Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Ольга Криворожанка
Чи маю я право на одноразову адресну грошову допомогу випускникам 

Доброго дня, я закiнчила навчання в 2011роцi i здобула повну вищу освiту в Криворiзькому державному педагогiчному унiверситетi .Одразу пiсля навчання народила донечку i тiльки у 2013роцi почала пошуки роботи.В 2013- працювала в Криворiзькому театрi ляльок(за освiтою я вчительмузики та художньох культури)А вже в 2014роцi працевлаштувалась за фахом.В Криворiзький професiйний транспортно- металургiйний лiцей - керiвником гуртка художньох самодiяльностi . На данний час перебуваю в декретнiй вiдпусцi по догляду за дитиною до трьох рокiв.Тiльки зараз дiзналась протаку допомогу державну. Не отримувала , чи маю я право на одноразову адресну грошову допомогу випускникам . Зараз вступаю до Криворiзького державного педагогiчного унiверситета на iншу спецiальнiсть .також на факультет мистецтв тiльки на художньо - граiчне вiддiлення.Хочу розвитися це й цьому напрямку.На данний момент в статусi "до наказу" . Буду дуже вдячна за вiдповiдь.

Bogdan
Можно ли получать Социальную и Академическую стипендии одновременно? 

Поступаю на первый курс,в рейтинге на 4 месте. Получается что я буду получать академическую стипендию. Но я так же имею статус переселенца,по которому мне положена ещё и социальная стипендия. Можно ли получать их одновременно? На разных сайтах написана разная информация...

Sam
Стипендія 

Доброго дня, поступив на бюджет 5 курс буду я отримувати стипендію?

Ludmila Ashomko
Коли очікувати соціальну стипендію за липень і серпень місяць??? 

За декілька днів вересень місяць, а соціальна стипендія за липень і серпень місяць досі не прийшла. Скільки ще її чекати???!!!

Наталя
40-45 % стипендію отримують студенти курсу чи на кожному факультеті? 

Отримують стипендію 40-45% усіх студентів курсу чи на кожному факультеті окремо? Тобто, якщо у юристів середній 180+, а хіміків та фізиків 130+, то усі будуть отримувати стипендію у межах факультету і спеціальності чи тільки юристи?

makerw0w
Бесплатное общежитие студента переселенца 

Есть постанова кабинета министров в которой говорится о бесплатном общежитии для студентов переселенцев, если они учатся на контрактной основе, но почему-то в ВУЗе об этом ничего не знают, как быть подскажите и куда обращаться по этому вопросу

Маша Пивовар
Стипендія першокурсникам 

Скажіть будьласка як нараховуватиметься стипендія першокурсникам до першої сесії ? Її отримуватимуть усі бюджетники чи певний відсоток людей ?

Ipa
Розмір стипендії 

Розмір стипендії на філологічному факультеті 1 курс (університет)

Ipa
Яка мінімальна стипендія у 2018-2018 н.р.? 

Яка мінімальна стипендія у 2018-2018 н.р.?

Малышева Анна
Державна служба і соціальна стипендія 

Доброго дня! Я вступила на п’ятий курс на бюджет(денне) і отримуватиму соціальну стипендію, також пройшла конкурс на державну службу, чи буде виплачуватись мені соціальна стипендія?

Людмила Сидоренко
РЕЙТИНГ НА СТИПЕНДІЮ 

Поступив на бюджет.Після коледжу на 3 курс університету.Пройшов другим з трьох бюджетних місць.Як я зрозуміла.соціальна стипендія(син шахтаря) нам не світить,так як пройшло 3 роки після школи.А як буде з академічної? Якщо з трьох він другий ,то тільки перший отримає стипендію...Або ж будуть вважати всіх ,хто навчається на третьому курсі,даної кафедри?Можливо,що вони увіллються в групу,яка перейшла на третій курс і між ними буде рейтинг?..Не можу зрозуміти,як це буде відбуватися і в яких числах дивитися результат рейтингу на стипендію? Заздалегідь дякую за відповідь.

Малышева Анна
Соціальна стипендія на магістратурі 

Доброго дня! Я навчалась на бюджеті і отримувала соціальну стипендію,як сирота, зараз вступила на магістратуру(бюджет), чи маю я право на соц.стипендію? Адже, коли подавала документи на вступ, документи, які підтверджують пільги не подала,тому що нам сказали, невідомо чи буде бюджет, чи ці документи можна піднести пізніше?

Анатолий Громов
Социальная стипендия 

Здравствуйте, подскажите в каких числах приходит социальная стипендия?

Вадим
Соціальна стипендія дітям шахтарів 

Соціальна стипендія дитині шахтаря з 15 роками підземного стажу під землею. Доброго дня! Будь ласка, роз'ясніть: чи маю я право отримувати соціальну стипендію у ВНЗ, якщо батько має 15 років підземного стажу з повним робочим днем під землею, згідно з законом України «Про підвищення престижності шахтарської праці»? Поступив на бюджет, але вирахував, що на академічну стипендію не підпадаю. Щиро вдячний.

Dmytro Dano
Чи можна навчатися на державній формі в училищі після здобуття освіти у виші? 

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право людина вступити на державну форму й отримувати стипендію в училищі, якщо вона вже навчалася на дердбюджеті в університеті?Після закінчення вишу відразу пішла на роботу, пропрацювала 6 (шість)років і на даний момент у декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 (трьох)років. Будемо вдячні за відповідь.

Надежда
Стипендія за чорнобильським посвіденням 

Мені 18 років. Студентка університету. На державному замовленні. Маю посвідчення дитини, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи серії Д. Чи можу я отримувати соц.стипендію, якщо в ньому написано, що воно діє до повноліття. Академічну стипендію не отримую.

Ivan Riabets
Все ли бюджетники получают стипендию в 1 семестре своего обучения? 

45% - это уже после первой сессии?

Oxana Sidorenko
Соціальна стипендія за липень 

Підкажіть, коли прийде соціальна стипендія за липень? Завжди була в кінці місяця, досі не прийшла.

lonagrape
соціальна стипендія магістратура 

доброго дня! Якщо вступити на контракт (магістратура), чи переводять на бюджет? оскільки є підстава - позбавлена батьківського піклування.