи вчителів якщо вони працевлаштовані при царюванні царьових? Вони слідують принципу "Чим гірше - тим краще". З іншої сторони наша шкільна освіта "заточена" під написання звітностей. Просто не уявляю чим ще можуть займатись директори із своїми заступниками окрім групової писанини. Для них це буде великим стресом. Вони вже давно розучились спілкуватись не лише з учнями а й з учителями. Все спілкування зводиться до прохання подати ту чи іншу інформацію. Тепер всіх шкільних адміністраторів потрібно переучувати. Однак, знову проблема. Хто їх переучить? Може "заграніца" нам допоможе? А може просто призначити самодостатніх, ініціативних, і, головне, патріотично налаштованих? Повірте, вони справляться.
Шиншилла
Для давно пора: Согласна с каждым словом! Общаются с живыми людьми посредством бланков - я имею в виду не только отчетность. Есть такое еще: правила внутреннего распорядка, вот где директор и царек, и божок, одним словом - Самодур. А чего их переучивать? Пусть становятся у станка и проводят уроки, а не набирают массу учителей на 6 или 9 часов. Или пусть уходят на пенсию, пора, пора...
Вчителі математики
Для давно пора: Ви хочете, щоб чиновники з обласних управлінь звертали увагу на вчителів? Та в Івано-Франківську хтось з чиновників департаменту освіти і науки облдержадміністрації знехтував думкою членів журі обласної олімпіади з математики, серед яких були два доктори наук - професори, 10 кандидатів наук - доцентів та біля 20 кваліфікованих вчителів, і всупереч підписаним ними протоколам односібно перерозподілив призові місця учасників олімпіади в 11 класі. Як нам стало відомо, експерт-консультант, два заступники голови журі та старший по 11 класу звернулися до начальника департаменту з вимогою затвердити список переможців згідно протоколів, підписаних членами журі. Та ми не впевнені, що це допоможе відновити справедливість.
Теж вчитель
Для Вчителі математики: І не надійтеся. Мрічко - вперта баба.
Коментувати
Оксана Магалецька
напевне, саме тому Святошинське управління освіти Києва вимагало на зимових канікулах докладний звіт про кількість оцінок з кожного предмету з кожного предмету: наприклад, алгебра - "6"-5, "7"-7,...... "12"-1.. І так по кожному класу. Цікаво, для чого??????????????? Тепер цілком зрозуміло: щоб виправдати існування такого атавізму "СОВКА", як РУО
Тома
Для Оксана Магалецька: жах,і ви подавали такий звіт????
Ирина
А у нас в кінці семестру завжди вимагають такий звіт.Щоправда, по рівням ,а не за кожну оцінку окремо.І ще потрібно відсотки вирахувати...
Далия
Для Тома: Вы удивлены?Везет Вам! Мы делаем такие отчеты ВСЕГДА. Одесская область
Коментувати
Родион
Пане міністре! Може досидь писати популістські листи з турботою про вчителя, чим Ви займаєтесь вже рік. Місцеві чиновники для міністерства непоборна сила? Майдану рік, а де зміни? Може прозвітуєте? Ті хто привів Вас до влади знову пригноблені незаміними проФФесіоналами. А професіоналізм полягає у вмінні крутитись, мати зв"язки, брати і давати хабарі. А ще одіти вишиванку, і в шухляді стола тримати портрет Януковича, а в душі злобу на все українське. І чекати... Не навчив Вас 2004рік...
Шиншилла
Вот эта фраза в обращении "не передбаченої законодавством України" должна быть подчеркнута маркером, она должна быть постоянно перед глазами школьной администрацией, которая является активным посредником между учителем и чиновниками от образования. Надеюсь, вода точит камень, и вместе мы преодолеем этот жуткий бюрократизм, а значит, и коррупцию в образовании.
Шиншилла
Если я правильно поняла, тогда и замдиректора по воспитательной работе в школе тоже не нужен. И правда, что такого значимого он делает в школе, причем годами? Я наблюдаю работу одного такого кадра - сидит за столом и бумажки перебирает. Раз в полгода каких-то людей встречает с какими-то лекциями для школьников, а так - ничегошеньки. Зато премию имеет, высокий оклад имеет, задранный от собственной важности нос тоже имеет. Ну и подарки к праздникам, традиционно.
Юлия
Для Шиншилла: +1000! А ещё бы в этот перечень можно добавить психолога,социального педагога,медсестру,библиотекаря( который фактически работает в сентябре и мае,остальное время у нас,например,он обвязывает всю свою семью,т.к. больше делать нечего). Коллега работает в маленькой сельской школе,где эти должности не положены по штату,-и ничего,от этого качество учебного процесса ничуть не хуже большое количество детей-победителей олимпиад и т.д.
анна
Не нужно судить о всех по одному. Вы просто, наверное, не представляете какую рутинную роботу несут на своих плечах замы по воспит. работе.
Rita
Для Анна: Не смішіть, шановна! Ніякої роботи вони не виконують! ДАРМОЇДИ в школі! Огранізатор разом з класними керівниками робить, а заступник по виховній роботі ж**у на другий поверх навіть не підніме.
Коментувати