Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Жах!
учитель
Под вывеской "З метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій" теперь дети могут использовать мобильный как им вздумается. МОН опомнитесь!!!! К приказу необходимы пояснения. Например: кроме уроков проверки усвоения знаний, с разрешения учителя и т.д. Еще раз призываю опомниться!!!! Складывается впечатления что в МОН не осталось профи, а только популисты!
Геннадий
Для учитель: а типа все, кто сейчас у власти в Киеве, профи. Ну кого пьяное майданное быдло (слова нынешней Киевской власти) могло привести к власти? Только таких каковыми есть сами!
рак
Быдло это ты ватная шелупонь Гена! И не надо смешивать два майдана и передёргивать факты.
Та отож
Для рак: Для Геннадий: приятно читать. Сразу чувствуется умение повести за собой, глубочайшее понимание вопроса, взгляд за горизонт. ПрЭлестно...
Коментувати
sergey1979
Щоб зберігалася послідовність наказу, обов’язково використовували засоби під час ДПА, ЗНО, сесії у виші, захисту дипломних, магістерських... Вау, можна в школу не ходити (заощаджувати тепло/електрику) - конференція по скайпу!
i H8 u
а до чого напис на телефоні "я тебе ненавиджу"?
123
Мы ими как пользовались, так и будем пользоваться дальше. Закон ничего не меняет.
Наталія
Так, будемо чекати реакцію учнів http://radomschool5.ucoz.ua/
Вчитель
Для Наталія: Ви не здогадуєтесь,якою буде реакція учнів?))
Коментувати
Олексій
Ось набігло дуже багато креативних педагогів та випадкових(як вони себе називають), які працють мать зовсім у іншій реальності. Дозвіл на використання мобільних телефонів забирає у вчителя право робити учневі зауваження, якщо той не шукає там потрібну інформацію, а просто займається власними справами. Я наприклад, нічого не скажу учневі, якщо той користується планшетом, де є електронний підручник.Але у будь-який момент вона може перетворитися у іграшку. Добре, хай користуються ними і на самостійних роботах, і на контрольних, і на ДПА з ЗНО. Це не перевірка знань, а фарс, коли учень шукає відповіді за допомогою ІКТ під час перевірочної роботи. Це не креативнівсть з боку міністерства - це злочинна недбалість лібералів при владі!!!! Всім миру та добра!!!
Олександр
Для Олексій: Ви, шановний, плутаєте: не "дозвіл на використання", а "відміна заборони на використання". Вникніть, це різні речі. В наказі ніде не сказано, що учні можуть користуватись ними "і на самостійних роботах, і на контрольних, і на ДПА з ЗНО". І чому "дозвіл на використання мобільних телефонів забирає у вчителя право робити учневі зауваження, якщо той не шукає там потрібну інформацію, а просто займається власними справами"? Може, ви просто не можете дати ради своїм учням? Згоден, міністерство повинно подумати про збільшення відповідальності учнів і їх батьків (особливо!!!) за хамську і недисципліновану поведінку учнів в школі. Але до чого тут мобільні телефони!? Наказу про заборону пускання літачків на уроці теж немає, але ви не вважаєте, що це нормально і що ви не маєте права зробити учню зауваження?
Олексій
Для Олександр: Зробити зауваження це обов`язок вчителя, а не право). І головне, Ви тільки учням не кажіть, що вони мають право використовувати телефони на уроках, а то на ваші права і зауваження вони вам швиденько закриють рота саме наказом Міністерства освіти і науки України № 910 від 7 серпня 2014 року)І головне, щоб ви вміли давати раду своїм учням).А ще цікаво скільки років ви працюєте в освіті.Мені здається 3 рік
Олександр
Не вгадали. Рівно 20 років педстажу.
Коментувати
Олександр
Скільки ретроградів та, перепрошую, старперів налетіли одразу! Заспокойтесь!Сучасний телефон - це мінікомп’ютер, і забороняти користуватись на уроках тим, чим користуєшся постійно і повсякденно - тупість. Часи змінюються, і людина тепер може будь-коли і будь-де знайти інформацію в інтернеті, або скористатись програмами, що полегшують і пришвидшують інтелектуальну працю. Колись монополія на інформацію була в підручника і вчителя, а тепер є ще й інтернет. На смартфон можна завантажити сотні підручників і довідників, якими можна скористатися на уроці. Про ідіотів, які виступають проти користування калькулятором і говорити нічого: вони, напевно, вважають, що учні повинні носити із собою таблиці тригонометричних функцій та логарифмічну лінійку, а квадратні корені обраховувати тільки приблизно. Зрозумійте, відміна дозволу користування телефоном не означає, що учні повинні базікати під час уроків чи грати в ігри. Все, що відбувається на уроці, регламентує вчитель.
вчитель
Для Олександр: Добре, а уявимо ситуацію, яка реальна, учень на уроці базікає по телефону, грає в ігри тощо на ваші зауваження не реагує або навіть посилає вас куди подалі. Ваші дії як учителя, який повинен забезпечити НВП на уроці?
говорилось
Для Олександр: радію Вашому оптимізму. НАДІЮСЬ, що Ви попадете на операцію до лікаря, який вчився саме так, як Ви оце собі придумали. Тобто запам*ятати таблицю множення, запам*ятати взагалі матеріал НЕ В СИЛІ. А отже НЕ В Силі запам*ятати те, що повинен ТРИМАТИ В ГОЛОВІ лікар, а під час різноманітних випадків аналізувати, використовуючи ЛИШЕ власний мозок. Ні, він почне шукати інформацію в інтернеті. Вітаю. Далі можна не писати!
вчитель
На рахунок використання калькулятора на уроці. Одне із завдань школи полягає у тому, щоб розвивати логічне та аналітичне мислення, творчість, комунікативні навички тощо, коротше кажучи, розвивати мозок (калькулятор - пристрій для полегшення складних обчислень і не більше). Калькулятор, використовується також, але на тих уроках або темах, де він потрібен. Програма і вчитель регламентують застосування калькулятора. Ідіотами (як ви дозволяєте собі висловлюватись) стають як раз ті, хто зловживає застосуванням калькулятора, замість того, щоб розвивати мізки вони тренують пальці. Я так розумію, що ви не володієте технікою обчислень без калькулятора. Мені шкода, що у вас був такий учитель.
Коментувати
Роман
Ну, МОН як завжди "на висоті"! Замість того, щоб обладнувати школи і забезпечувати учнів сучасними технічними засобами навчання (спеціально підібрані електронні книги, спеціально спроектовані планшети, тощо), які СПРАВДІ МОГЛИ Б підвищити ефективність навчання, вони пішли по шляху найменшого опору - тупо (вибачте, іншого слова підібрати не можу) дозволили учням займатися на уроці своїм мобільним телефоном. Ну звичайно, ТЗН ще треба розробляти, до них ще треба навчальний контент готувати, треба все це у виробництво запускати, у школи встановлювати безпровідні мережі... А так - один наказ, і можна радісно звітувати, що МОН сприяє широкому впровадженню ІКТ в навчальний процес. Тільки які наслідки для якості освіти це матиме?
Анна
Для Роман: Цілком з вами погоджуюсь! Прикро, що МОН не виправдовує освітянських надій на такі потрібні зміни в середній освіті. Вищою зайнялись, а от у школі зміни тільки на гірше.
Коментувати
Anonim
Це не наказ сам по собі, а наказ про відміну попереднього. Вони ж мали щось написати в причині. Плюс хотілося б зазначити, що заборону використовувати будь-які побічні засоби при оцінюванні знань ніхто не відмінив чи заборону списування, а дозволили використовувати їх як швидкий доступ до інтернету. Коли я навчався, нас телефони виручали на уроках, бо комп"ютери були лиш у інформатичному кабінеті, а інфу треба було знаходити постійно. А от на контрольних ними вже забороняли. Тому не панікуйте. Все одно попередній наказ не виконувався. Але часто він був причиною до конфіскації телефонів вчителями за використання його у шкільному побуті за межами уроку.
говорилось
Для Anonim: попередній наказ давав право вчителю не дозволяти дітям використовувати телефон в роботі, якщо це не потрібно (є предмети, де потрібно працювати головою). Тепер дитина матиме можливість звернутись на дозвіл у використанні, і вже не зупинити дитя, яке матиме на парті ГДЗ (у різних варіантах) цим користуватись. Ті діти, які не володіють матеріалом, та все ж намагаються щось робити самостійно, тепер матимуть можливість користуватись додатковою літературою, але не використовувати власну голову для пошуку відповідей на поставлену проблему. Те, що знайдуть, стануть тулити у різний спосіб, не усвідомлюючі того, що вчити все ж потрібно. Висновок - мозок не розвиватиметься взагалі. А для пошуку інформації, як то було у Вас, вчитель на конкретному уроці може дозволити дітям використання. То вже справа вчителя. "НІхто не відмінив заборону списування" - чудове поріняння. Правильне!))
Коментувати
Svit
ШОК... "Поширення використання ІКТ під час навчального процесу..." - це що, мобільний телефон учня як альтернатива мультимедійним комплексам, сучасним комп’ютерним класам, ППЗ? Напевно, скоро з’являться "методичні рекомендації" або "план заходів" на виконання наказу №910.
Іван
Ви ще на режим януковича молитися будете. Доречі, згадуйте початок 90-х років - знадобиться коли з/п перестануть платити або інфляція усе зжере.
говорилось
БРЕД!!! Это как использование калькуляторов на уроке. КАКИМ образом не позволить использовать телефон в качестве калькулятора? А ведь умение умножать, по крайней мере ЗНАТЬ таблицу умножения (или способ её составления, что ещё лучше) - это умение ЭЛЕМЕНТАРНО мыслить. НЕТ этого - не будет ничего. НЕТ, исполнители будут (вероятно), но не более. И будем мы, как Польща и другие страны, ЛЮБЫМИ спомсобами зазывать к себе мыслящих преподавателей, студентов ( а они станут отказываться, чтобы "не участвовать в этом")Ну-ну
12
Каждый указ квитковской компании порожден, видимо, серйозными психическими заболеваниями. Что сподвигло этих ... написать такой указ, судя по всему, больше заняться им нечем.
П.Ф.
І діти,і вчителі - кому треба те навчання. У нас і так деякі вчителі по півуроку в коридорі стоять. а тепер можна просто в класі....
Оце так
Для П.Ф.: Точно, точно. А що , почався урок - всі витягли з кишень телефони і ану використовувати інформаційно - комунікаційні технології "Вконтакте" в " Інстаграм" в он-лайн іграх . І ...тиша на 45 хв . Тільки от цікаво - а навіщо тоді в класі вчитель? Він що, буде пояснювати сам собі, адже не матиме права забрати телефон ... Круто !!! Дожились !!! Навіть при Табачнику не було такого дурдому !!!
Коментувати
Андрій Миколайович
Мені от дуже цікаво, яким же місцем думає наше "шановне" Міністерство, коли приймає такі безглузді рішення?! Тепер я розумію тих людей, які звільняються зі шкіл, так як не хочуть бути рабами освітянських псевдореформ.
Алла Капля
))) Колеги, тепер ще більше будемо зніматися в "кіно"!!!
Марк Демчук
Що означає ’’ використання мобільних телефонів у навчальних закладах’’? хіба навіть під час навчальних занять тепер можна використовувати гаджети? Це ж зрив навчально виховного процесу...
Anonim
Для Марк Демчук: Використовувати як засіб навчального процесу - доступ до інформації. А відволікатися можна і малюючи в зошиті, який, доречі, дозволений:)
Коментувати
Надія
Не дають спокою питання: чому і для чого?
Леонідович
Для Надія: +1
Коментувати
Алла
Учні й так не дуже-то й ховались з телефонами, а тепер ще й будуть кричати: "Маю право!!!". Жах!!!
Леонідович
Для Алла: +1
Коментувати